-- reklama --

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Lvi zrealizují své cíle, Kozorozi ale musí zapracovat na disciplíně

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Lvi zrealizují své cíle, Kozorozi ale musí zapracovat na disciplíně
Co pro vás mají hvězdy na další týden? Zdroj: Shutterstock

Tento týden bude plný výzev a příležitostí pro všechna znamení zvěrokruhu. Berani by se měli zaměřit nejen na komunikaci, ale také na nápady, které nosí dlouho v hlavě. Váhy by měly dát pozor na své vztahy. Rady pro jednotlivá znamení vás provedou týdnem s důrazem na osobní růst, profesní úspěch a duchovní rozvoj.

Beran (21. březen – 19. duben)

Tento týden se zaměřte na komunikaci. Buďte otevření novým nápadům a přístupům ve věci, která vás už dlouho trápí. Vaše schopnost vyjádřit se jasně a přesvědčivě vám pomůže překonat překážky a dosáhnout vašich cílů.

Býk (20. duben – 20. květen)

V tomto týdnu se soustřeďte na své finance a materiální záležitosti. Může se objevit příležitost k vylepšení vašich finančních podmínek nebo k investicím. Buďte však obezřetní a důkladně zvažte své možnosti.

Blíženci (21. květen – 20. červen)

Vaše mysl bude tento týden aktivní a plná nápadů. Využijte tuto energii k tomu, abyste se naučili něco nového nebo se zapojili do zajímavých diskusí. Buďte však opatrní, abyste svou pozornost příliš nerozptylovali k věcem, které vám dlouhodobě nepřináší potřebný výsledek. Sami nejlépe víte, co je teď vaše priorita.

Rak (21. červen – 22. červenec)

Tento týden se zaměřte na péči o své emocionální a duševní zdraví. Hledejte harmonii a klid ve svém nitru a vyhněte se konfliktům, které by mohly narušit vaši rovnováhu. Buďte otevření podpoře od blízkých.

Vysoký tlak: Nedostatek spánku zvyšuje riziko hypertenze

Podle nové studie je spánek kratší než 7 hodin denně spojen s vyšším rizikem vysokého krevního tlaku v průběhu času. Výsledky, které zatím nebyly ...

Lev (23. červenec – 22. srpen)

V tomto týdnu se zaměřte na své cíle a ambice. Buďte odhodlaní a vytrvalí ve svých snahách a nebojte se přijmout výzvy, které vám mohou přinést osobní růst. Buďte však také ohleduplní k potřebám a pocitům druhých.

Panna (23. srpen – 22. září)

Tento týden se věnujte organizaci a plánování. Seřaďte si své priority a zaměřte se na úkoly, které mají skutečný vliv na vaše dlouhodobé cíle. Buďte však flexibilní a otevření změnám, které mohou přinést nové příležitosti.

Váhy (23. září – 22. říjen)

V tomto týdnu se zaměřte na své vztahy a sociální interakce. Buďte otevření novým lidem a novým zážitkům a snažte se budovat hlubší a smysluplnější spojení s těmi, kteří vám jsou blízcí.

Štír (23. říjen – 21. listopad)

Tento týden se zaměřte na svou intuici a hluboké vnitřní pocity. Důvěřujte svým instinktům a sledujte signály, které vám vaše nitro posílá. Můžete objevit nové vhledy do sebe sama a do svého okolí.

Zákeřní společníci diabetu, kteří mohou vážně zkomplikovat život

Cukrovka často není jedinou nemocí, kterou diabetici mají. V jejím důsledku se u pacientů může vyvinout řada dalších onemocnění. Hlavní příčinou ...

Střelec (22. listopad – 21. prosinec)

V tomto týdnu se zaměřte na svou osobní svobodu a nezávislost. Buďte otevření novým dobrodružstvím a průzkumu nových míst a zážitků. Buďte však opatrní, abyste nezanedbávali své závazky a odpovědnosti.

Kozoroh (22. prosinec – 19. leden)

Tento týden se zaměřte na své pracovní a profesní cíle. Buďte odhodlaní a disciplinovaní ve svých úkolech a hledejte způsoby, jak dosáhnout dlouhodobého úspěchu. Buďte však také ohleduplní k potřebám svého těla a duše.

Vodnář (20. leden – 18. únor)

V tomto týdnu se zaměřte na své přátelství a kolektivní projekty. Spolupracujte s ostatními na dosažení společných cílů a buďte otevření novým myšlenkám a perspektivám. Buďte také věrní sami sobě a svým hodnotám.

Ryby (19. únor – 20. březen)

Tento týden se zaměřte na svou intuici a duchovní růst. Hledejte čas na meditaci, sebepoznání a spojení se svým vnitřním já. Buďte otevření inspiraci a nápadům, které vám mohou přinést hlubší porozumění světu kolem sebe.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

34362

Diskuze k článku