Horoskop na další týden (nejen) pro diabetiky: Vodnáři se zaměří na své podnikání, Ryby najdou odpověď v meditaci

Horoskop na další týden (nejen) pro diabetiky: Vodnáři se zaměří na své podnikání, Ryby najdou odpověď v meditaci
Co si pro vás hvězdy připravily na tento týden? Zdroj: Pexels

Co si pro vás hvězdy připravily na nový týden? Období Berana už skoro klepe na dveře a s ním i nový astrologický rok, ačkoliv se stále nacházíme ve váhavých Rybách, které nás nutí přemýšlet nad věcmi, které bychom jindy bez okolků přešli. Podívejte se, na co se v následujících dnech zaměřit.

Beran (21. března – 19. dubna)

Tento týden se zaměřte na duši i tělo. Vaše zdraví bude stabilní, pokud si uděláte čas také na pravidelnou relaxaci a fyzickou aktivitu. Příroda může být vaším nejlepším spojencem, takže si udělejte čas na procházky venku a naberte trochu svěžího vzduchu.

Býk (20. dubna – 20. května)

Vaše tělesné zdraví bude tento týden vynikající, dávejte si ale pozor na vyváženou stravu a dostatek spánku. Můžete také objevit radost z nových fyzických aktivit, jako je jóga nebo taneční cvičení. Snažit se budete také o udržení emocionální rovnováhy, což pozitivně ovlivní vaše celkové zdraví.

Blíženci (21. května – 20. června)

Tento týden se zaměřte na komunikaci a sdílení svých pocitů s ostatními. Emoční stabilita přispívá k vašemu celkovému zdraví. Můžete se také zaměřit na mentální cvičení, jako je meditace nebo vizualizace, což vám pomůže udržet mysl v klidu a pozitivním stavu.

Rak (21. června – 22. července)

Vaše emocionální zdraví bude tento týden ve skvělé kondici, pokud si budete dávat pozor na hranice mezi prací a soukromím. Můžete objevit radost z domácích aktivit, jako je vaření zdravých jídel nebo péče o rostliny. Udržování čistého domácího prostředí, které vás uklidňuje, bude mít pozitivní vliv na vaše celkové blaho.

Cukrovka a pečivo: Žitný chléb je správná volba. Má nízký GI a je zdravější než pšeničný

V Čechách bylo žito hlavní chlebovou obilovinou až do poloviny 20. století. Dnes má dominantní postavení pšenice, která je vhodná prakticky pro ...

Lev (23. července – 22. srpna)

Tento týden si dejte pozor na nadměrný stres a snažte se najít způsoby, jak ho ukočírovat. Fyzická aktivita, jako je sport, vám pomůže uvolnit napětí a zlepšit vaši náladu. Při přijímání nových výzev si pamatujte na důležitost odpočinku a obnovy.

Panna (23. srpna – 22. září)

Tento týden se zaměřte na udržení zdravého životního stylu prostřednictvím pravidelného cvičení a vyvážené stravy. Můžete také zkoumat různé způsoby, jak relaxovat a odpočívat, jako je například jóga nebo meditace. Posilování těla i mysli vám pomůže cítit se silnější a energičtější.

Váhy (23. září – 22. října)

Vaše zdraví bude tento týden stabilní, pokud se budete soustředit na udržení harmonie ve svém životě. Vyvážená strava, pravidelný spánek a dostatek pohybu jsou klíčem k vašemu celkovému blahu. Můžete také hledat radost v umění a kreativitě, což vám pomůže udržet emocionální stabilitu.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Tento týden si udělejte čas na reflexi vašich posledních úspěchů. Porozumění vlastním emocím a potřebám má pozitivní vliv na vaše celkové zdraví. Můžete také objevit radost z hlubokých konverzací s blízkými lidmi, což vám pomůže uvolnit napětí a posílit vaše vztahy.

Losos: Bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin nejen pro diabetiky. S tuřínem je nepřekonatelný

Ryby a jiné mořské plody jsou výborným zdrojem bílkovin a zdravých mastných kyselin, které mohou snižovat inzulinovou rezistenci, záněty v těle a ...

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Vaše fyzické zdraví bude tento týden vynikající, pokud si budete dávat pozor na své potřeby a hranice. Můžete si najít radost v pravidelné fyzické aktivitě, která vám pomůže udržet energii a vitalitu. Snažte se také najít čas na radostné a stimulující zážitky, které posilují vaši mysl i tělo.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Tento týden si dejte pozor na přílišnou tvrdohlavost a naučte se flexibilitě. Otevřenost vůči novým způsobům myšlení a jednání má pozitivní vliv na vaše celkové blaho. Můžete také hledat radost v práci a produktivitě, ale nezapomínejte na důležitost odpočinku a dobrých mezilidských vztahů.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vaše mentální zdraví bude tento týden vynikající, pokud se zaměříte na rozvoj svého vnitřního klidu a míru. Můžete objevit radost v meditaci, vizualizaci nebo jiných technikách pro uvolnění stresu. Dejte však také prostor svému aktuálnímu pracovnímu záměru, který vás udržuje v napětí. Vše dopadne dobře.

Ryby (19. února – 20. března)

Tento týden se zaměřte na péči o své emocionální a mentální zdraví. Můžete objevit radost v meditaci, vizualizaci nebo jiných technikách pro uvolnění stresu. Dávejte si pozor na nadměrnou zátěž, a pokud možno, vyhýbejte se negativním vlivům. Hledání harmonie a klidu bude mít pozitivní vliv na vaše celkové blaho.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

29228

Diskuze k článku