Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Vodnáře překvapí partnerské hádky, Berany lukrativní pracovní nabídka

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Vodnáře překvapí partnerské hádky, Berany lukrativní pracovní nabídka
Podívejte se, co po vás hvězdy tento týden přichystaly! Zdroj: Freepik

S novým týdnem přichází i nové výzvy. Změna už je za rohem! To poznáte podle pnutí v celém těle, které je bez zjevné příčiny, pocitu, že se chystá něco velkého, nebo zkrátka jen s využitím své vlastní intuice. Co čeká vaše znamení?

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Tento týden si dejte pozor na partnerské hádky, kterých bylo v poslední době až dost. Nezapomeňte, že žárlivost neukazuje jen na to, že nevěříte svému partnerovi, ale také na to, že nevěříte sami v sebe. Není škoda si to takhle kazit?

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V rodině teď vládnou napjaté vztahy, ačkoliv marně hledáte moment, kdy taková náročná situace vlastně vznikla. Dejte tomu tento týden čas a čekejte, co se změní. Nemáte to teď jak změnit, ačkoliv se urputně snažíte.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V práci k vám přijde lukrativní nabídka, kterou zkrátka nepůjde odmítnout! Přeci jen vám do toho ale hodí vidle partner, který se bude obávat, že spolu budete trávit ještě méně času než doposud. Na druhou stranu jde hlavně o to, co si teď přejete vy – ale víte to vůbec?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Naučte se vidět dobro v maličkostech. Už brzy budete znát odpověď na otázku, kterou jste hledali. Skutečně vás to ale posune v životě dál? Čekáte snad jen na to, co vám poradí ostatní? Protože na cestě, která je dobrá pro druhé, vy své štěstí možná vůbec nenajdete…

Čínský horoskop podle Jaroslava Vydržela: Červen je měsíc Zemského Koně (Wu Wu)

Červen je jakýmsi předělem roku. Slunce v této době vystoupá na své cestě po obloze do nejvyššího bodu, a léto tak dosáhne svého vrcholu. Rok se ...

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V rodině se schyluje k vážnému konfliktu, který by pro vás mohl být zcela zásadní. Otevře totiž téma, kterému jste se vy sami už dlouho bránili. Věřte si. To je to jediné, co teď můžete udělat. Pokud máte ke svému postoji důvod, neměňte ho.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pozor na nevěru! Vypadá to, že někdo z úzkého okruhu přátel vás opravdu láká, dokonce už mohlo dojít k nějakému fyzickému kontaktu nebo tajným zprávám… Ale stojí vám to za to? Momentálně to totiž vypadá, že zahazujete dlouhodobý vztah, na kterém jste usilovně pracovali…

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud vám někdo tento týden zalže, spolehlivě ho odhalíte. Mohlo by to ale změnit vnímání člověka, který vám byl celou dobu velmi blízký. Možná se bude dokonce jednat o novou známost, ve kterou jste dříve vkládali naděje. Otázkou je, zda jste si od toho přeci jen neslibovali až příliš.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zkuste tento týden alespoň chvíli odpočívat. Myšlenky si neutřídíte tak, že budete neustále v jednom kole. Je na čase uvědomit si, že udržovat nefunkční vztah nikam nevede. Není lepší rozejít se v přátelském duchu a zachovat přátelské vazby? Jste jen kousek od nenávisti, která by vás zcela pohltila.

Můj příběh: “Obdivuji ty, kteří sportují. Celý život u ničeho nevydržím, chybí mi motivace.”

Dlouho jsem přemýšlela, jak začít své vyprávění. Ahoj, jmenuju se Katka a celý život bych chtěla být člověkem, který sportuje, žije zdravě a ráno ...

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dokud budete o penězích přemýšlet jako o něčem, co vám neustále chybí, nikdy se vaše situace nezmění. Uvědomte si, že i finance jsou energie, se kterou je třeba pracovat. Vaše myšlenky jsou daleko důležitější, než si myslíte. Vytváří prostor kolem vás a vedou vás k hojnosti a štěstí. Pokud chcete změnu, začněte u sebe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vaše touha po novém bydlení zcela zastiňuje váš úsudek. Užíváte si, co vám život nabízí právě teď? Víte vůbec, co je pro vás nejlepší? Možná byste měli zklidnit svou mysl a rozhodnout se, kde chcete skutečně zapustit své kořeny. Zda na horách, v rodné městě, či snad dokonce u moře… Je načase, aby vám bylo znovu dobře.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V práci se vám teď daří, což podpoří vaši dobrou náladu. I doma budete za hvězdu. Vaši blízcí by mohli být až překvapeni, že najednou hýříte vtipem, nic pro vás není problém a líbí se vám každý plán. Co si budeme povídat, něco takového u vás už zkrátka dlouho neviděli. 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Udělejte si doma pořádek. Když prořídíte staré věci a konečně dáte řád těm, které si doma opravdu chcete nechat, budete se najednou cítit mnohem svobodněji. Vypadá to, že jste trochu ukřivdění a máte pocit, že svět je zlý. Ve skutečnosti záleží hlavně na tom, jak ho chcete vnímat, a jestli chcete strávit život v roli oběti, nebo naopak člověka, který se nebojí výzev.

1560

Diskuze k článku