Slunce vstupuje do vlády Býka. O pozornost se přihlásí láska i odvaha, na peníze buďte opatrní

Slunce vstupuje do vlády Býka. O pozornost se přihlásí láska i odvaha, na peníze buďte opatrní
Podívejte se, co pro vás mají hvězdy tento týden! Zdroj: Freepik

Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly pro přicházející období Býka! Řešit se budou finance, ale i důležité životní kroky, na které dřív nezbývala odvaha. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Čeká vás mnoho dobrého. To, v co jste doposud věřili, se však zásadně promění. Důvodem bude především něco, co se odehraje ve vašem partnerském vztahu. Zásadním způsobem to změní vaše uvažovaní a také přeskládá priority. Nakonec to opravdu nebude tak hrozné, jak si teď myslíte!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Váš partnerský vztah bude čelit mnoha výzvám. Zdá se, že uvažujete o změně bydlení, nebo snad toužíte vybočit ze zajetého stereotypu, který vás dlouho užíral. Dejte si však pozor, abyste se nezakoukali do pohledného kolegy, který vás bude pokoušet. Až příliš byste ohrozili vše, co jste pečlivě budovali.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vaším hlavním tématem bude i v následujícím období finanční situace. Možná, že se s partnerem nedokážete shodnout na hospodaření v domácnosti, nebo to dlouhou dobu bylo jen na vás. To vede k duševní únavě, kterou ne a ne překonat. Pomohla by vám změna prostředí, alespoň na nějaký čas. Co takhle krásná dovolená?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přichází vás čas! Dopřejte si péči, kterou si rozhodně zasloužíte. Zdá se, že budete také uvažovat nad novou pracovní nabídkou, která by o něco více podpořila harmonii, po které toužíte. Sami asi tušíte, že pokud vám už teď není dobře tam, kde jste, do budoucna je naděje na zlepšení naprosto minimální.

Můj příběh: “Po dvaceti letech vztahu mi došlo, že žiju s člověkem, kterého neznám.”

S Láďou to byla láska na první pohled. Poznali jsme se na střední, kde jsme sice studovali různé obory, často jsme se však potkávali na hodinách ...

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Konečně se vaše sny stávají realitou. Peníze se pro vás lehce stanou prostředkem, jak uskutečnit vše, co jste si dřív přáli. Musíte se jen rozhodnout a trochu zariskovat. Nestresujte se, že všechno nejde tak rychle, jak byste chtěli. Někdy se vyplatí na dobré počkat. Nakonec uvidíte, že to všechno dopadlo dobře.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

U Raků vyvstanou finanční otázky, které bude třeba vyřešit. Najednou zjistíte, že už není na co čekat a je čas na odvážné kroky. Hvězdy budou přát také lásce nebo těhotenství. Záleží, zda jste skutečně rozhodnuti zcela překopat život, který jste do teď považovali za svou jedinou jistotu. Možná už vám totiž nedává tolik.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Hledáte harmonii a klid. V období Býka se jich však ještě nedočkáte. Je totiž třeba udělat hned několik odvážných kroků, abyste vykročili vstříc štěstí, které je pro vás cílovou metou. Pochopení najdete u svých bližních. Některé čekají také odvážně kroky – dítě nebo svatba.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Štěstí najdete ve své rodině, která vám připomene, že v práci jste lehce nahraditelní, doma však nikoliv. Dlouho jste se soustředili jen na výdělek a nenapadlo vás, jak cenný čas vám utíká. Konečně přichází nová etapa vašeho života.

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Přichází čas štěstí, hojnosti a lásky

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) V tomto týdnu vás čeká velké požehnání. Vše, o čem jste doposud snili, se stává realitou. Těšte se na nové zážitky a ...

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Konečně zažehnáte všechny spory a před létem se dostanete do pohody, která vám chyběla. Nová pracovní nabídka na sebe nenechá dlouho čekat. Možná nad ní však budete váhat tak dlouho, až vám uteče mezi prsty. A pokud se tak opravdu stane, bude to přesně tak, jak má být. Dovolte si snít a pusťte věci, které vás jen zatěžují.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nemusíte být vždy perfektní – a v období Býka se o tom přesvědčíte dvojnásob. Nenechte si od druhých namluvit, že vaše problémy nejsou dostatečně důležité, byť mohou v porovnání s ostatními vypadat jakkoliv malicherně. Potřebujete zpomalit a vnímat, že život máte jen jeden a jste zrození k tomu si ho náležitě užít.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Je čas na pravdu! Sedněte si s partnerem a upřímně si navzájem řekněte, co vás trápí. Nic není ztraceno, ačkoliv to tak teď vypadá. Máte toho v práci hodně, jste přetížení a zbývá jen velmi málo času na zábavu. Nakonec pocítíte obrovskou úlevu, kterou si zasloužíte. Vaše přání se konečně začne plnit.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Je ideální čas na shození přebytečných kil, která vás možná po zimě trápí. Dělejte to však pro sebe a své zdraví. Neohlížejte se na to, jak vás vnímají ostatní, nebo jak se před nimi cítíte. Dělejte věci pro sebe a kvůli sobě. Tak to bude mít ten význam, který to mít má. Pokud se budete cítit dobře, uzdraví se i další části vašeho života, které se v poslední době nezdály v pořádku.

15008

Diskuze k článku