Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Začíná velká změna. Blížící se slunovrat splní tajná přání

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Začíná velká změna. Blížící se slunovrat splní tajná přání
Vypadá to, že nás čekají báječné časy! Zdroj: Freepik

Letní slunovrat nás čeká už 21. června! Uzavírá tak první polovinu roku a nabízí vám čistý stůl. Vykročte pravou a nenechte se zastrašit. Vaše intuice bude tentokrát mnohem mocnější, než si vůbec dokážete představit. Na co se můžete tento týden vlastně těšit?

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Tento týden pro vás bude plný energie a odhodlání. Přesto stále pochybujete, až je to zvláštní. Tentokrát v sobě však budete mít sílu dosáhnout svých cílů a překonat překážky. Nebojte se vyjádřit své názory a postavit se za svá přesvědčení. Buďte však obezřetní, abyste nepřehlédli důležité detaily. Sledujte své zdraví a nezapomínejte na odpočinek.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zaměřte se na pevné základy a stabilitu. Buďte trpěliví a nechte věci plynout přirozeným tempem. Finanční trable by se mělo brzy vyřešit, a proto dbejte na rozumné plánování a udržujte si přehled o svých výdajích. Neutrácejte zbytečně, spoustu materiálních věcí ke štěstí ani nepotřebujete. Nezapomínejte také na péči o své fyzické a emocionální blaho.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Půjde o komunikaci a propojení s lidmi – že vás to ani nepřekvapuje? Tolikrát jste prosili o novou zkušenost, že vám ji vesmír konečně posílá. Buďte otevření novým zkušenostem a názorům. Vaše schopnosti vyjádřit se a sdílet myšlenky budou klíčové pro další úspěch. Nebojte se vyjádřit své city a poslouchejte i druhé. Pomáhejte svému okolí a podporujte harmonii kolem vás.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pečujte o rodinu i domov. Je čas věnovat se vztahům a posílit pouta s blízkými. Buďte pozorní k potřebám svých nejbližších a buďte připraveni poskytnout jim podporu. Mějte na paměti, že péče o vlastní pohodu je také důležitá. Občas upřednostníte ostatní a na sebe nedbáte. To jsou takové vaše neduhy. Hledejte rovnováhu mezi péčí o sebe a péčí o druhé.

Modrý čaj potěší oko krásnou barvou: Má příjemnou chuť a diabetikům dodá nálož antioxidantů

Modrý čaj je široce známý díky své krásné barvě – jeho barvicí schopnost oceňují všichni milovníci nápojů a dezertů! Kromě toho skýtá mnohé ...

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jste cílevědomí a ambiciózní. Tento týden se k tomu ještě přidá odvaha, která vám pomůže překonat překážky na vaší cestě. Mějte však na paměti, že spolupráce s ostatními lidmi může přinést významnou podporu. Buďte vůdčí, ale také si dejte pozor na to, abyste nepodceňovali názory ostatních. Oni někdy druzí vidí daleko více než vy samotní. A brát ohled na druhé, to je prospěšné pro obě strany.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tento týden se zaměřte na své zdraví a osobní rozvoj. Je čas věnovat čas péči o sebe a udržovat rovnováhu ve svém životě. Zaměřte se na zdravý životní styl a hledejte způsoby, jak zlepšit svou pohodu. Buďte také otevření novým informacím a příležitostem, které vás mohou posunout vpřed. Nápomocný vám tentokrát bude partner, ačkoliv mu obvykle příliš nevěříte.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vaše myšlenky se budou točit kolem vašich vztahů a interakcí s ostatními lidmi. Buďte otevření novým setkáním a spolupracujte na dosažení společných cílů. Je důležité najít rovnováhu mezi svými potřebami, nezapomínejte však ani na ostatní. Věnujte pozornost také rozhodnutím, která musíte udělat v oblasti osobního života. Vypadá to, že někdo z vašich blízkých na vás tlačí, abyste se mu podvolili a pomohli ve věci, která vám zkrátka není příjemná. Nezapomeňte, že na vašem názoru záleží.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tento týden se zaměřte na rozvoj a růst. Hledejte nové příležitosti a učte se z nových zkušeností. Nelpěte na názoru partnera, tentokrát si prostě nebudete v konkrétní věci rozumět. Vaše intuice bude silná, a proto věřte svým instinktům. Je čas vyřešit dlouhodobé problémy a najít nové perspektivy. Buďte odvážní a důvěřujte ve svou schopnost překonat výzvy.

Pro děti je kolektivní sport přínosný v mnoha ohledech. Podporuje spolupráci i motivaci

Když děti hrají fotbal nebo volejbal, musí spolu komunikovat, mluvit. Nenásilnou formou tak navazují sociální kontakt se stejně starými dětmi, ...

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Najděte mezi pracovním a osobním životem znovu rovnováhu a harmonii. Odpočívejte a pečujte sami o sebe. I malé změny pomohou k tomu, abyste se znovu cítili naživu a potřební. Buďte také otevření novým příležitostem a setkáním. Pokud vás někdo pozve na kávu, neměli byste odmítat. Na obzoru je totiž nová láska, která by mohla také přinést brzké stěhování do cizího města.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tento týden bude pro vás o rozšiřování svého pohledu a hledání nových možností. Buďte otevření novým nápadům a příležitostem. Spolupráce s ostatními lidmi vám může přinést inspiraci a nové perspektivy. Udržujte také rovnováhu v oblasti stravování. Stres vás může snadno přivést do rychlého občerstvení, kde akorát nasbíráte prázdné kalorie.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vaše intuice bude mimořádně silná. Partner stále čeká na důležitý krok, který bude velkým posunem ve vašem vztahu. Pečlivě uvažte, jak se právě v této situaci chcete rozhodnout. Vnitřní boj, který momentálně svádíte, nesvědčí ani jednomu z vás. Možná, že to nakonec nebude ten poslední člověk vašeho života. Nepochybně tam však zanechá nesmazatelnou stopu. Udržujte si klidnou mysl a hledejte harmonii ve svém nitru. Je čas věnovat se svému vnitřnímu rozvoji a pracovat na emocionálních zraněních.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ve vašem osobním životě se může objevit nějaké napětí. Buďte trpěliví a vyjadřujte své pocity a potřeby jasně. Zároveň však respektujte i potřeby druhých. Hledání rovnováhy a kompromisů bude klíčové pro udržení harmonie ve vztazích. Celkově vzato, tento týden se pro vás nabízí mnoho příležitostí a nových zážitků. Buďte otevření bláznivým nápadům i setkáním a využijte tento čas k osobnímu růstu a rozvoji. Nezapomeňte si však dávat pozor na vlastní pohodu a hledat rovnováhu ve svém životě.

1059

Diskuze k článku