-- reklama --

Přichází období Berana: Odstřihne vás od toxických vztahů a přinese nové příležitosti k podnikání

Přichází období Berana: Odstřihne vás od toxických vztahů a přinese nové příležitosti k podnikání
Jaro dodá znamením zvěrokruhu novou energii. Zdroj: Freepik

Jarní rovnodennost vychází tento rok na 20. března, a to přesně v 11:24 hodin. Do Berana vstoupí Slunce téhož dne, jen o pár hodin později – ve 22:24 hodin. Začíná také nový astrologický rok, který je pro naše životy velmi zásadním milníkem.

Nejen, že je Beran první znamení horoskopu, kterým začíná nový astrologický rok, ale přebírá svou vládu také 21. března spolu s příchodem jarní rovnodennosti, která vrací do života rovnováhu, balanc i klid. Na co se můžete těšit?

Léčíte se s poruchami krevního oběhu? Na tyto potravinové doplňky byste si měli dávat pozor nejen při diabetu

Léčba poruch srážení krve je poměrně běžná. Medikamenty, které jsou užívány osobami, jež s těmito poruchami mají potíže, ale mohou vykazovat ...

Tvrdohlavost, zaměření na cíle i láska

Ať už jste ve svém partnerském vztahu spokojeni, nebo melete z posledního, období Berana by mělo upozornit na vaše potřeby. Tvrdohlavost, kterou si v sobě beraní hlava nese, bude jedině ku prospěchu. Nebojte se říct svému protějšku od plic, co od života chcete, co čekáte od něj a přes co nejede vlak. Najednou se bude zdát vše mnohem jasnější. Beran také přinese sílu ukončit toxické a nefunkční vztahy. Konečně totiž přijmete fakt, že takhle to zkrátka není normální.

Vládnout bude Beran také financím. Jednotlivci se zaměří na své úspory a budou hledat finanční příležitosti, kde nesměňují úměrně čas za peníze. Je mnoho těch, kteří se nacházejí jen krůček od vyhoření, protože si toho nabrali zkrátka moc. Jinými slovy, prahnout budeme zejména po příjmu či podnikání, které je schopno nám generovat peníze i ve chvíli, kdy se o to aktivně nesnažíme. Pokud takový nápad nosíte dlouho v hlavě, přichází na něj čas.

Terapie barvami může být zajímavá také pro diabetiky. Pomůže lépe zvládat psychické aspekty onemocnění

I když je diabetes onemocnění, které je potřeba brát vážně a nepodceňovat lékařský dohled, alternativní terapie mohou být dobrou pomocí, která ...

Nové příležitosti klepou na dveře

Jednou se v životě musíte zastavit a rozmyslet si, zda cíl, za kterým se ženete, jste už dávno neminuli. Možná jste se dostali do fáze, kdy chcete stále více. Možná už nevíte, kam vedou vaše kroky a kdo by vám měl stát po boku. Začátek nového astrologického roku vám dává čistý štít. Můžete cokoliv!

Přejte si, plánujte. Věřte, že můžete dosáhnout toho nejvyššího dobra i ve chvílích, kdy to tak možná nevypadá. Váš život je vaše volba. A letošní Beran vám to připomene o něco více. Protože zatímco se ženete za penězi, slávou či kariérou, utíká vám to nejcennější, co se za peníze koupit nedá – čas. Pokud jste do teď nevěděli, co změnit, tohle je znamení, že váš život potřebuje restart. A začněte u toho, jak si organizujete svou práci, rodinu i finance.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

10548

Diskuze k článku