Slunce vstupuje do období Panny. Začněte si plnit sny, než bude pozdě

Slunce vstupuje do období Panny. Začněte si plnit sny, než bude pozdě
Období Panny přichází Zdroj: Freepik

S pomalým příchodem září se otevírají dveře také do období Panny, které trvá od 23. srpna do 22. září. Zemské znamení, které rádo analyzuje, má smysl pro praktičnost i detaily, bude naším vůdcem na cestě za sny. Nebude to však jednoduché – asi jako vždy. Co budete potřebovat k tomu, abyste uspěli?

Během tohoto období očekávejte několik významných vlivů na vaši energii, které teď nemáte na rozdávání. Je ale třeba podívat se pravdě do tváře – můžete si za to tím, jakým způsobem zacházíte se svým tělem. Lev hnal jednotlivce k větším výkonům, pobízel je k riskantním řešením. Najednou potřebujeme zpomalit, načerpat sílu, půjčit si trochu energie ze stromů, trávit čas s blízkými. Poslechněte tohle volání shůry. Bude vám později ku prospěchu.

Horoskop na další týden (nejen) pro diabetiky: Vodnáře čeká důležitý úkol, Ryby prožijí zásadní změnu

Beran (21. 3. – 19. 4.) Příští týden pro vás bude plný nových začátků. Buďte otevření novým příležitostem a nebojte se riskovat. Vaše odhodlání ...

Na co si dát v tomto období pozor? A co nepodcenit?

  1. Důraz na pořádek a praktičnost: Následující období nám může přinést touhu po řádu a organizaci ve všech oblastech našeho života. Bude to ideální čas na novou cestu, zútulnění domova a také na zefektivnění svých každodenních rutin.
  2. Analýza a sebereflexe: Panna je spojena s kritickým myšlením a analýzou. Toto období nás může povzbudit k tomu, abychom se zamysleli nad svými cíli, rozhodnutími a směřováním našeho života. Může to být dobrá chvíle na zhodnocení toho, co jsme dosáhli a co bychom chtěli ještě dosáhnout.
  3. Zlepšení zdraví a životního stylu: Panna je také spojena se zdravím a péčí o tělo. Během této doby se můžeme cítit více motivováni k péči o své fyzické i duševní zdraví. Možná budeme chtít zlepšit svou stravu, začít pravidelně cvičit nebo se více věnovat relaxaci a meditaci. Cokoliv pro sebe teď uděláte, bude ku prospěchu celé věci. Už brzy vás čekají velké životní výzvy.
  4. Detaily a perfekcionismus: Panna má sklony k důkladnému zkoumání detailů. To může být obzvláště užitečné v pracovních činnostech, kde je důležité věnovat pozornost i těm nejmenším detailům. Nicméně je důležité nezabřednout až do přílišného perfekcionismu, který vás bude stát zdravý rozum.
  5. Péče o druhé: Panna je také znamením péče o druhé. Během tohoto období můžeme cítit větší touhu pomáhat ostatním a poskytovat podporu těm, kteří to potřebují. To může být v rodině, pracovním prostředí nebo v komunitě.
  6. Kritičnost a přehnaná sebereflexe: I když je kritické myšlení užitečné, může být také snadné nechat se unést negativními myšlenkami a příliš se zaměřit na nedostatky. Je důležité najít rovnováhu mezi zdravou sebereflexí a zbytečným sebepodceňováním.

Jedlé dárky pro diabetiky: Flaškou neurazíte, oříšky nadchnete a cukrem překvapíte

Na začátek je potřeba říct, že byste měli jakoukoliv diagnózu respektovat a nekupovat dárky bezhlavě. Kornoutek s čokoládou a bonbony by potěšil ...

Je čas…

Celkově lze očekávat, že období Panny nás povzbudí k péči o detaily, zlepšení životního stylu a analýze našich cílů a rozhodnutí. Bude to skvělá příležitost k tomu, abychom se soustředili na naše zdraví, práci a vztahy s ostatními. Ať už se jedná o úpravu denních rutin, zhodnocení pracovního postupu, nebo jednoduše o hlubší sebereflexi, období Panny bude inspirující a motivační čas pro osobní růst a rozvoj.

Dejte si však pozor, abyste ve svých cílech až zbytečně neprokrastinovali. Občas totiž otálíme s tím, co máme přímo před nosem, a jediný výsledek je, že je pro nás vše mnohem náročnější. Není právě teď skvělý moment, kdy začít žít život svých snů?

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

29698

Diskuze k článku