Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Býci by měli dát na rady starších a zkušenějších, najdou v nich moudrost

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Býci by měli dát na rady starších a zkušenějších, najdou v nich moudrost
Co si pro vás hvězdy tentokrát připravily? Zdroj: Pixabay

Podzimní týdenní horoskop nám přináší vhled do toho, jak jednotlivá znamení zvěrokruhu budou prožívat nadcházející období! Zdraví, kariéra, finance a další aspekty života budou pod vlivem kosmických energií. Podívejte se, co na vás čeká a jak můžete využít tuto příležitost k osobnímu růstu a štěstí.

Beran (21. 3. – 19. 4.)

V tomto týdnu se zaměřte na fyzické zdraví, cvičení a zdravou stravu. Co se týče kariéry, můžete se dočkat nové příležitosti nebo povýšení. Vaše finanční situace bude stabilní, ale dávejte si pozor na nečekané výdaje a konflikty s partnerem kvůli penězům.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Dejte na rady starších a zkušenějších. Zkuste se věnovat aktivitám, které vám pomohou zlepšit fyzickou kondici. V kariéře se může objevit nový projekt nebo spolupráce, nebude se vám však na první dobrou pozdávat. Finanční situace je stabilní, ale buďte obezřetní s výdaji.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Zdraví by nemělo být opomíjeno. Snažte se věnovat více času cvičení a relaxaci. Na pracovišti se může objevit nový projekt, který vám přinese možnost prosadit se. V partnerství bude vhodnou cestou udělat si rozpočet, kterého se budete všichni doma držet. Teď se zdá, že má jeden z vás pocit, že všechno leží na něm.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Dbáte na své zdraví, což je dobře. Snažte se vyhnout stresu a relaxujte. V kariéře můžete dosáhnout významného pokroku. Finančně je situace stabilní, ale buďte obezřetní s výdaji.

Svalové kontraktury nejsou nic příjemného: Jejich prevence je také v jídle a pití

Pokud se objevuje bolest, která přetrvává více dní od doby, kdy se poprvé objevila, může se jednat o nepříjemný problém zvaný kontraktura. Svaly ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Zdraví by mělo být na prvním místě, nebo vás dříve či později zastihnou nečekané komplikace. Pravidelná fyzická aktivita a zdravá strava vám pomohou udržet energii, nebuďte na sebe však tolik přísní. Chybovat je lidské. Vaše kariéra se může posunout kupředu, pokud budete poslouchat dobře míněné rady. Finanční situace je stabilní, ale dbejte na svůj rozpočet.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zdraví si vyžaduje péči. Snažte se o vyváženou stravu a relaxaci. Zamyšlení nad vaším jídelníčkem a denním režimem rozhodně pomůže. Na pracovišti budete velmi efektivní, což vás může posunout v kariéře. Finančně je situace stabilní, plánujte dlouhodobě.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Zdraví je důležité. Snažte se o pravidelný pohyb a zdravou stravu. Můžete se dočkat nové příležitosti v kariéře, bude přesně taková, jakou jste si ji vysnili. Finančně můžete plánovat dlouhodobě a investovat. Dokonce byste se mohli dočkat koupě nového domu.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Vaše zdraví by mělo být na prvním místě. Snažte se věnovat prevenci, kterou jste v poslední době krutě zanedbávali. Na pracovišti se můžete prosadit a získat uznání. Dejte si tento týden pozor na impulzivní nákupy, které by pro vás mohly být Achillovou patou. Utracené peníze mohou brzy chybět.

Noční sovy mají vyšší pravděpodobnost vzniku cukrovky než ranní ptáčata

Podle nové studie zveřejněné tento měsíc v časopise Annals of Internal Medicine mohou lidé, kteří chodí pozdě spát, ohrožovat své zdraví. K ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Zdraví by nemělo být opomíjeno. Snažte se o pravidelný pohyb a klidně si najděte parťáka, který vás ve vašem záměru podpoří. Vaše kariéra může nabídnout nové příležitosti, momentálně pro vás ale nebudou aktuální. Finančně buďte obezřetní a rozvážní, stejně tak váš partner.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Dbáte na své fyzické zdraví, což je dobře. Váš šéf si brzy všimne, kolik úsilí věnujete práci a odmění vás. Finančně je situace stabilní, ale zvažte dlouhodobé plány, které vás posunou blíž k vašim snům. Vhodná doba je také na cestování a plány, které se týkají bydlení. Změna by pro vás mohla být opravdu prospěšná.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Zdraví si vyžaduje péči. Snažte se o vyváženou stravu a cvičení, stejně tak věnujte péči i svému vzhledu – klidně si zajděte ke kadeřníkovi nebo si kupte něco nového na sebe. Nová pracovní nabídka na sebe nenechá dlouho čekat. Finančně buďte obezřetní a vyrovnejte dluhy, které jste si v poslední době nadělali.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Snažte se o své fyzické a duševní zdraví. Na pracovišti můžete být produktivní. Finančně je situace stabilní, ale dbejte na úspory a investice. Dejte si pozor na rodinné konflikty, které by se mohly táhnout ještě dlouhou dobu poté, co se všichni domluvíte. Křivdy totiž jen tak nezmizí.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

2094

Diskuze k článku