Motivační horoskop (nejen) pro diabetiky: Co předpovídají hvězdy na další týden?

Motivační horoskop (nejen) pro diabetiky: Co předpovídají hvězdy na další týden?
Blíženci se budou muset v dalším týdnu naučit pracovat se svými emocemi. Zdroj: Shutterstock

S hvězdami je to potíž. Někdy navedou, někdy matou. Ve skutečnosti se ty největší odpovědi skrývají právě ve vás samotných. Ve vašich snech, přesvědčeních a tužbách. Vesmír dává příležitost budovat, tvořit i následovat. Co mají hvězdy tento týden právě pro vás?

Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu na období 8. 8. až 14. 8. 2022, který je určen nejen diabetikům! Každý v něm může najít své vlastní poselství…

Znamení Vodnář

Někdy máte pocit, že jsou věci kolem vás příliš těžké. Tápete a hledáte řešení, která zbytečně často překombinujete. Příležitostí, jak něco dokázat, máte spoustu, musíte si jen dobře zorganizovat váš čas, konečně si koupit dobrý diář a přestat se bát. I ten partnerský vztah si zbytečně kazíte, ačkoliv víte, že tentokrát prostě nemáte pravdu vy. Milí Vodnáři, proč vy si tak často šlapete po štěstí, když jediné, po čem toužíte, je dobýt svět?

Znamení Ryby

Hlavním tématem vašich dní a týdnů je zkrátka láska. Hledáte balanc, způsob, jak důvěřovat, a i odvahu pracovat se žárlivostí, která vás umí úplně pohltit. Velkou oporou vám v tomto týdnu bude vaše rodina, protože práce pro vás teď není prioritou. Musíte si ale srovnat, co v tom životě vlastně chcete a co pro to musíte udělat. Cukrovka vás nezastaví.

Znamení Beran

Beranům hvězdy přejí! Tento týden se můžete těšit na velké dobro, ze kterého budete těžit ještě následující týdny. Srpen je prostě váš měsíc, ačkoliv to tak ze začátku nevypadalo – věci se začaly neskutečně komplikovat. Brzy však zjistíte, jaký to mělo význam a nesmírný smysl pro váš osobní rozvoj. V práci budete mít trochu napilno, ale na konci měsíce se budete mít za co poplácat po ramenou.

Znamení Býk

Někdy věci vypadají jinak, než jsou, to jste si ještě nezvykli? Zkuste se zamyslet nad tím, kdo vám byl kdysi oporou, když jste řešili velmi podobnou věc, a kdo vás v tom nechal. To vám totiž velmi dobře napoví, jak se máte zachovat teď. Pokud budete cítit potřebu strávit pár dní o samotě, dopřeje si to.

Horoskop lásky na srpen 2022: Čeká vás romantika, nový vztah, nebo snad letní flirt?

V srpnu nás čekají z astrologického hlediska zejména dva zajímavé dny. Prvně to bude 7. srpen, který zacloumá s nejednou citlivou a romantickou ...

Znamení Blíženci

Nezáviďte druhým, že žijí život, jaký jste si přáli vždy pro sebe. Tento týden ve vás budou pocity vřít více než obvykle. Vztek na cukrovku, na partnerský vztah či snad nevhodné bydlení… Ale co může být víc, než je odrazový můstek k růstu? Vnímejte svou momentální situaci jako příležitost a získáte v ní to, co jste už dlouho hledali.

Znamení Rak

Tento týden byste mohli získat báječnou finanční příležitost či novou pracovní nabídku, o které se vám nikdy dřív ani nesnilo! Vnímejte znamení, která vám Vesmír do cesty posílá, budou vás dobře vést. Nepodceňte ani svou intuici, která vždy ví, zda je něco správné či špatné. Věřte sami sobě, jednejte se sebou tak, jak jednáte s nejlepším přítelem. Cukrovka pro vás tento týden rozhodně překážkou nebude.

Znamení Lev

Pokud se tento týden chystáte na dovolenou, dejte si velký pozor, ať si s sebou sbalíte vše, co je pro vás jako diabetika podstatné. Hlavu už máte dávno rozjařenou vidinou dobrodružství, tak ať nepodceníte přípravu. Kdybyste až na místě zjistili, že vám něco podstatného chybí, byly by to hned mráčky na začátku dovolené. S partnerem si ale užijete krásný a kvalitní čas, tady je rozhodně na co se těšit.

Znamení Panna       

Uvidíte, že nakonec se řešení ukáže dříve, než by vás samotné napadlo. Ať už jde o partnerský vztah či otázky v pracovní oblasti, vězte, že na to teď nekoukáte správně. Možná to chcete vzdát, možná jste rezignovali, možná jste si zvykli. Ale nakonec budete vy tím, kdo prohraje tuhle bitvu, pokud uposlechnete své vnitřní strachy a poddáte se okolnostem. Ještě bude příležitost to změnit, vytrvejte.

Soft skills: Proč je důležité umět komunikovat a jak reagovat na vtíravé otázky o cukrovce?

Nejvíce se ve svém projevu soustředíme na mluvené slovo. V celkovém komunikačním procesu má však podíl pouhých 7 %.  Přemýšleli jste někdy nad ...

Znamení Váhy

Vás samotné bude tento týden zajímat, jak si u svého vysněného protějšku skutečně stojíte a zda nemůžete ještě něco udělat lépe. Váš problém je, že o sobě věčně pochybujete a vůbec neposloucháte, když se vás druhý snaží podpořit. To vede nakonec k tomu, že nemáte vizi ani cíl, jen se tak životem plácáte. Můžete chtít mnohem víc, stejně tak můžete mnohem víc získat. Jste dostatečně dobří. Najděte svou silnou stránku a rozvíjejte kreativitu. Bude se vám to v následujících týdnech hodit.

Znamení Štír

Plňte tento týden své pracovní úkoly opravdu svědomitě, ať brzy neřešíte vážný problém. To, k čemu jste se „upsali“ a s čím jste souhlasili, je jako šité pro vás, jen v tom musíte najít trochu systém. Nedělejte své pracovní úkoly na koleni, vyhraďte si k tomu čas, vypněte sociální sítě a soustřeďte se jen na to, co v danou chvíli potřebujete zvládnout. Jste ve svém oboru špičky, ale chybí vám větší organizovanost.

Znamení Střelec

S partnerem je to samá komplikace, až toho vlastně máte dost a vůbec to neřešíte, protože je to stále to samé dokola. Další problém zametený pod koberec by ale mohl mít fatální následky na vaši budoucnost. Pokud se věci neřeší, vždy přijde moment, kdy zkrátka bouchne všechno, co jste pečlivě budovali. A pak se to těžce vrací do starých kolejí… Tyto problémy by vám mohly působit potíže i v práci, tak to řešte co nejdříve.

Znamení Kozoroh

Čeká vás báječný týden plný zážitků a dobrodružství! Pokud už se dlouho toužíte podívat k moři nebo jen do českých hor, honem na internet, rezervujte ubytování a zkrátka jeďte! Život máte jen jeden, a pokud teď zmeškáte příležitost ke krásným vzpomínkám na léto, budete si to vyčítat ještě v zimě. Práce na vás počká. Možná vás to překvapí, ale skutečně nejste nenahraditelní, jak si vlastně celou dobu myslíte… Kolegové za vás rádi zaskočí!

Zdroj: Astrosage, Timesforindia

1528