Horoskop lásky na srpen 2022: Čeká vás romantika, nový vztah, nebo snad letní flirt?

Horoskop lásky na srpen 2022: Čeká vás romantika, nový vztah, nebo snad letní flirt?
Zamilovaní Kozorozi se budou v srpnu doslova vznášet blahem! Zdroj: Shutterstock

Vztahy partnerské, přátelské i milostné provázejí život každého z nás. A obzvlášť v letním oparu je vnímáme intenzivně. Možná k tomu přispívá teplé počasí, zářící slunce, setkávání s ostatními lidmi a celkově lepší nálada. Zjistěte, co vám věstí horoskop lásky na srpen 2022! Visí ve vzduchu nový románek?

V srpnu nás čekají z astrologického hlediska zejména dva zajímavé dny. Prvně to bude 7. srpen, který zacloumá s nejednou citlivou a romantickou duší. Podpoří chuť experimentovat a probudí i ty nejhlubší fantazie. Co se týká lásky, posviťte si však i na 18. srpen! Tenhle den bude ve znamení intenzivních emocí a stane se nejšťastnějším pro jakákoliv láskyplná vyznání…

Znamení Beran: Řekněte, co od života chcete

Horoskop lásky na srpen má pro zadané Berany jasné poselství – musíte se na rovinu vyjádřit! Sdělte svému partnerovi, co byste chtěli zažít, a co vám v partnerství chybí. Druhý prázdninový měsíc nabádá k převzetí iniciativy. Jděte do toho po hlavě a plňte si i ty nejromantičtější sny. Svobodní Berani by se měli vydat na cesty. Mohou poznat spřízněnou duši – chce to však jedno jediné, a to mít oči otevřené dokořán!

Znamení Býk: Nepotlačujte své emoce

Srpen s Býky tak trochu zacloumá. Budou muset jít s pravdou ven, i když se jim do toho zrovna dvakrát nebude chtít. Potlačování pocitů totiž nikam nevede, neposune váš vztah dál. Tento proces bude mít očistný charakter. Buďte tedy připraveni na všechno – ať na dobré, tak i na to špatné. Vyřknutí skutečných emocí totiž napomůže i odhalení jistých kostlivců ze strany protějšku. To samé pak platí i u singl lidí. Seznámili jste se s někým, kdo vám nesedí? Prostě mu to řekněte.

Znamení Blíženci: Nepřehlížejte problémy

V předešlých měsících Blíženci zřejmě zametli všechno nechtěné a nepříjemné, jak se říká, „pod koberec“. Jestli jsou však ve vašem vztahu nějaké nedořešené záležitosti, je nutné jejich řešení! Promluvte si otevřeně a beze strachu se svým partnerem o tom, co skřípe. Pokud vás miluje, pochopí to. Chaos v hlavě pak mohou mít v srpnu hlavně čerstvě rozvedení nebo rozejití Blíženci. Nenechte se strhnout minulostí a jděte dál. A hlavně, nežeňte se hned do nového vztahu.

Znamení Rak: Pečujte o svůj vztah

Horoskop lásky věstí hlavně zadaným Rakům, aby se svému partnerovi začali konečně více věnovat. Možná jste neměli čas kvůli práci, dětem, nebo práci na zahradě, ale v srpnu to musíte zlomit! Je na čase vyrazit si jako za starých časů. Vydejte se třeba na romantické rande s večeří, držte se za ruku a objímejte se! A jak to budou mít v druhém prázdninovém měsíci s láskou svobodní? Rozhodně by se neměli pouštět do polovičatých vztahů, pokud skutečně necítí, že je to ten/ta pravý/pravá. Tady ani čas nepomůže!

Znamení Lev: Změňte svůj pohled na věc

Seč Lvi působí na druhé primárně sebevědomě, mívají i horší chvilky. Právě srpen 2022 pro ně může předznamenávat složité období. Může se klidně stát, že přestanou „zářit“ jako obvykle – mají tedy úžasné charisma, ale nyní si musí sednout na hýždě a zůstat nohama na zemi. Horoskop lásky tedy hlásá – nečekejte pokaždé na obdivné zprávy, pohledy či chválu a buďte zkrátka sami sebou. Vsaďte na upřímnost, skromnost a nebojte se nechat Vesmír „pracovat“. Co se má stát, se stane. Možná nečekaně potkáte lásku svého života.

Znamení Panna: Mějte sami sebe rádi

Pragmatičtí zrozenci ve znamení Panny si budou muset v srpnu uvědomit, že sami sebe značně zanedbávají. Je skutečně chvályhodné, že neustále pečujete o blaho druhých, jenže kde jste „VY“? Druhý prázdninový měsíc se tedy zaměřte na hýčkání své vlastní osoby. Posilování sebelásky je to, co potřebujete! Teprve tehdy, až se budete cítit „silní v kramflecích“, můžete pokračovat v hýčkání těch druhých. A rozhodně v tom není nic egocentrického! Nejprve „JÁ“ a pak až ti ostatní – to je heslo, které si uchovejte v mysli.

Zdraví podle znamení zvěrokruhu: Váhy až Ryby. Jaké máte riziko rozvoje cukrovky?

Ať už jste se narodili v jakémkoliv znamení zvěrokruhu, mějte především na paměti, že nejlepší možnou prevencí cukrovky II. typu je vyvážený a ...

Znamení Váhy: Přijměte koloběh věcí

Je pravděpodobné, že v uplynulých týdnech jste, milí zrozenci ve znamení Vah, až příliš analyzovali to, co se dělo kolem vás a partnerského života. Ptali jste se až příliš často a vznášeli otázku „Proč?“. Jenže v srpnu budete nuceni ke změně myšlení. Budete muset přijmout věci tak, jak přicházejí. Otevřete své srdce a nechte do něj proudit pozitivní energii. A zbavte se všech pochybností, což platí hlavně pro svobodné Váhy. Pak se stane zázrak a prozřete. Najednou uvidíte lásku všude kolem sebe.

Znamení Štír: Nebraňte se lekcím

Srpen 2022 bude pro leckterého Štíra velmi obtížným měsícem plným lekcí. Hlavně pak pro zrozence, kteří se zrovna s někým rozešli. Horoskop lásky ale nabádá, abyste se neobávali toho, co přijde, a naopak to přijali. Tímto způsobem se s tím rychleji vypořádáte. A jestli máte v hlavě zmatek? Tak ať! Nechte zmatek zmatkem, nezabývejte se jím dopodrobna a ono se vše vytříbí. Mějte na paměti, že to, na co myslíte, vyživujete. Zkuste se odpoutat od vzpomínek a vykročte vstříc nové budoucnosti.

Znamení Střelec: Prociťte svou samotu

Střelci se mohou cítit v srpnu abnormálně vyčerpaní, byť na venek mohou působit stále energicky. Je tedy docela možné, že zatoužíte po úplné samotě a tichosti. Přijměte tuto touhu a naplňte ji. Sdělte svému milovanému partnerovi, že prostě potřebujete prostor na osobní regeneraci. A pokud jste svobodní, počkejte se seznamováním ještě chvíli, než naberete tolik potřebných sil! Ono vám nic neuteče.

Znamení Kozoroh: Užívejte si láskyplné atmosféry

Kozoroh bude v srpnu velkým šťastlivcem! Všechno tak nějak zapadne do sebe, proto se tohle znamení začne doslova vznášet na růžovém obláčku. Pakliže jste zadaní, pocítíte posílení vzájemného partnerského pouta a hluboké souznění. Na svobodné pak čeká sladká letní láska! Vyrazte do ulic, navštivte party, usmívejte se a flirtujte. Horoskop lásky Kozorohům v druhé polovině prázdnin přeje, tak toho naplno využijte!

Znamení Vodnář: Přijměte své nedokonalosti

Nebyl by to vskutku Vodnář, kdyby se nesnažil něco neustále prozkoumávat. Je dosti pravděpodobné, že zatouží vyřešit zatíženou rodinnou karmu, která podle něj brání jeho poklidnému a šťastnému partnerství. Horoskop lásky na srpen 2022 vás ale nabádá, milí Vodnáři, k zpomalení a zklidnění. Hoďte dokonalost za hlavu a nechte se životem také překvapit. Je to dobrodružná cesta, která vás jistě začne bavit. Když začnete brát život s lehkostí, bude se zdát i láska jasnější a krásnější!

Znamení Ryby: Sundejte si růžové brýle

Ryby mají obvykle velmi milou povahu a na každém hledají to dobré. Jenže v srpnu bude nutné sundat růžové brýle zejména v partnerském vztahu. I když milujete, zkuste se na vaše soužití podívat pragmaticky, realisticky. Opravdu je partner oporou ve chvílích nejtěžších? Dokáže vám naslouchat? Dává vám osobní prostor? Nezneužívá vaší dobroty? Pokud jste přesvědčení, že je dobrým člověkem, jděte dál a pečujte o sebe navzájem. Svobodné Ryby by pak neměly nový vztah uspěchat. Vše pěkně zlehka!

Zdroj: Popsugar.co, Vogue

6496