HemaGel Banner

Horoskop (nejen) pro diabetiky na úplněk v Blížencích: Dostanete to, o co už dlouho žádáte

Horoskop (nejen) pro diabetiky na úplněk v Blížencích: Dostanete to, o co už dlouho žádáte
Úplněk v Blížencích je magický čas! Zdroj: Unsplash

Podívejte se, co vás čeká během úplňku v Blížencích, který nastává ve čtvrtek 8. 12. 2022 pár minut po páté hodině ranní. Co vám přinese? A na které otázky upozorní?

Beran

Úplněk vám ukáže, že jste hodni všeho, co jste si dlouho přáli. Pocítíte velkou sílu, která vás přiměje následovat své skryté touhy a uskutečnit, co jste si vždy přáli. Váš partner vám bude velkou oporou a připomene vám, že na to zkrátka máte.

Býk

Pomozte tomu, kdo vás o pomoc dnes bude žádat. Už brzy zjistíte, že karma funguje velmi spolehlivě a dokáže vám určit směr, kterým se máte vydat. Nebojte se riskovat, uspějete a budete šťastní.

Blíženci

Dejte si během úplňku pozor na tajemství, která vám druzí svěří. Pokud je prozradíte těm, kteří je slyšet neměli, mohlo by se to brzy obrátit proti vám. Raději se soustřeďte na sebe, ať využijete plný potenciál.

Rak

Dejte si prostor, abyste vyřešili záležitosti, které vás trápí. Pokud necháte myšlenky volně plynout, přijdete na způsob, jak si finančně velmi přilepšit. Úplněk rovněž ovlivní také milostnou sféru, ve které máte v posledních dnech problémy.

Adventní běhání zlepšuje životy handicapovaných i diabetiků. Výzva odstartována!

Další peníze každoročně přidávají dárci a prodej ve speciálním adventním e-shopu, jakož i v kamenném obchůdku v centru Prahy. V loňském roce se ...

Lev

Nesnažte se bojovat s těmi, kteří vaši verzi příběhu nechtějí slyšet. Stále se jen obhajujete a berete si energii, kterou byste bývali mohli využít mnohem lépe. Držte si kolem sebe ty lidi, se kterými je vám skutečně dobře.

Panna

V práci dosahujete skvělých výsledku a finančně se vám daří. Přesto jste zmatení, když vám někdo nastaví zrcadlo. Problém, který dlouho ve své duši ukrýváte, se teď hlásí o pozornost. Neodbývejte sami sebe.

Váhy

Věnujte úplněk magickým rituálům, které vám do života pomohou přivolat lásku! Právě ta pro vás bude v příštím roce hnacím motorem, abyste si splnili všechny sny. Někdy zapomínáte, že to velké dobro si zasloužíte také.

Štír

Pokud máte teď pocit, že vám partnerský vztah tolik neklape, zkuste se na to podívat z jiného úhlu. Přeci jen stěžejním pilířem vaší spokojenosti je otevřená komunikace, ke které v poslední době nenacházíte tolik odvahy.

Psycholožka radí: Jak prožít advent, který pohladí duši?

Během několika týdnů se může změnit, jak se budete cítit s druhými lidmi i sami se sebou. Tady jsou čtyři kroky pro čtyři předvánoční týdny. ...

Střelec

Někdy je lepší zpomalit, dát si horkou vanu a nechat myšlenky, aby vás navedly. V poslední době se až příliš podceňujete, a tím ohrožujete své možnosti, jak se ve svém životě mít ještě o kus lépe.

Kozoroh

Vaším hlavním úplňkovým tématem budou finance a jejich rozmnožení. Potřebujete teď na své závazky mnohem více prostředků, vypadá to ale, že jen čekáte, až vám něco spadne do klína. Začněte být iniciativní a výsledky se dostaví dříve, než by vás napadlo.

Vodnář

Čeká vás báječné období plné příležitostí, nových vjemů a velkých výzev. Pusťte se do toho, ukažte, že tu odvahu máte. Přestaňte snít a začněte konat. Hvězdy vám přejí a Vesmír vám takřka leží u nohou.

Ryby

Mluvte pravdu a postavte se jí čelem. Jedině tak získáte znovu ten pocit sebejistoty, po kterém tolik toužíte. Pomůže vám, když se pustíte do těch věcí, které vás už dlouho děsí. Zdoláním komfortní zóny přichází jistota.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

20210

Diskuze k článku