Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Silné energie novoluní ovlivní každé znamení zvěrokruhu

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Silné energie novoluní ovlivní každé znamení zvěrokruhu
Co čeká vaše znamení ve druhém květnovém týdnu? Zdroj: Freepik/Freepik

Zdá se, že se nám konečně vrátilo jarní počasí, a přichází tak týden prosycený svěžími energiemi. Ve středu 8. května 2024 nás čeká novoluní, které s sebou vždy nese velmi zajímavé a silné momenty. Ostatně energie novoluní působí až tři dny před jeho vrcholem a následující tři dny po něm, takže se tento týden máme opravdu na co těšit. Pojďme se proto podívat, co konkrétně přinese druhý květnový týden vašemu znamení.

Beran (21. března – 19. dubna)

Tento týden se vám bude dařit vše, do čeho se pustíte. Energie a nadšení vám rozhodně nechybí. Přicházíte s inovativními nápady, které vás mohou posunout i ve vaší kariéře. Nebojte se proto udělat krok vpřed.

Býk (20. dubna – 20. května)

Setkání s člověkem, kterého jste už dlouho neviděli, vám pootevře dveře k novým příležitostem. Budete však muset vystoupit ze své komfortní zóny a přidat takzvaně ruku k dílu, abyste dosáhli úspěchu.

Cukrovka v zaměstnání: Diagnóza diabetu může být rizikem při výkonu některých profesí

Zákoník práce nevnímá cukrovku jako překážku Pokud byste se pustili v souvislosti s vaší diagnózou diabetu do studování zákoníku práce, nenašli ...

Blíženci (21. května – 20. června)

Tento týden byste se měli zaměřit především na své zdraví, abyste zůstali fit. I když máte pocit, že práce a kariéra jsou ve vašem životě tím nejdůležitějším, mýlíte se. Na prvním místě by měla být rodina a zdraví.

Rak (21. června – 22. července)

Někdo z rodiny pravděpodobně otestuje vaši trpělivost, ale neztrácejte klid a nadhled. Rodinné neshody vykompenzuje úspěch v práci a zlepšení finanční situace. Aby se u vás však peníze udržely, zapřemýšlejte, zda někdy až moc neplýtváte.

Lev (23. července – 22. srpna)

Pohyb, pohyb a zase pohyb, to je motto tohoto týdne. Hvězdy vás nabádají, abyste se věnovali své fyzičce a udělali vše pro to, abyste dostali své tělo do kondice. Začněte procházkami v přírodě a postupně aktivitu navyšujte, vaše zdraví to ocení.

Panna (23. srpna – 22. září)

Tento týden stojí hvězdy při vás a podporují vás v osobní i pracovní rovině. Přesto byste však měli být obezřetní ve finanční oblasti a každou větší investici důkladně promyslet. I když se vše bude zdát lákavé a výhodné, pamatujte, že ne vše je takové, jak to na první pohled vypadá.

Horoskop na květen 2024 (nejen) pro diabetiky: Raky může potrápit zažívání, Blížence čeká finanční stabilita

Beran (21. března – 19. dubna) Milí Berani, hvězdy vám radí, abyste si v květnu zachovali především chladnou hlavu. I když se mohou objevit ...

Váhy (23. září – 22. října)

Pozitivní signály v oblasti vztahů slibují posun v lásce. Neodmítejte pozvání na výlet či na posezení u kávy. Čeká vás týden plný příjemných zážitků, přesto však neusínejte na vavřínech a pečujte také o své zdraví.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Plánujete-li učinit zásadní změnu ve vašem životě, tento týden by k ní mohl být příhodný. Hvězdy stojí při vás, přesto vás však upozorňují, abyste si vše důkladně rozmysleli a nejednali neuváženě. Některé věci totiž nejdou vzít zpět…

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Tento týden se pro vás nese na vlnách romantiky a vášně. Jste doslova nabití energií a nabuzení pustit se do všeho po hlavě. Nezapomínejte ale, že méně je někdy více. Vyhněte se proto impulzivnímu jednání a raději vše dopředu promyslete.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Tento týden se nese ve znamení pozitivních změn v profesním životě. Ať už chcete změnit práci, nebo zvýšit plat, Vesmír je vám nakloněn. Myslet byste měli ale také na své zdraví a upravit svůj jídelníček směrem ke zdravé a pravidelné stravě.

Patří ovoce do jídelníčku diabetiků? Rozhodně ano, dokonce může snížit riziko rozvoje cukrovky 2. typu

Ovoce je skvělou volbou namísto nejrůznějších průmyslově zpracovávaných potravin, jelikož obsahuje řadu vitamínů, minerálů a vlákniny. Právě ...

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Jestliže jste se rozhodli zhubnout, pak je tento týden ideální na to, abyste se pustili do úpravy jídelníčku. Vaše úsilí bude podpořeno a hvězdy vám pomohou, aby vám vaše motivace vydržela. Nezapomínejte ale, že začít je třeba postupně.

Ryby (19. února – 20. března)

Vaše tvrdé úsilí bude konečně odměněno. Díky své neutuchající iniciativě se seznámíte s někým, kdo vám pomůže s nasměrováním na cestu k úspěchu. Nepolevujte ve svém úsilí a soustřeďte se na své cíle, vyplatí se to.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com
Foto: Freepik

1689

Diskuze k článku