Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Kozorozi zatouží po lásce, Berany a Býky čeká zkouška

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Kozorozi zatouží po lásce, Berany a Býky čeká zkouška
Co pro vás hvězdy přichystaly na první listopadový týden? Zdroj: Shutterstock

Konec října nastal a za dveřmi je nový měsíc. Nebojte se, že by právě ten nebyl pro váš život zlomový, protože ještě před koncem roku nás čeká několik báječných událostí. Podívejte se, kam vás hvězdy povedou v týdnu od 31. 10. do 6. 11. 2022!

Co mohou jednotlivá znamení zvěrokruhu očekávat tento týden? Bude dost lásky i motivace. A dít se budou báječné věci!

As. MUDr. Jarmila Jirkovská: Není diabetik jako diabetik. Víte, kolik typů úplavice cukrové existuje?

Rozšiřte si své znalosti diabetu ještě o trochu víc a dočtěte se Co znamená, když se řekne: Charcotova noha. Své vědomosti o cukrovce si můžete ...

Beran

Rodina vás tento týden bude držet nad vodou. Ačkoliv už jste si mysleli, že je vše ztraceno, dojde k velkému usmíření, které vás posune směrem k vnitřnímu klidu. Pokud se budete soustředit rovněž na své pracovní povinnosti, vše dopadne dobře.

Býk

Nepříjemný rozhovor vás tento týden nemine. I vy však víte, že ho zkrátka musíte absolvovat, abyste vyřešili to, co vás už dlouho trápí. Naopak v partnerství se můžete těšit na několik krásných romantických chvil.

Blíženci

Pokud už jsou ve vaší domácnosti také děti, tento týden to s nimi nebude vůbec jednoduché. Otestuje to však vaši a partnerovu trpělivost. Nepouštějte se ale do žádných velkých rozhodnutí. Váš úsudek teď nebude doma tak úplně jednotný.

Rak

Čekají vás úžasné změny, které už teď přichází. Z počátku vás děsily a přišlo vám, že nevíte, kam se ve svém směřování vydat. Teď, když už se ale vše dostává znovu do pohybu, cítíte vděčnost. Nechte, ať vás pohltí!

Rozhovor s hráčkou amerického fotbalu a diabetičkou Annou: „Americký fotbal je nejtýmovější hra, kterou znám.“

Další z rozhovorů si můžete přečíst například zde Rozhovor s DIA mámou Bárou: "Lidé často nevědí, o čem diabetes je. Osvěta je důležitá." nebo ...

Lev

Zahráváte si s ohněm – a moc dobře to víte. Umožněte sami sobě trochu oddychu a rozmyslete si, co je teď důležité. Nemusíte vše zvládnout najednou, máte dostatek času rozhodnout se. Udržte si vůli snít.

Panna

Nemusíte nikomu nic vysvětlovat. Ačkoliv si myslíte, že stále něco druhému dlužíte a musíte se podvolit okolí, váš život je jen vaše volba. Žijte tak, aby vám bylo dobře. Vzpomeňte si, kolik rozhodnutí v poslední době jste udělali jen proto, abyste se někomu zavděčili.

Váhy

Vždy se s partnerem nemusíte shodnout. V dětství jste převzali vzorec, že vždy musíte dojít ke shodě, a pokud ne, musíte se podřídit. Věřte tomu, že i vaše myšlenky jsou důležité a vedou vás k tomu nejlepšímu, co máte na tomto světě zažít.

Štír

Využijte tento týden k tomu, abyste protřídili svou domácnost a vyhodili vše, co je tam nadbytečné. Budete překvapeni, jak se vám ve skutečnosti uleví, když si doma uděláte pořádek. Přemíra věcí duši zatěžuje.

Závažná hypoglykemie bývá noční můrou kdejakého diabetika

Není ale hypoglykemie jako hypoglykemie. Podle závažnosti se dělí na lehkou, významnou (signifikantní) a těžkou. Nejzávažnější, třetí stupeň, ...

Střelec

Snaha se vám upřít nedá, na druhou stranu jste trochu černobílí ve svých názorech. Dovolte druhému, aby i on přinesl do domácnosti svůj pohled na věc. A pokud to nakonec nevyjde, pak můžete s klidem říct, že jste to vlastně přece říkali.

Kozoroh

Pokud jste nezadaní, možná právě v tomto týdnu zatoužíte po velké lásce, která vás bude naprosto spalovat. Čemu ale chcete věřit, když i teď pochybujete, že si něco tak dobrého opravdu zasloužíte? Dovolte si snít a prožívat život podle vašich představ. Stojí to za to.

Vodnář

Vše se děje ve váš prospěch, jste v silné energii, která vás udrží motivované a na správné cestě. I ten největší problém se může ukázat jako požehnání, když jste schopni uvěřit, že nemusíte žít život plný útrap a sebelítosti.

Ryby

Možná si právě v těchto dnech vzpomenete na minulost a bude se vám po ní tak trochu stýskat. Co vám pomůže, je přijmout novou pracovní nabídku, která se vám naskytne. Může se jednat jen o přivýdělek, bude to ale stát za to.

Zdroj: Astrology, Horoscope

46506

Diskuze k článku