Horoskop financí (nejen) pro diabetiky: Blíženci často žijí životy, na které nemají, Býci oplývají skvělou finanční gramotností!

Horoskop financí (nejen) pro diabetiky: Blíženci často žijí životy, na které nemají, Býci oplývají skvělou finanční gramotností!
Umíte také něco ušetřit? Nebo hned všechno utratíte? Hvězdy napoví... Zdroj: Pexels

Podívejte se, jak zachází jednotlivá znamení zvěrokruhu s financemi, a která z nich se nebojí urputně bojovat za své sny. Co říkají hvězdy právě o vás? Necháte si pro korunu vrtat koleno, nebo jsou pro vás na světě důležitější jiné věci?

I postoj k financím ovlivňuje znamení zvěrokruhu. Zatímco někteří se snaží vydělat, co mohou, druzí nejsou schopni se adekvátně ocenit a celý život berou peníze, které neodpovídají jejich schopnostem. Co říkají v tomto ohledu hvězdy právě o vás?

Co neříkat diabetikovi? Tipy, jak se vyhnout trapné situaci během konverzace a zachovat dekórum

Komunikační šum může způsobit mnoho problémů v mezilidských vztazích. Pokud se k tomu přidá ožehavé téma, jako je chronické onemocnění, je třeba ...

Beran

Beranům dělá problém rozpoznat hodnotu peněz, protože často vyrůstají ve velké hojnosti. I v dospělosti jsou tak schopni utratit vše do poslední koruny. Najít ten správný balanc jim mnohdy trvá. Jinak jsou ale velmi zodpovědní.

Býk

Býci peníze umí vydělat, a stejně tak dobře je ochránit. Většinou si nekupují nic, co zrovna akutně nepotřebují a ze svých financí se nevydávají, když nemusí. Občas mohou na druhé působit lakomě – oni si však střádají rezervu na horší časy. V tom jsou inspirativní!

Blíženci

Zrozenci ve znamení Blíženců umí být velmi rozhazovační, zároveň však šetřiví. Že to nedává smysl? Naopak. Mnohdy totiž žijí život na vysoké úrovni, na který ne vždy mají. Často se snaží vyrovnat někomu úspěšnějšímu, koho mají vedle sebe.

Rak

Raci touží po jistotách a luxusu, který ale často vidí v něčem úplně jiném než ostatní. Jde jim hlavně o lásku, přátelství a dobrý pocit z práce, kterou vykonávají. Částka na účtu pro ně není tak úplně směrodatná. Je pro ně důležité, jak se cítí, ne jak je vidí okolí.

Motivační horoskop (nejen) pro diabetiky: Co bude pro vás na podzim tou nejpalčivější otázkou?

Abychom správně využili energii podzimu, musíme být otevření novým příležitostem a zbytečně se nebát, co vše by se mohlo pokazit. I ta ...

Lev

Lvi se perou o své místo na Slunci jako pravé šelmy, stejně tak o finanční zázemí. Umí myslet ve velkém a nápady jen hýří. Často je k financím přivede vlastní podnikání, nikoliv zaměstnání pod někým. Dělá jim totiž problém poslouchat příkazy.

Panna

Panny pracují velmi intenzivně na tom, aby se měly dobře a nedovolí si neuspět. Dělají to také pro rodinu, na které jim velmi záleží, ačkoliv se mnohdy mohou chovat trochu jinak. Panny totiž často lákají zakázané románky…

Váhy

Zrozencům ve Vahách o peníze nikdy nejde. Důležitý je pro ně především klidný a pohodový domov a kvalitní partnerský vztah. Když už ale na finance přeci jen dojde, dávají přednost jistotám a paušálu, než aby zbytečně riskovali pohyblivým příjmem. To zkrátka není vůbec nic pro ně.

Štír

Štíři mívají velké životní plány a hlavu plnou snů, zároveň si ale často myslí, že to nemohou zvládnout a podkopávají své sebevědomí. Potřebují vedle sebe někoho, s kým mohou růst. Pak jsou dokonalými byznysmeny.

Horoskop lásky (nejen) pro diabetiky: Se kterým znamením zažijete emocionální bouři a kdo při vás vždy bude stát?

Občas hledáme na druhého návod a snažíme se ho pochopit. S cukrovkou to může být ještě těžší. Jak nám k tomu pomůže láska a zvěrokruh? Podívejte ...

Střelec

Zejména muži v tomto znamení zvěrokruhu často pracují jen s tím, co momentálně mají a nikdy si nepřipustí, že by mohli dokázat něco velkého. Peněz mají většinou dost omezeně a dovolit si luxusní produkt je pro ně nepředstavitelné.

Kozoroh

Kozorozi jsou nesmírně urputní. Když se rozhodnou pro splnění svého snu, nezastaví je vůbec nic. Bývají finančně velmi dobře zajištění, nikdy se s tím ale nechlubí a nepovyšují se nad ostatními. Mnoho přátel právě tohle na Kozorozích oceňuje – jejich čistou skromnost!

Vodnář

Vodnáři bývají velcí vizionáři. Touží po splnění všech svých snů, které jim kdy proběhly hlavou. Určitá finanční nezávislost je s tím neoddělitelně spjata. Pracují tedy na svých cílech soustavně a nikdy si nedovolí neúspěch. Své okolí tím často motivují.

Ryby

Zrozenci ve znamení Ryb jsou neskuteční dříči a mnohdy si neumí říct o peníze, které by si zasloužili. Ačkoliv tak mají skvělý pocit z dobře odvedené práce, nebývají za ni adekvátně ohodnoceni. S tím se ale musí ve svém životě poprat a zabojovat o své štěstí. Mají to v sobě.

Zdroj: Astrology, Horoscope

1531

Diskuze k článku