Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Vodnáři začnou podnikat, Blížencům se bude dařit ve vztazích

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Vodnáři začnou podnikat, Blížencům se bude dařit ve vztazích
Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na letní dny! Zdroj: Freepik

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na tento týden! Nenechte se rozhodit nepřejícností ostatních. Můžete dokázat vše, co si jen zamanete. Co čeká nyní právě vás?

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Vaše cíle budou tentokrát prioritou. Máte energii a odhodlání překonat překážky, ačkoliv vám teď přijde, že se snad vůbec nic nedaří. Šéf už brzy ocení vaši píli, která vás dovede k vyššímu finančnímu příjmu, který si dlouhodobě přejete. V partnerských vztazích buďte trpěliví a nechtějte vše hned. Partner by se mohl zaseknout, a tak by byl rozmluvám konec.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

O pozornost se přihlásí vaše kreativní stránka. Máte dokonce šanci získat novou pracovní pozici! Můžete objevit nové způsoby, jak se vyjádřit a sdílet své talenty se světem. Lákat vás bude zejména mediální sféra. Buďte otevření novým zkušenostem a nebojte se vykročit ze své komfortní zóny. Jedině tam na vás čeká úspěch, po kterém už tolik týdnů toužíte.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Budujte vztahy, které jsou pro vás důležité. Neztrácejte čas s těmi, kteří dlouhodobě nevidí vaši hodnotu. Tento týden můžete mít také skvělé příležitosti k setkávání a sdílení myšlenek s ostatními, kteří jsou na stejné vlně. Buďte však opatrní, abyste nevyzradili tajemství, které vám někdo v dobré víře svěřil. Ve svém osobním životě buďte otevření a upřímní.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Možná vás čeká stěhování, těšíte se? Tento týden se zaměřte na své domácí a rodinné záležitosti. Můžete mít potřebu upevnit své kořeny a vytvořit pohodlnou atmosféru domova. S tím se pojí i koupě nové nemovitosti. Mějte však na paměti, že je také důležité postarat se o sebe. Pokud na sebe budete dlouhodobě zapomínat, brzy vám tělo vypoví službu. Udělejte si čas na odpočinek a péči o své vlastní potřeby.

Můj příběh: “Dcera si myslí, že jsem opustila rodinu kvůli milenci. Já jen nechtěla, aby si myslela, že toxický vztah je normální.”

S Michalem jsem se potkala už na vysoké škole. Jaká je pravděpodobnost, že se na jednom oboru sejdou dva diabetici ve stejném ročníku? Bylo to ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud je to momentálně pro vás hlavní téma, je čas na novou práci! Tento týden je pro vás čas soustředit se na svou sebevědomou stránku. Věřte ve své schopnosti a nebojte se ukázat světu, co dokážete. V partnerských vztazích buďte pozorní a dávejte najevo svou lásku a podporu. Můžete být inspirací pro ostatní.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dejte si pozor na partnerské hádky! Tento týden se také zaměřte na své zdraví a osobní rozvoj. Můžete objevit nové způsoby, jak se starat o své tělo a mysl. V práci buďte pozorní k detailům a vyvarujte se rozptýlení. Máte potenciál dosáhnout svých cílů, takže se držte svých plánů.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Soustřeďte se na harmonii a vyváženost ve svém životě. To, co vám brání, je jen váš osobní strach. Partner vám bude velkou oporou. Hledejte rovnováhu mezi prací a odpočinkem, mezi svými osobními potřebami a potřebami druhých. Buďte kreativní v řešení konfliktů a hledejte kompromisy.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Tento týden se zaměřte na své cíle a vášně. Můžete mít sílu a odhodlání dosáhnout toho, co si přejete. Nebojte se prozkoumávat své temné stránky a pracovat na svém vnitřním růstu. V partnerských vztazích buďte upřímní a otevření.

Skvělá sušenková zmrzlina s arašídovým máslem, která vás osvěží i v tom největším parnu

Vybaví se vám vůně a chuť arašídů? Pro mě je to čisté nebe v puse. A spousty výživových poradců se mnou budou souhlasit, že jsou skvělým zdrojem ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Máte energii na vše, co si přejete. Tento týden je pro vás čas na objevování a učení. Můžete mít příležitosti k rozšíření svých znalostí a pohledů na svět. Buďte otevření novým příležitostem a nebojte se vyjádřit svůj názor. Ve svém osobním životě se soustřeďte na důvěru a otevřenost.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Možná vás teď trápí peníze, ale nebojte se! Brzy bude dobře. Tento týden se zaměřte na svou pracovní a finanční stabilitu. Můžete mít příležitosti k posílení svého postavení a dosažení dlouhodobých cílů. Buďte však opatrní, abyste se nepřetížili. Udělejte si čas na odpočinek a relaxaci.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Čeká vás báječná podnikatelská příležitost. Tento týden je pro vás čas na společenské interakce a sdílení s ostatními. Můžete mít příležitosti k setkávání a navazování nových vztahů. Buďte otevření novým myšlenkám a nebojte se vyjádřit svou individualitu. Ve své práci buďte inovativní a kreativní.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Budete velmi emotivní. Tento týden se soustřeďte na svou intuici a duchovní růst. Můžete mít příležitosti k prohloubení svého vnitřního vnímání a rozvíjení svých duchovních schopností. Ve vztazích buďte soucitní a empatičtí. Můžete poskytnout podporu a inspiraci ostatním.

8279

Diskuze k článku