Horoskop na rok 2024 (nejen) pro diabetiky: Býky čeká harmonie a pohoda, Raky překvapí emoční tornádo

Horoskop na rok 2024 (nejen) pro diabetiky: Býky čeká harmonie a pohoda, Raky překvapí emoční tornádo
Podívejte se, co vás čeká v novém roce! Zdroj: Pixabay

V roce 2024 se připravte na dobrodružství, harmonii a mnohá dobrodružství. Hvězdy slibují velké změny, pracovní postup, a dokonce i revoluci v osobních vztazích. Zjistěte, co vám přinese náš horoskop, a buďte otevření novým příležitostem!

Beran (21. března – 19. dubna)

Rok 2024 bude pro Berany plný akce a dobrodružství. Připravte se na neočekávané výzvy, které vám život přinese. Ať už je to cesta do neznáma, nebo pokus o naučení se nového umění, buďte připraveni, že váš život bude jako dobrodružný film plný překvapení!

Býk (20. dubna – 20. května)

Pro Býky bude rok 2024 o harmonii a pohodě. Užijte si čas s rodinou a přáteli a nechte své smysly rozkvétat. Možná budete mít chuť vyzkoušet nové gastronomické dobrodružství, takže berte své chuťové buňky na cestu po lahůdkách.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci budou mít v roce 2024 divoké myšlenky. Můžete se ocitnout ve zmatku, ale nebojte se – to je normální stav pro vaše znamení. Zkuste se zaměřit na to, co vám přináší radost, a nepříjemné pocity nechte odplout jako na obláčku.

Rak (21. června – 22. července)

Raci, buďte připraveni na emoční tornádo! Rok 2024 vám přinese výzvy v oblasti mezilidských vztahů, ale také hluboké a vzrušující prožitky. Buďte otevření novým možnostem a dejte prostor svým citům.

Country koktejl Johnnyho Cashe: Sláva, alkohol, tuny prášků, velká láska i cukrovka

Narodil se roku 1932 v mrňavém městečku Kingsland v hornaté krajině jižního Arkansasu. Život tam byl vždycky těžký, ale když rozsáhlá hospodářská ...

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi, v roce 2024 se budete cítit jako skuteční králové a královny džungle. Zaměřte se na své cíle a dejte najevo svou kreativitu. Možná budete mít příležitost zazářit na veřejnosti, takže se připravte na pódium, které vám právem náleží.

Panna (23. srpna – 22. září)

Pro Panny bude rok 2024 o organizaci a plánování. Dejte svému vnitřnímu perfekcionistovi volný průchod a postavte se všem výzvám s pevným plánem. Můžete být tahouny ve svém pracovním okolí, takže si dejte pozor, abyste nezapomněli na odpočinek.

Váhy (23. září – 22. října)

Pro Váhy bude rok 2024 o nalezení rovnováhy ve všem. Vztahy, práce, volný čas – snažte se najít střední cestu a vyhnout se přehánění. Kreativita a umění mohou být vaším útočištěm, takže si najděte čas na projev své estetické stránky.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Pro Štíry bude rok 2024 o hlubokých transformacích. Může se vám otevřít nová perspektiva na život a vy se můžete zbavit starých vzorců, pokud se odhodláte. Buďte odvážní a nebojte se vstoupit do neznáma.

Vloni mi dal pod stromeček glukometr. Nemluvila jsem s ním čtrnáct dní

Marek je prostě veskrze praktický tvor, do ženské duše se holt neumí vcítit. I tu žádost o ruku před 30 lety zvoral. Já toužila po pokleknutí a ...

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci, připravte se na dobrodružství! Rok 2024 vás zavede na cesty, o kterých jste si nikdy nemysleli, že byste je mohli podniknout. Otevřete oči a buďte připraveni objevovat nové horizonty. Možná se dostanete na nějaký exotický ostrov!

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Pro Kozorohy bude rok 2024 o pracovním růstu a postupu. Vaše úsilí bude odměněno a můžete se posunout na novou úroveň v kariéře. Nezapomeňte však dát pozor na své zdraví a zajistit si dostatek odpočinku.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři, buďte připraveni na revoluci! Rok 2024 vás může zavést do oblasti inovací a nových myšlenek. Buďte odvážní ve svých názorech a zkuste přinášet pozitivní změny tam, kde je to možné.

Ryby (19. února – 20. března)

Pro Ryby bude rok 2024 o intuici a kreativitě. Poslouchejte své nitro a nebojte se vyjádřit svou uměleckou stránku. Možná budete mít inspiraci k cestování nebo studiu něčeho nového. Buďte otevření novým příležitostem.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

33229

Diskuze k článku