Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Panny zlepší své zdraví, Váhy se zamilují

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Panny zlepší své zdraví, Váhy se zamilují
Co čeká tento týden právě vás? Zdroj: Freepik

Příští týden přinese každému znamení zvěrokruhu jedinečné výzvy a příležitosti. Pro Berany začnou nové časy, Býci budou řešit finance a Blíženci se budou cítit komunikačně silní, takže by mohli jít do odvážného konfliktu. Na co se můžete těšit právě vy?

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Příští týden bude pro Berany vhodným časem pro nové začátky. Překvapí vás vlna energie i odhodlání udělat něco, co jste dlouho odkládali. Zaměřte se na cíle a strategii, které vám pomohou dosáhnout úspěchu.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Pro Býky bude příští týden o uplatnění praktických dovedností. Můžete se dostat do situací, ve kterých budete potřebovat svou trpělivost a vytrvalost. Finanční záležitosti mohou vyžadovat vaši pozornost. Buďte opatrní s výdaji a snažte se šetřit.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Pro Blížence bude příští týden o komunikaci a vztazích. Budete mít příležitost lépe porozumět ostatním a sdělovat své myšlenky. Můžete také dostat zajímavé zprávy nebo pozvánky na společenské události. Využijte tuto dobu k rozvíjení svých vztahů.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Příští týden bude pro Raky o emocionálním růstu a péči o svou rodinu. Můžete se cítit více citliví a intuitivní. Buďte však také opatrní, abyste se příliš nezatěžovali starostmi jiných. Udělejte si čas pro sebe a pečujte o sebe.

Jak přemoci cukrovku? Hlavně pohybem, stačí denní procházky

Podle Mezinárodní federace diabetu (IDF) žije 10,5 procenta dospělé populace (20–79 let) s cukrovkou, přičemž téměř polovina o tom ani neví. ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pro Lvy bude příští týden o sebevědomí a sebekontrole. Můžete se dostat do situací, ve kterých budete muset ukázat svoji sílu a rozhodnost. Zároveň můžete sklízet uznání za své úspěchy. Buďte však vstřícní k ostatním, abyste udrželi harmonii ve vztazích.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Příští týden bude pro Panny o organizaci a zdraví. Můžete mít potřebu uklidnit chaos a zlepšit svou fyzickou kondici. Je to dobrý čas na vytváření zdravých návyků a plánování budoucnosti. Buďte však opatrní, abyste se nepřetěžovali.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Pro Váhy bude příští týden o rovnováze a harmonii ve vztazích. Můžete se cítit více vnímaví k potřebám ostatních a ochotní jim se vším pomáhat. To vám může přinést radost a uznání. Snažte se však najít rovnováhu mezi péčí o druhé a o sebe. Možná byste se mohli už brzy zamilovat…

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Příští týden bude pro Štíry o transformaci a sebepoznání. Můžete se dostat do situací, které vás donutí zkoumat své hlubší pocity a motivace. To může vést k osobnímu růstu a uzdravení. Buďte otevření novým zkušenostem.

I venku se můžete najíst kvalitně. Stačí dodržet pár jednoduchých pravidel

Čtěte jídelní lístky O restauraci i obyčejném stánku s občerstvením mnoho prozradí „jídelák“. NE, pokud je plný smažených jídel. Kuchař zřejmě ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Pro Střelce bude příští týden o dobrodružství a učení. Můžete mít příležitost cestovat, objevovat nové věci a setkávat se s různými kulturami. Snažte se využít tuto dobu k rozšiřování svých obzorů.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Příští týden bude pro Kozorohy o pracovním úspěchu a velkém úsilí. Můžete mít možnost postoupit v kariéře nebo dokončit důležité projekty. Buďte důslední a soustředění na své cíle.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Pro Vodnáře bude příští týden o inovacích a originalitě. Můžete mít kreativní nápady a touhu změnit svět kolem sebe. Sdílejte své myšlenky s ostatními a hledejte podporu pro své projekty.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Příští týden bude pro Ryby o citové hloubce a intuici. Můžete se cítit více propojení se svými emocemi a potřebami. To může vést k lepšímu porozumění sobě samým a mezilidským vztahům. Buďte otevření pro duchovní a intuitivní zkušenosti.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

3113

Diskuze k článku