Horoskop na měsíc září (nejen) pro diabetiky: Blíženci v opojení lásky a Raci na piedestalu!

Horoskop na měsíc září (nejen) pro diabetiky: Blíženci v opojení lásky a Raci na piedestalu!
Řiďte se intuicí. Dobře vás povede. Zdroj: Shutterstock

Léto už se pomalu chýlí ke svému konci a co by dup je tu barevný, pro někoho možná pochmurný, podzim. Nástup Panny přinese velkou touhu po úspěchu, ale také potřebu mít ve věcech pořádek a řád. Co čeká právě vás? Podívejte se na horoskop měsíce září 2022!

Léto končí ve znamení Panny, která aktuálně vládne Slunci. Už brzy ale přijdou nerozhodné Váhy. Je třeba si zejména teď ukotvit priority a řád, než do toho Váhy vnesou řadu pochybností.

Horoskop na měsíc září (nejen) pro diabetiky: Blíženci v opojení lásky a Raci na piedestalu!

Léto končí ve znamení Panny, která aktuálně vládne Slunci. Už brzy ale přijdou nerozhodné Váhy. Je třeba si zejména teď ukotvit priority a řád, ...

Znamení Vodnář

V září vás čeká velký pracovní úspěch, vaše dřina bude zúročena! Konečně by snad mohl být také doma trochu klid. Po všech těch hádkách nevíte, kde vám hlava stojí. Zkuste si ve svém životě udělat trochu řád a začít si užívat přítomné chvíle. Jedině tak se vám vrátí potřebná energie.

Znamení Ryby

Nezapomeňte na karmu! To, jak se zachováte k druhým, se vám vrátí jako bumerang. Vnímejte energie, které k vaší osobě přichází. Intuice vás bude tentokrát dobře vést. Pokud chcete stihnout ještě nějakou tu podzimní dovolenou, máte nejvyšší čas, kdy koupit letenky. Vypadá to, že budete mít štěstí a objevíte skvělou nabídku!

Znamení Beran

Možná vás přepadnou tento měsíc trochu chmury. Bude toho na vás moc, se zdravím to bude jako na houpačce, a ještě k tomu partner nebude mít nejlepší náladu. Měli byste si spolu sednout a říct si, co vás v práci trápí, co řešíte, nebo co vám opravdu vadí. Jedině upřímná komunikace je cestou, jak tento náročný měsíc zvládnout. Vše nakonec dopadne dobře.

Znamení Býk

Urovnáte vše, co jste do teď považovali za nemožné. Máte v sobě nejlepší možné řešení, jen se musíte oprostit od předsudků, které se vám do hlavy stále vrací jako bumerang. Nejlepšími možnými rádci pro vás v tuto chvíli budou přátelé, kteří vám poskytnou na celou věc úplně nový pohled.

Co je to plazí mozek a jak působí při komunikaci?

Komunikace je jedním z nejsložitějších procesů v mezilidských vztazích. Vstupujeme do ní totiž s přesvědčením, že ten druhý má stejnou úroveň ...

Znamení Blíženci

Hvězdy vám tento měsíc přejí v lásce! Pokud už jste dlouho chtěli někoho pozvat na rande, právě teď je vhodný čas, kdy k tomu sebrat všechnu odvahu. Ani zadaní nepřijdou zkrátka. Užijete si mnoho romantických chvil, překvapení i milostných vyznání. Konečně ucítíte ten příval lásky, jako tomu bylo na začátku.

Znamení Rak

Nabrali jste si toho moc a teď nevíte, kde vám hlava stojí. Budiž to pro vás příště poučením, že si máte nechávat čas i na zábavu a vaše koníčky. Abyste mohli energii dávat, musíte ji také čerpat. A to nejde, pokud jste neustále jen ve víru povinností a úkolů. V práci vám ale taková dřina naopak přilepší a šéf si konečně všimne, že by vás mohl dokonce povýšit.

Znamení Lev

Někdy se to tak sejde, že člověku není dobře na duši a hledá, kde by znovu našel svůj smysl života. Tentokrát vám hvězdy přejí, není se čeho obávat. Může to teď vypadat jako ta nejtěžší věc na celém světě, ale na konci měsíce už vám to ani nebude připadat důležité. Pokud vás to nebude trápit za pět let ve stejné intenzitě jako nyní, nedávejte tomu ve svém životě takový prostor.

Znamení Panna

Dejte si tento měsíc pozor, komu svěřujete svá tajemství. Lehce by se vám mohlo stát, že vás někdo podrazí a řekne, co by neměl. Pocit bezpečí naleznete doma, mezi svými blízkými. Pomohlo by vám vytřídit nepotřebné věci a udělat doma trochu pořádek. Čistá mysl přichází i s čistotou kolem vás. Za léto se toho u vás nastřádalo až dost.

Intimní život s cukrovkou II. typu: Jaká skrývá úskalí?

Diagnóza cukrovky. Zvládáte to jako správní partneři a najednou si ten, který diabetes nemá, všimne, že intimnosti už nejsou to, co bývaly. A ...

Znamení Váhy

Zapomínáte si užívat život, stále se jen soustředíte na to, co je špatně. Nezapomeňte, že vaše myšlenky jsou mocný nástroj, jak ovlivnit prostředí kolem vás. Pomůže vám, když si promluvíte s někým, kdo má na život teď o trochu pozitivnější názor než vy. Jste ukotveni ve vaší bublině, kde momentálně nic není dobře.

Znamení Štír

Se šéfem to bude teď trochu kříž. Stůjte si za svým, máte pravdu i pádné argumenty. Pokud si obhájíte svůj názor, v budoucnu vám to dá jistou vážnost, kterou jste teď na své pracovní pozici marně hledali. Bude se vám ale skvěle dařit, tak se nemusíte obávat, že by podzim nestál za to. Bude pro vás šťastným obdobím.

Znamení Střelec

Zachraňte, co můžete! S partnerem vás teď spojují spíše hádky než láska, a to ačkoliv se snažíte bojovat ze všech sil. Pokud to nevzdáte, na podzim by se mohlo vše urovnat. Možná je čas na velké gesto, sestěhovat se společně, potomek, svatba, nebo jen velká zahraniční cesta… Cokoliv, čím vystoupíte ze zaběhnutého stereotypu, vám teď pomůže.

Znamení Kozoroh

Nechte si poradit či pomoct a nehrajte si na hrdinu. Vždy chcete vše zvládnout sami a bojujete o své míso na slunci. Zároveň se ale přetěžujete a jste doma pak protivní, nepříjemní… Pokud některé své povinnosti delegujete na další členy rodiny, významně se vám uleví. Konečně tak bude čas na klidnou kávu či něco dobrého.

Zdroj: Horoscope, Astrology-zodiac-signs

136335

Diskuze k článku