-- reklama --

Velikonoční horoskop 2024 nejen pro diabetiky: Využijte energetických změn a posuňte svůj život vpřed

Velikonoční horoskop 2024 nejen pro diabetiky: Využijte energetických změn a posuňte svůj život vpřed
Co radí hvězdy na období Velikonoc právě vám? Zdroj: Freepik/Freepik

Velká noc, kterou oslavují křesťané jako noc, kdy vstal Ježíš Kristus z mrtvých, s sebou nese silné energie. Ale stejně tak i zbývající dny svátků jara. Hvězdy na nebesích vysílají jasné signály k tomu, že právě nyní máte jedinečnou příležitost využít energetických změn a posunout se zase o něco blíž k vašim snům. Co radí hvězdy na velikonoční období právě vám?

Beran (21. března – 19. dubna)

Pro Berany je velikonoční období jedinečnou příležitostí, jak dobít ztracenou energii. Využijte volno k procházkám v přírodě a nasbírejte si v ní čerstvou kopřivu – kopřivový čaj očistí vaše tělo a dodá vám energii. S přílivem nových sil pak možná konečně objevíte, kterou cestou se v životě vydat.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci by si měli v období Velikonoc především urovnat vztahy se svými nejbližšími. Hvězdy jsou vám nakloněny a stojí při vás. Nebraňte se otevřít témata, kterým se už dlouho vyhýbáte. I když to možná zpočátku nebude příjemné, pročistíte vzduch a vše se posune správným směrem.

Znáte okurkovou vodu? Nápoj ideální pro diabetiky snižuje tlak a prospívá svalům i kostem

Nápoj připravený z okurky představuje skvělou nízkokalorickou alternativu k limonádám a jiným ochuceným nápojům s prázdnými kaloriemi. Díky ...

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci by se měli v těchto dnech soustředit především na své kořeny. A to nejen na rodinu jako takovou, ale i na ukotvení v tom, co dělají. Zapusťte kořeny tam, kde víte, že se cítíte dobře, a naopak opusťte to, co vás tíží. Otevřete si tak cesty k novým začátkům.

Rak (21. června – 22. července)

Raci by měli v těchto dnech provést generální úklid – a to především ve své hlavě. Přestaňte neustále řešit to, co vlastně ani žádné řešení nemá. Využijte silné energie k tomu, abyste se očistili od negativních myšlenek, a začněte si konečně užívat života. Žijte v přítomnosti, vyplatí se to.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi, využijte tento sváteční a silný energetický čas k očistě. Je na čase ponořit se konečně do svého nitra a srovnat si myšlenky. Zapřemýšlejte nad tím, co v životě opravdu chcete, a jděte si za tím. Hvězdy teď stojí na vaší straně a pomohou vám udělat správné rozhodnutí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Silné velikonoční energie přímo vybízejí k tomu, abyste vyrazili do přírody a nalezli v ní odpovědi na vše, co už vás dlouho tíží. Sedněte si do mechu nebo k silnému kmeni stromu a jen buďte. Nechte plynout své myšlenky a očistěte se od všeho, co vám bere energii. Příroda vám dodá sílu i energii.

Můj příběh: Cukrovka mi otevřela oči. Kdyby jí nebylo, asi bych dopadl špatně

Petrovi diagnostikovali diabetes 2. typu před dvěma lety. Do té doby vůbec netušil, že by se mohla cukrovka týkat i jeho – v rodině ji nikdy ...

Váhy (23. září – 22. října)

Popusťte v těchto dnech uzdu své kreativitě a pusťte se do toho, k čemu už dlouho sbíráte odvahu. Možná jste dosud pochybovali a nevěřili si, ale nyní máte silnou podporu hvězd a dokážete všechno, co si zamanete. Stačí jen chtít…

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři by měli konečně sundat klapky z očí, odhodit negativní vidění světa a začít koukat na svět kolem s úsměvem na tváři. Využijte silné velikonoční energie a najděte odvahu přenastavit svou mysl. Na co pořád čekáte? Začněte si života užívat právě teď.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci mají v těchto dnech ideální příležitost vyřešit všechny spory se svými nejbližšími. Než se však pustíte do složitých témat, zahloubejte se nejprve do svého nitra a zapřemýšlejte, co vlastně chcete. Ukvapená rozhodnutí ani přehnané reakce vám k ničemu nepomůžou. Budete-li ale naslouchat svému nitru, najdete tu správnou cestu.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi, využijte volné dny svátků jara k tomu, abyste si uklidili sami v sobě a našli svůj ztracený klid. Meditujte, vyrazte do přírody, ponořte se do malování vajíček… Dělejte prostě to, při čem se budete cítit dobře a při čem si dokážete srovnat myšlenky. Otevřete si tak spoustu nových příležitostí.

Nejlepší i nejhorší nápoje pro diabetiky? Nemusíte pít jen vodu, ale pozor si dejte na limonády bez cukru

Při onemocnění cukrovkou je důležité hlídat si nejen správnou stravu, ale také pít vhodné nápoje. Nejlepší jsou samozřejmě ty, které nemají ...

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Už dlouho se odhodláváte jít si za svými sny. Nyní je na to konečně ta nejlepší příležitost. Využijte silných velikonočních energií a naslouchejte svému srdci. Pokud půjdete za hlasem svého vnitřního volání, rozhodně nemůžete udělat chybu. Hvězdy jsou na vaší straně.

Ryby (19. února – 20. března)

Silné energie svátků jara byste měli využít k tomu, abyste konečně dokončili své rozdělané úkoly a uzavřeli již dlouho otevřenou kapitolu vašeho života, která vám ale nepřináší nic pozitivního. Zkuste udělat za některými věcmi, které vás tíží, tlustou čáru, a vydejte se novým směrem.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com
Foto: Freepik

1534

Diskuze k článku