HemaGel Banner

Motivační horoskop na období Vodnáře (nejen) pro diabetiky: Probuďte své skryté vášně, hvězdy přejí byznysu

Motivační horoskop na období Vodnáře (nejen) pro diabetiky: Probuďte své skryté vášně, hvězdy přejí byznysu
Období Vodnáře přinese blahobyt a zbaví nás všech obav. Zdroj: Freepik

Období Vodnáře začne 21. ledna 2023. Přinese hojnost, odvahu a touhu po vlastním byznyse. Co čeká při Vodnářově vládě Slunci právě vás? Dovolte si snít, doufat i pustit otěže minulosti. Přinášíme vám motivační horoskop, a to nejen pro diabetiky!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V období Vodnáře se připravte na několik výzev, které bude třeba překonat v souvislosti s novou pracovní nabídkou. Ať už toužíte změnit práci, nebo jen zaujmout místo odcházejícího kolegy, bude se vám dařit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud zatoužíte po někom z vaší minulosti, měli byste se mít na pozoru. Právě takový člověk by vás mohl zklamat tím, že už zdaleka není člověkem, kterým byl dřív. Ušetřete si nepříjemnosti a posuňte se ve svém životě dál.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Někdo z přátel na vás šije boudu! Ačkoliv jste doufali, že už jste všechny zlé jazyky odehnali, tentokrát přichází někdo, komu jde jen o jeho prospěch. Zkuste se na celou záležitost podívat s mírným odstupem. Uvidíte, kde je problém.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Je čas na vlastní byznys! Přestaňte stále hledat výmluvy, proč něco nejde – dovolte si tvořit a jen tak být ve svých myšlenkách. Máte velmi intenzivního kreativní ducha, který vás povede na cestě k úspěchu.

Můj příběh: “Partner nechce pracovat. Když ho ale opustím, nebude mít co jíst.”

Začalo to jako pohádka. Martin mě pozval na kafe, slovo dalo slovo a bylo to! A ještě tam také byla nějaká ta vzájemná sympatie, vášeň, touha a ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dejte si pozor, ať neutratíte všechny své peníze! Na konci měsíce by vás krutě mrzelo, že nemáte ani korunu navíc. Na druhou stranu byste nad sebou neměli držet tak pevnou ruku. U Lvů se objevují teď oba extrémy – a ani jeden přístup není zdravý.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Velký sny si zaslouží velkou odvahu! Pokud neukážete Vesmíru, že máte dostatek síly na to, abyste vše zvládli, nikdy nemůžete uspět v tom, po čem toužíte. Zároveň však myslete na své zdraví. Poslední dobou riskujete až příliš.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Usmiřte se s člověkem, se kterým už jste se před nějakým časem pohádali. Dodá vám to sílu zaměřit se také na jiné věci, nejen na vaši zášť a vztek. Někdy až příliš lpíte na tom, co už jste dávno mohli nechat být.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Věřte, doufejte a tvořte si kolem sebe svět, ve kterém chcete být. Tu moc podívat se na realitu s odstupem máte vy, nikdo jiný. Momentálně vám přijde, že je vše špatně a hvězdy vám nepřejí. Je to ale přesně naopak.

Studené ruce a zapomínání? Může jít o problém s cévami

Promrzlé nohy a ruce k zimním měsícům neodmyslitelně patří. Po příchodu do tepla většinou chlad rychle odezní. Pokud se končetiny nezahřejí ani ...

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nebojte se svému partnerovi dovolit být sám sebou. Občas až příliš lpíte na tom, aby bylo všechno podle vašich představ. Svět je barevný, vnímejte ho tak. Není nic, co byste nemohli dokázat, pokud budete stát při sobě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Během období Vodnáře se budete těšit dobrému zdraví, utužíte rodinné vztahy, a dokonce naplánujete zahraniční cestu. Zdá se, že jste ve velmi silné energii, která vám umožňuje splnit si vše, po čem vaše srdce touží.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Čeká vás velmi úspěšný projekt, který překoná všechny vaše představy. Ačkoliv to teď vypadá, že nemůžete uspět, opak je pravdou. Čeká vás trnitá cesta, po které se musíte vydat s odvahou, láskou a otevřeným srdcem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dovolte si snít a uskutečnit tajné tužby. Dlouho vás zpátky držela myšlenka, že jste nebyli zrozeni k úspěchu. Období Vodnáře vám ale ukáže opak. Dovolíte si probudit své smysly a najít skrytou vášeň.

6228

Diskuze k článku