Horoskop na tento týden: Vodnáři se zklidní, Ryby zaplatí své dluhy, Štíři se pustí do byznysu

Horoskop na tento týden: Vodnáři se zklidní, Ryby zaplatí své dluhy, Štíři se pustí do byznysu
S rokem 2023 přicházejí nové příležitosti. Zdroj: Freepik

S novým rokem přichází příležitosti, o nichž se vám nikdy dříve nesnilo. Z hlediska numerologie je totiž číslem roku sedmička, která přináší započetí spirituální cesty, pevné zdraví i daleké cesty. Na co se můžete těšit právě první týden roku 2023?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dovolte si v novém roce trochu prozřít a vzít věci za jiný konec. Dostane se vám úžasné pracovní příležitosti, která pro vás bude zásadní v mnoha ohledech. Věřte svému úsudku, nemůžete se tentokrát zmýlit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ať už chcete pozvat svůj nový objev na rande, nebo jen urovnat vztahy mezi rodinou, nejdůležitější bude vaše práce s hlavou. Pokud neuvěříte, že si zasloužíte dobro, po kterém prahnete, nikdy k vám nemůže přijít.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Začněte nový rok s meditací a ujasněním svých priorit. Pokud najdete problém, který vám teď působí největší potíže, máte naději, že se už brzy vše otočí k lepšímu. Vše ale bude vyžadovat vaši iniciativu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Do teď jste si mysleli, že už nemáte v práci co nabídnout a je čas na změnu. Nový rok vás ale přesvědčí o opaku a ještě ukáže, kde můžete zabrat. Teď to vypadá bledě, ale už brzy na tom budete finančně velmi dobře.

Můj příběh: “Řekla jsem dětem, že si na Vánoce nic dávat nebudeme. Dodržely to a já jsem naštvaná.”

Nepamatuju si, že by u nás kdy byly Vánoce svátky klidu nebo míru. Jsem zkrátka pinktlich, a tak potřebuju mít všechno perfektní. Peču třicet ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nebojte se zariskovat a ukázat partnerovi, že váš vztah berete opravdu vážně. Někdy má pocit, že jste jako led a není s vámi kloudná řeč. To vše ale můžete prolomit teď, když vám vesmír dává nový nepopsaný list.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud máte už odrostlejší děti, právě ty budou teď vaší největší oporou. Dodá vám to ujištění, že vaše výchova padla na úrodnou půdu a je na čase klidně trochu pustit otěže. V práci můžete očekávat nabídku povýšení nebo nový mzdový výměr.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zanechte v novém roce svárů a usmiřte se s nejbližšími. Pokud začnete první týden nového roku v napětí, které se vás drží už několik týdnů, budete se s ním potýkat celý následující rok. Dařit by se vám ale mělo zejména v oblasti financí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Je čas ten byznys vykopnout! Rok 2023 vám přináší úžasné příležitosti, díky kterým si ve svém životě upevníte velký blahobyt. Nebojte se, že by vás překážky svedly z cesty, po které teď toužíte jít. Vše bude dobré.

Můj příběh: “Chtěla jsem vydělávat na mateřské, aby se manžel diabetik nepřetěžoval. Vymstilo se mi to.”

Když jsem se seznámila s Markem, řekl mi, že je diabetik I. typu hned na první schůzce. Ačkoliv jsem tehdy o tomto onemocnění nic nevěděla, ...

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud plánujete dalekou cestu, budete mít štěstí a seženete vše za úžasnou cenu. Nechte se inspirovat a mějte trochu toulavé kecky. Život by se měl žít a nikoliv přežívat. Letos vás čekají úžasné zkušenosti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud uděláte první krok k tomu, abyste se vymanili ze stereotypu, který žijete, získáte úžasnou příležitost, jak zažít velké dobrodružství. Svět vám leží u nohou a hvězdy vám přejí. Využijte toho maximálně, jak můžete.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Někdy nad sebou ten největší bič držíte vy. Chcete tolik, nejlépe hned a pak jste nervózní, když nic z toho vlastně nevychází. Pracujte na tom, abyste získali nové příležitosti. Jsou, jen je třeba je vidět, uvěřit a jít za nimi.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tento rok pro vás bude nejdůležitější vyřešit všechny své závazky. Naučte se trochu šetřit a nejdříve zaplaťte těm, kterým dlužíte. Bude se vám žít mnohem snáze a už brzy vám to vesmír vrátí velkým bohatstvím.

38305

Diskuze k článku