Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Lvi získají skvělou příležitost, Panny se zaměří na zdraví

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Lvi získají skvělou příležitost, Panny se zaměří na zdraví
Podzimní dny lákají k tomu, abychom si udělali pořádek nejen doma, ale také v životě Zdroj: Pexels

Tento týden přináší nové začátky. Vaše rozhodnutí a činy mají největší vliv na váš osud. Přesto si můžete najít inspiraci a rady pro lepší zvládnutí týdne. Čtěte dál, abyste se dozvěděli, co hvězdy připravily pro vaše znamení.

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Tento týden pro tebe bude významný. Budou se objevovat překážky, ale tvá odhodlanost a energie ti pomohou překonat všechny problémy, které se ti postaví do cesty. Udrž si trpělivost a vytrvalost. Ve vztazích bude třeba komunikovat otevřeně a empaticky.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Soustřeď se na své cíle a plány. Můžeš se cítit trochu podrážděný, ale pokud zůstaneš trpělivý a pevný ve svých názorech, dosáhneš úspěchu. Finanční situace se může zlepšit, ale buď obezřetný při nakládání s penězi. Někdo se tě bude snažit obelstít.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Tento týden budeš mít potřebu komunikovat a sdílet své myšlenky. Je to skvělý čas na sociální interakce a navázání nových kontaktů. V práci buď flexibilní a otevřený novým nápadům. Ujisti se, že si dáš čas na odpočinek, který tvé tělo už tolik potřebuje.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Zaměř se na domov a rodinné záležitosti. Můžeš se cítit více citlivý než obvykle, takže buď ohleduplný v komunikaci s blízkými. Finančně budeš potřebovat pečlivě plánovat a spravovat své zdroje.

Angín a spál přibývá: Nedostatek penicilinu nahrává odolným bakteriím

Že je letošní rok výskytem běžných streptokokových infekcí jako angína, spála nebo spálová angína výjimečný, potvrzuje i MUDr. Aleš Chrdle, ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Získáš skvělou příležitost, jak být ve středu pozornosti. Využij ji k tomu, abys sdílel své nápady a plány s ostatními. V práci budeš mít možnost vyniknout, ale někdo z kolegů ti úspěch nepřeje. Měj na paměti, že se zodpovědností přichází i povinnosti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tento týden se soustřeď na své zdraví a pohodu. Buď pozorný k tělu a mysli. V práci se pokus najít rovnováhu mezi výkonem a osobním životem. Můžeš se setkat s nějakými nečekanými výzvami, ale s chladnou hlavou je překonáš.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Budeš chtít nalézt harmonii a rovnováhu ve všech oblastech svého života. Ve vztazích buď diplomatický a vyhýbej se konfliktům. Finančně se ti může naskytnout příležitost k investicím, ale raději ji konzultuj s odborníkem.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Tento týden budeš mít tendenci být intenzivní a vášnivý. Je to dobrý čas pro hluboké osobní transformace a prozkoumávání svého vnitřního světa. V práci buď strategický a důkladný. Můžeš se setkat s nějakými emocionálními výzvami.

Můj příběh: “Myslela jsem, že když zalžu jen jednou, nikdo to nepozná.”

Kdysi jsem potkala na vysoké škole Adama. Byl krásný, chytrý a překvapivě pozorný, což po několika letech vyústilo v partnerský vztah, který byl ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Toužíš po dobrodružství a nových zážitcích. Buď otevřený novým možnostem a neboj se vyjít ze své komfortní zóny. V osobních vztazích se snaž být otevřený a upřímný.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Tento týden se soustřeď na své dlouhodobé cíle a plány. Buď trpělivý a pevný ve svém úsilí. Finančně se můžeš cítit stabilní, ale buď obezřetný při velkých investicích. V osobním životě se zbytečně nehádej a vyslechni názor druhého.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Tento týden budeš mít tendenci být nekonformní a nezávislý. Snaž se však najít rovnováhu mezi svou touhou po svobodě a potřebou spolupráce s ostatními. V práci buď inovativní a kreativní.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Zaměříš se na osobní růst. Můžeš prožívat silné emocionální zážitky, takže si dej čas na zpracování svých pocitů. Ve vztazích buď soucitný a laskavý.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

9839

Diskuze k článku