HemaGel Banner

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Váhy čekají skvělé dny, Štírům svěří šéf náročný úkol

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Váhy čekají skvělé dny, Štírům svěří šéf náročný úkol
Co vás čeká další květnový týden? Zdroj: Freepik

Co vás čeká další květnový týden, který bude ve znamení pracovních příležitostí a velkých uvědomění? Možná se dozvíte něco, co bude zpočátku nepříjemné, nakonec to však bude pro váš růst zcela zásadní. Jste připraveni na velkou příležitost?

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Příští týden se nenechte rozhodit. Možná vám ostatní budou říkat, že něco nedokážete nebo nemůžete získat, vy si však nesete svou vnitřní pravdu, která je neotřesitelná. Na druhou stranu si můžete nechat dobře poradit, protože některé názory vašich blízkých by vám mohly být prospěšné.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V lásce teď trochu váháte, brzy však bude jasno. Pokud máte s partnerem nějaké spory, měly by se vyřešit do konce týdne. Dosáhnete svého, ačkoliv jste v to ani nedoufali. Nebojte se projevit. Občas nevěříte svým názorům, a to je velká škoda.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Přijde k vám nová pracovní nabídka! Možná budete váhat, zda ji přijmout, nebo zůstat v prostředí, které je vám důvěrně známé. Nakonec pro vás bude směrodatné, že si finančně polepšíte. Mohlo by to vyřešit problémy, které vás v poslední době sužují.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V rodině vás čeká velká událost. Bude to pro vás znamenat velkou úlevu, kterou jste už dlouho žádali. Na druhou stranu se v práci nenechte rozhodit nepřejícnými kolegy, kteří usilují o vaše místo. Nemají vás jak ohrozit, stejně ale na chvíli podlehnete momentálnímu tlaku.

Poškození sítnice následkem cukrovky: Výskyt diabetické retinopatie se zvyšuje

Podíváme-li se na počet oslepnutí následkem této komplikace v České republice, zjistíme, že v roce 1996 jich bylo 1 600 a o 14 let později již 2 ...

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dejte si pozor na minulost! Přikládáte jí až příliš velkou váhu. Někdo z vašich bývalých partnerů by chtěl začít přesně tam, kde jste skončili. Touží po vaší společnosti a říká vám, že tentokrát to bude jiné. Vy však moc dobře víte, že se nemá co změnit a zklamání by se vám nevyhnulo. Vážně to chcete znovu pokoušet?

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nabrali jste si toho moc. Stále jen nestíháte, omlouváte zpožděné termíny, práci přestáváte dělat kvalitně. Je tohle skutečně cesta, kterou se chcete vydat? Možná by bylo na čase určit si priority, a pokud podnikáte, zvednout ceny. Pokud vám nestačí to, co vyděláte, stále se jen dokola honíte a nemá to žádný výsledek.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vaše očekávání vede ke zklamání, všimli jste si toho? Uvědomte si, že život žijete tady a teď. Pokud doufáte, že někdy v budoucnu budete šťastní, držíte sami sebe na cestě, která nemá jasný cíl. Vysvobození najdete, pokud se naučíte děkovat za to, co už dávno máte.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přichází zúčtování. To dobré i špatné se vám mnohonásobně vrátí, tady karma udělá svou úlohu. Věřte, že se vše děje pro vaše dobro a přijměte to přesně tak, jak to přichází. Pokud vám něco důležitého nevyjde, možná je to právě proto, aby v budoucnu vyšlo něco ještě mnohem lepšího. Po složitém začátku týdne by mělo přijít potřebné smíření.

Hyperglykemické stavy není radno podceňovat. Kontrolujte krevní glukózu

Hyperglykémie není nic příjemného. Ale proti tomu, aby se objevila, se dá udělat mnoho v rámci včasné prevence. S pomocí vyváženého jídelníčku, ...

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vše bude zkrátka perfektní. Konečně se vám daří, což vám vykouzlí úsměv na tváři. I partner bude pro vás momentálně velkou oporou. Nechte se unášet na vlně pozitivní nálady a úspěchu. Protože nedílnou součástí vaší cesty je i práce s hlavou. Pokud uvěříte, nakonec dosáhnete všeho, po čem jen toužíte.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V práci vám šéf svěří důležitý úkol, který bude možná nad vaše možnosti. Právě to vás přiměje k myšlenkám, zda skutečně stojíte o pracovní pozici, kde se momentálně nacházíte. Na změny je však příliš brzy. Nejdříve musíte vyřešit oblasti vašeho života, které volají po vaší pozornosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partner čeká, až mu konečně projevíte lásku a podporu, o kterou celou dobu žádá. Pokud to nemyslíte vážně, měli byste to říct narovinu. Jinak jen zbytečně zdržujete člověka, který by mohl svůj život žít jinak a lépe. Váš partner je k vám upřímný, buďte taky.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dělejte svou práci poctivě a mnohokrát se vám to oplatí. Všechny sny, které máte, se vám mohou splnit, pokud nepřestanete věřit sami v sebe. Tentokrát to skutečně bude především o vaší hlavě, víře a píli. Jste připraveni vybudovat život, o který Vesmír stále žádáte? Protože hvězdy vám maximálně přejí.

3497

Diskuze k článku