Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Štíři budou ve své práci efektivní, Střelci prozřou, Vodnáři zabojují

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Štíři budou ve své práci efektivní, Střelci prozřou, Vodnáři zabojují
Život jako na dlani by si občas přál každý. Zdroj: Shutterstock

S novým týdnem je tu i nový horoskop! Podívejte se, co vás v čase, který počíná 7. listopadem, čeká. Někteří budou muset zabojovat, aby se jim konečně začaly plnit sny, druzí budou mít ale vše jako na zlatém podnose. A co právě vy?

Někdy nás zastihnou pochybnosti, zda jdeme skutečně po správné cestě. Zda vše, co si zařizujeme pro své štěstí, nepřinese nakonec primárně naše neštěstí. Ale po čem vlastně toužíte, co je váš nesplněný sen? Pokud si neuvědomíte, za co bojujete, nikdy nemůžete vyhrát. Podívejte se, co vám hvězdy radí právě na tento týden.

Selena Gomez: Toxický vztah, zlomené srdce, vzkazy skrz písně i propagace cukrovky

Ze začátku se Selena cítila spíše jako jeho velká sestra a byla si s ním velmi blízká. Řeč je o Justinu Bieberovi, zpěvákovi, který má miliony ...

Beran

Tento týden zjistíte, kdo je váš skutečný přítel a kdo vás celou dobu jen tahal za nos. Nadále už nemáte potřebu držet si kolem sebe lidi, vedle kterých se necítíte přijímaní a milovaní. A to neplatí jen o partnerském vztahu, ale také o přátelských a rodinných vazbách. Zaměřte se na to, komu vlastně věnujete svůj čas.

Býk

Někdy je lepší přiznat, že na něco nemáte čas či energii, místo toho, abyste úkol, na kterém záleží, pokazili na celé čáře. Tento týden pro vás bude hlavně o upřímnosti a navázání kvalitních pracovních vztahů. Pokud se teď neozvete, už navždy budete před svým šéfem mlčet.

Blíženci

Vyznejte se ze svých citů a běžte do toho naplno. Stejně nemáte co ztratit, ačkoliv se často obáváte právě toho, že už vám nezbývá tolik času, kdy změnit to, v čem žijete. Nikoliv, že by se chystal konec vašeho života, ale že příležitosti vám utíkají. Právě ale tenhle strach vás drží v pozadí a nedovolí vám rozlétnout se.

Rak

Tento týden bude především o výzvách a nových pracovních příležitostech. Dejte si ale pozor na ztrátu dokladů, která by vás mohla nemile překvapit. Pokud se chystáte na večírek či jinam do společnosti, možná s sebou berte jen to, co je bezpodmínečně nutné. Uvidíte, že si poděkujete.

Psychohygiena rodiče: Abyste se postarali o své dítě s diabetem, musíte se nejdříve postarat o sebe

Spokojený rodič rovná se spokojené dítě. I s diagnózou diabetu můžete žít plnohodnotný rodinný život. Nedovolte, aby vás diabetes zlomil. Být ...

Lev

Vyřešíte vše, co vás momentálně trápí, a ještě vám zbyde energie, abyste začali něco nového. Konec roku přináší právě vám přelomové dva měsíce, ve kterých máte šanci probudit své skryté já a začít zase pořádně žít. Chmur už bylo dost, nemyslíte?

Panna

Nechtějte být všude, copak se můžete rozkrájet? Zkrátka pečlivě volte, co je pro vás teď prioritní – a do toho investujte svou energii. Občas se lidé za něčím ženou a ani si neuvědomí, že čas, který mají, není neomezený. Více záleží na tom, jak milujete sami sebe.

Váhy

S partnerem to tento týden nebude vůbec jednoduché. Vypadá to, že už jste unavení ze stereotypu, který žijete, a chybí vám potřebný impulz. Zkuste si naplánovat výlet nebo zimní dovolenou. Člověk by se měl vždy na něco těšit.

Štír

Musíte si svůj čas lépe uspořádat, abyste byli tak efektivní, jak potřebujete být. Nic z toho, po čem toužíte, k vám nepřijde náhodou. Úspěch je také o píli a vaší snaze. A to i v případě, že se budete muset za svůj názor postavit veřejně.

Můj příběh: „Tchyně si myslí, že když má cukrovku, musíme jí vždy vyhovět.“

Naše tchyně Alena je v jádru zlatá ženská. Co jí ale zjistili cukrovku, šlo všechno od desíti k pěti. Najednou jako by se topila v sebelítosti, ...

Střelec

Naslouchejte svému partnerovi. Bude mít pro vás zajímavé nabídky, které vás konečně donutí uvěřit, že štěstí existuje! Pokud budete fungovat jako jeden tým, máte daleko větší šanci na úspěch, než když se rozdělíte.

Kozoroh

V práci se vám bude dařit, doma už to ale bude o něco složitější. Ať se budete snažit jakkoliv, společnou řeč s partnerem budete hledat jen velmi těžko. Důvodem jsou pracovní povinnosti, kterých máte oba až nad hlavu. Nechte to pro tentokrát být a soustřeďte se na podstatné.

Vodnář

Máte hlavu plnou snů, diář plný plánů a stejně vás čas od času zastihne pochybnost, že to přece nikdy nemůžete dokázat? Není život ale právě o tom? O překonávání limitů, o výzvách? O tom, abyste se nebáli opřít do toho, co ve svém životě skutečně chcete? Protože kdy, když ne teď…

Ryby

Vaše rýpavé komentáře byste si tentokrát měli nechat pro sebe, ačkoliv je dost možné, že máte zkrátka pravdu. Uvědomte si, že ne vždy druzí stojí o váš názor, naopak, někdy dokonce čekají, že budete zkrátka mlčet. To si tento týden pamatujte jako primární – mlčeti zlato.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

20796

Diskuze k článku