Diabetici v Blansku nezahálejí

Na přelomu června a července uspořádal náš pobočný spolek SD v Blansku edukačně rekondiční pobyt v Sezimově Ústí ve wellness Hotelu MAS.

Diabetici v Blansku nezahálejí

Celkem se nás sešlo 44 členů a rodinných příslušníků a opět jsme nebyli zklamáni – ubytování, strava, procedury, cvičení v bazénu i výlety byly na tradičně vysoké úrovni, stejně jako milý a velice ochotný personál. Absolvovali jsme soutěž v bowlingu, bingu a po dva večery nám hrála skupina Klávesy band k tanci i poslechu. Denně jsme organizovali vycházky po Sezimově Ústí, Táboře, na Kozí hrádek a po okolí.

Kromě tohoto edukačního pobytu jsme absolvovali také cyklus edukačních přednášek spolku DIAKTIV CZECH REPUBLIC, během kterých nám zkušení přednášející Mgr. Vlastimil Milata a Mgr. Monika Kadeřábková odpověděli na velké množství otázek k dovednostem nutným pro zvládání života s diabetem. Přednášky byly zajímavé a vždy se hodně protáhly oproti původnímu časovému plánu. Od všech diabetiků jednoznačně zaznělo, že se s takovou erudicí přednášejících ještě nesetkali a dozvěděli se spoustu nových informací. Dalšími pravidelnými aktivitami spolku jsou jednodenní vlastivědné zájezdy, společné vycházky a 14. listopadu vždy vyrážíme na tradiční Pochod proti diabetu.

Antonín Přikryl, SD Blansko

 

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x