Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Raci se zaměří na své zdraví, Ryby vyrazí na vysněné rande

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Raci se zaměří na své zdraví, Ryby vyrazí na vysněné rande
Co vás čeká tento týden? Zdroj: Pixabay

Tento týden nás čeká hned několik událostí, které budou každému znamení přinášet jeho osobní výzvy, ale také příležitosti. Zatímco některá znamení se budou zaměřovat na komunikaci a vztahy, jiná čekají otázky v oblasti kariéry nebo osobního rozvoje. Je vhodný čas pro zhodnocení cílů do budoucna, ale také pro upřímnost v partnerských vztazích. Bez ohledu na to, jak těžké se to může zdát na začátku, se klidně můžete spolehnout, že tentokrát všechno dobře dopadne.

Beran (21. březen – 19. duben)

Následující týden se pro vás bude točit kolem komunikace a sdílení myšlenek. Buďte otevření novým nápadům a nebojte se vyjádřit své názory. Možná budete mít šanci zapojit se do zajímavých diskusí, které vás budou obohacovat, ale ne každý váš názor bude vyslyšen. S partnerem to může být tento týden o něco složitější, avšak nic, co byste už neznali z dřívějška.

Býk (20. duben – 20. květen)

Tento týden se zaměřte na své finanční záležitosti a plány do budoucna. Je vhodný čas udělat si přehled o svých penězích, případně revidovat své výdaje. Možná zjistíte, že platíte některé aplikace a předplatná, která aktivně nevyužíváte. Může to být jeden ze způsobů, jak zlepšit svou situaci a konečně dostat život pod kontrolu!

Blíženci (21. květen – 20. červen)

Příští týden bude plný příležitostí pro rozvoj vašich osobních vztahů, a to partnerských či rodinných. Buďte otevření novým možnostem k seznámení a snažte se prohloubit stávající vztahy. Můžete se setkat s někým, kdo vám přinese zajímavé perspektivy nebo inspiraci. Je také vhodný čas na rozvoj vašeho podnikání.

Rak (21. červen – 22. červenec)

Je čas zaměřit se na své zdraví a pohodu. Příští týden si udělejte čas na odpočinek a péči o sebe. Buďte pozorní k signálům, které vám vaše tělo posílá, a nezanedbávejte svou fyzickou ani duševní pohodu. Prvním krokem je dostatek spánku, pak se zaměřte na svoji stravu. Vhodné bude také v budoucnu přidat nějaký sport, který vám vyčistí hlavu. Tentokrát si však dejte prostor a nemějte na sebe přehnané nároky.

Hojení diabetických vředů a správná péče o nohy závisí také na vašem botníku

Zásady, jejichž striktní dodržování je nezbytné pro úspěšné zhojení vředů na nohou u diabetiků, jsou následující: 1. správné lokální ošetření ...

Lev (23. červenec – 22. srpen)

Tento týden se zaměřte na své kariérní cíle a ambice. Můžete mít možnost ukázat se ve svém nejlepším světle a uplatnit své schopnosti, šéf bude mít ale vzhledem k minulým zkušenostem problém svěřit vám větší úkol. Buďte odvážní a nebojte se postupovat vpřed směrem ke svým profesním snům. I tak se vám to podaří s lehkostí.

Panna (23. srpen – 22. září)

Příští týden se soustřeďte na své praktické záležitosti a úkoly, které vyžadují vaši pozornost už dlouhou dobu. Je ideální čas na změnu prostředí, a to klidně na stěhování nebo úvahy o změně práce. Dostatečně vás však budou také zaměstnávat každodenní záležitosti. Rychle vám dojde, že je čas na jasné určení priorit.

Váhy (23. září – 22. říjen)

Tento týden budete možná nějakou dobu hledat rovnováhu, která vám ve vašem životě už dlouho schází. Pracujete tolik, že občas nevíte, kde vám hlava stojí. Málo odpočíváte, jste nervózní a ani ta práce už vám nejde dobře od ruky. Pomohlo by vám, kdybyste si našli nějaký koníček, který vám vyčistí hlavu.

Štír (23. říjen – 21. listopad)

Příští týden se zaměřte na své potřeby, které skrýváte hluboko ve svém srdci. Právě tam tkví štěstí, které dlouho hledáte. Buďte otevření k sobě samým a dovolte si prozkoumat své hlubší myšlenky a touhy. Můžete objevit nové způsoby, jak se vyrovnat se svými emocemi a posílit svou vnitřní sílu.

Pampeliška: Královna jara s protizánětlivými a antidiabetickými účinky

Pampeliška je rostlina s nádherně žlutými květy. Mezi nejběžnější druhy této rostliny patří Taraxacum officinale, který roste v mnoha částech ...

Střelec (22. listopad – 21. prosinec)

Tento týden se zaměřte na učení a rozvoj vašich znalostí. Buďte otevření novým informacím a příležitostem k růstu, nepřehánějte to však s tím, jak jste sami na sebe přísní. Občas máte na sebe přehnané nároky, které mají jediný výsledek – akorát jste nervózní a máte pocit, že váš život za nic nestojí. Kdybyste se ale zaměřili na to, co už máte, zjistili byste, že je kolem vás spousta dobrého!

Kozoroh (22. prosinec – 19. leden)

Příští týden se zaměřte na své cíle a plány do budoucna. Je vhodný čas přehodnotit své dlouhodobé sny a zaměřit se na to, co očekáváte hlavně sami od sebe. Občas totiž svou cestu řídíte podle toho, co si přejí ostatní a divíte se, že stále nejste šťastní. To má přitom vcelku jednoduchý důvod. Buďte odhodlaní a disciplinovaní, pomůže vám to udělat mnoho změn.

Vodnář (20. leden – 18. únor)

Konečně bude veselo! Nemusíte se obávat, že by nevyšly věci, které plánujete, Vesmír je vám nakloněn. První krok, který pro sebe musíte udělat, je vložit důvěru do sebe sama. Pokud neuvěříte, že si zasloužíte dobro, kterého je kolem vás všude plno, nemůžete si ho ani naplno vychutnat. Ve skutečném světě musíte dávat pozor zejména na své myšlenky.

Ryby (19. únor – 20. březen)

Najděte odvahu k tomu, abyste konečně pozvali na rande váš vysněný protějšek. Tolikrát už se k tomu schylovalo, ale nakonec skončilo vždy jen u letmých pohledů a náznaků flirtu. Tentokrát se nebojte, váš idol nabídku rád přijme. Získáte odvahu na nečekané pozvání, ačkoliv vám možná lidi kolem vás budou říkat, že jste se úplně zbláznili. Protože být blázen, to je někdy přeci moc fajn!

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

23240

Diskuze k článku