STOB nabídne konzultace pro hubnoucí zdarma s analýzou těla

Letošní 18. květen byl vyhlášený Evropským dnem obezity a společnost STOB si při této příležitosti připravila Týden otevřených dveří. Zájemcům z celé ČR, kteří se dopředu zaregistrují, nabídne konzultace a analýzu těla zdarma.

STOB nabídne konzultace pro hubnoucí zdarma s analýzou těla

Od 13. do 19. května budete mít možnost nechat si změřit složení těla, zkonzultovat svůj jídelníček či hubnoucí plán s odborníky a vyzkoušet řadu pohybových aktivit. To vše bezplatně. Těšit se můžete na osobní péči lektorů ze společnosti STOB i na malý dárek. Stačí se včas registrovat u lektora ve vašem regionu. Seznam zapojených lektorů a možnost přihlášení najdete na stránkách stob.cz/cs/evropsky-den-obezity-2019.


Evropský den obezity (EDO) je nezávislá celoevropská iniciativa, jejímž cílem je podpořit společnost k aktivnímu přístupu zvládání problému narůstající nadváhy a obezity a zapojily se do ní lékařské, lékárnické i pacientské komunity. Snaží se apelovat na to, aby obezita a nadváha začaly být vnímány jako akutní celospolečenský zdravotní problém, který v současnosti nabývá epidemických rozměrů, a nikoliv jen jako kosmetická záležitost stovek jedinců.

STOB, který vznikl se záměrem nabídnout podporu a skutečně účinné řešení lidem, kterých se obezita týká, tuto iniciativu každoročně (a v podstatě celoročně) podporuje množstvím aktivit a akcí. A letošní rok není výjimkou.

 

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x