Hádavý horoskop (nejen) pro diabetiky: Kdo vám vyčte první poslední a koho hádky rozčilují?

Hádavý horoskop (nejen) pro diabetiky: Kdo vám vyčte první poslední a koho hádky rozčilují?
Hádkám se občas nevyhne nikdo z nás. Co na to zvěrokruh? Zdroj: Shutterstock

Podívejte se, která znamení zvěrokruhu se čas od času rozhodnou se svým protějškem od srdce pohádat, a která jsou naopak ráda za svůj klid a domácí pohodu. S kým to bude doma jedna velká Itálie? A kdo naopak sklopí uši a půjde si po svých?

Ačkoliv bychom si všichni přáli život bez hádek a neporozumění, někdy je tomu právě naopak. Zatímco jedni si nechávají svá trápení pro sebe, druzí se neváhají rozkřičet na celý dům. Jak se hádají jednotlivci podle znamení zvěrokruhu?

Motivační horoskop (nejen) pro diabetiky na listopad 2022: Začněte ve svém životě hrát hlavní roli

Listopad přináší ještě před koncem roku unikátní energii, která naváže na vládu Štíra, již Slunce převzalo před pár dny. Podívejte se, jak ...

Beran

Berani umí být v hádkách opravdu tvrdohlaví. Když něco opravdu chcete vyřešit, pečlivě volte den a zkoumejte raději jejich náladu. Nejsou zvyklí snadno přijímat názor ostatních a u druhých se potýkají s nepochopením. Na druhou stranu jsou to dobráci od kosti a nikdy se k okolí nechovají zle.

Býk

Býci jsou velmi vášniví a odvážní, ani hádek se nebojí. Na druhou stranu se jich snaží vyvarovat, protože do určité míry narušují jejich pohodlí, na kterém si zakládají. S partnerem, který vyletí kvůli každé maličkosti, si nikdy nesednou. Naopak budou hledat teplo hřejivého domova někde, kde jim bude lépe.

Blíženci

Každá hádka je pro ně doslova utrpením, neboť se v takové chvíli obávají, že už je druhý nemá rád. Umí hluboce milovat a konflikty nejsou nic pro ně. Mají skvělou paměť a nikomu neodpustí, když jim ublíží. Nedávají druhé šance a raději bolestivě odejdou, než aby zůstávali v něčem, co jim nevyhovuje.

Rak

Konflikty jsou pro ně ztráta času, snaží se jim vyhýbat, co to jde. Pokud potkají partnera, který se nezdráhá řešit všechno řevem a výčitkami, rychle utíkají. Nezvládají neustálé dusno, je to pro ně důvod, proč vztah ukončit a jít zase o dům dál. V nejhorším případě si hledají milence, u kterého najdou hřejivý domov.

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Štíři budou ve své práci efektivní, Střelci prozřou, Vodnáři zabojují

Někdy nás zastihnou pochybnosti, zda jdeme skutečně po správné cestě. Zda vše, co si zařizujeme pro své štěstí, nepřinese nakonec primárně naše ...

Lev

Všechno se snaží řešit s ohledem na rodinu, nesnesou kolem sebe dusno. Umí toho mnoho překonat a nikdy se nevzdávají. Mnohdy odpustí i nevěru, jen aby nemuseli čelit rozpadu vztahu. Nekřičí, jsou velmi diplomatičtí. Na druhou stranu se umí rozohnit, když je druzí nerespektují.

Panna

Pohádat se s Pannou je skutečným uměním. Pokud chcete zrozencům v tomto znamení něco vysvětlit, musíte si skoro vybrat správnou náladu, konstelaci hvězd, tón svého hlasu, a ještě se zeptat, jestli na ně můžete mluvit. Nikomu nic nedají zadarmo, jsou velmi uzavření a bojí se hluboce zamilovat. Stejně tak nenávidí řešení problémů.

Váhy

Váhy oproti Pannám zase všechno řeší až moc. Zrozenci v tomto znamení nepřestanou, dokud nedojdou k řešení, které si předsevzali. To většinou všechny kolem otravuje a Váhám se často při konfliktech vyhýbají. Buďte na ně milí, oni za to vlastně nemohou. Pro tak křehké duše je obtížné obstát v tomto světě.

Štír

Pokud se něco Štírům nelíbí, okamžitě útočí. Jsou hádaví, rýpou a vyčtou vám i to, co už se stalo před deseti lety. Neumí dělat kompromisy, není to pro ně přirozené. Nejraději jsou, když druhý přijme jejich řešení za své a nechá je myslet si něco o vlastní dokonalosti. Stejně jako Váhy ale nejsou z podstaty zlí. Pouze potřebují mít vlastní slovo.

Horoskop lásky na listopad: Berani budou neodolatelní, Kozorozi zatouží po bezpečí, Býky dožene minulost

Podívejte se, jaká poselství se skrývají pro listopad ve hvězdách. Co vám pomůže, abyste byli znovu dokonale šťastní a na co byste se měli ...

Střelec

Střelci se hádkám vyhýbají, jak jen je to možné. Neumí konflikty řešit, je jim v tom nesmírně nepříjemně, a proto zdrhnou, kdykoliv dostanou příležitost. Opakující se hádky jsou pro ně také důvodem, proč se někdy rozhodnou svůj vztah ukončit. Neumí pracovat s tím, když je stále dusno, ani se svými pocity. Raději jsou, když jde vše jako po másle.

Kozoroh

Kozorozi dlouho mlčí, než vůbec narovinu řeknou, co je tolik trápí. Pokud jim někdo opakovaně ublíží, je pro ně snazší si to vyříkat skrz zprávy, než se na druhého doma rozeřvat – to jim vůbec není vlastní. Ve vztahu mnohdy tiše trpí, až jednou řeknou rázné dost a je všemu konec.

Vodnář

Vodnáři umí být hádaví a neumí odpouštět. Často otevírají věci, které jsou pro druhé už dávno uzavřené – a mluví o tom stále dokola. Někdy se až sami „rochní“ v pocitu sebelítosti a neumí za ničím zavřít dveře. Často se totiž bojí, zda je druhý skutečně miluje a stále dokola hledají ujištění. Často totiž ve vztahu druhé milují více než sebe.

Ryby

Podobně jako Kozorozi se Ryby do hádek pouští jen málo a trpí potichu. Umí si vše vyříkat přes zprávy, osobní interakce je pro ně ale psychicky náročná, a tak se jí vyhýbají. Chtějí slyšet, že je někdo upřímně miluje, že jsou dobří v tom, jak se snaží pečovat o rodinu a svou polovičku. Neumí žít v nejistotě, ta je vnitřně trýzní.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

8466

Diskuze k článku