Vyšlo nové číslo časopisu DIAstyl!

Vyšlo nové číslo časopisu DIAstyl!
Vyšlo nové číslo DIAstylu Zdroj: Filip Matušínský

V aktuálním čísle časopisu DIAstyl tanečnice a kosmetička Libuše Rohlíčková popíše, jak zvládla situaci, kdy byl její syn diagnostikován s cukrovkou 1. typu a prozradí, jak se s tím jako rodina poprali i co jim dělalo největší problémy. Známá diabetoložka MUDr. Hana Krejčí vysvětlí, jakým způsobem dosáhnout stavu remise při diabetu 2. typu a jaké zásadní kroky udělat v případě, kdy chceme zlepšit svůj životní styl.

Lékařka kliniky diabetologie IKEM MUDr. Zuzana Hladíková popíše, s jakými kožními problémy se diabetici potýkají a poradí, jak je nejen léčit, ale také, jak jim účinně předcházet.

Jelikož se blíží Velikonoce, připomeneme si sváteční zvyky a tradice a poradíme, jak si užít tyto svátky bez zbytečných kil navíc.

Naše čtenářka Kateřina Křížová představí svůj životní příběh a vysvětlí, jak se jí podařilo zhubnout 60 kilo a stabilizovat si tak glykemie poté, co jí byla diagnostikována cukrovka 2. typu. Kateřina také vzpomene, jaké byly začátky jejího hubnutí a co jí k tak velké životní změně motivovalo.

Chcete se začít více hýbat a zlepšit si svůj životní styl? Jak začít s pravidelným pohybem a především jak si sportování udržet, to vysvětli psycholožka Mgr. Judita Konečná.

Sportovec s diabetem 1. typu, Tomáš Jurek, čtenářům popíše, jak zvládl v Himalájích cestu do základního tábora pod Mount Everestem, a prozradí, jakým způsobem se na tento zážitek připravoval a zda během tohoto náročného výstupu bojoval s hypoglykemiemi.

A to zdaleka není vše! Přejeme vám příjemné čtení a nechte se u nás inspirovat – například skvělými tipy, jak účinně bojovat proti jarní únavě, nebo recepty na zdravé velikonoční pohoštění.

Tak neváhejte a pořiďte si zvýhodněné předplatné časopisu DIAstyl, více informací najdete na stránkách společnosti SEND. Nově si u společnosti SEND můžete zakoupit také předplatné DIAstylu v elektronické verzi!

752

Diskuze k článku