Vyšlo nové číslo časopisu DIAstyl!

Vyšlo nové číslo časopisu DIAstyl!

V aktuálním čísle časopisu DIAstyl lékařka kliniky diabetologie IKEM MUDr. Klára Sochorová poradí, jak nejlépe postupovat v situaci, kdy byla člověku čerstvě diagnostikována cukrovka. Odbornice na výživu prozradí, jak zlepšit svůj životní styl, a bylinkářka Mgr. Zuzana Švédová dá tipy na bylinky, které napomůžou lednové regeneraci organismu.

Cyklistický šampion Václav Šňupárek prozradí, jak zvládal při diabetu 1. typu sportování na vrcholové úrovni. Popíše také, jak řeší v rámci sportování hypoglykemie a zda se mu daří jim předcházet.

Psycholožka MUDr. Judita Konečná poradí, jak se naučit naslouchat svému tělu, a diabetik 2. typu Zdeněk Nutz popíše, jak se mu podařilo při cukrovce úspěšně zhubnout. V rubrice léčivé rostliny se dozvíte, které rostliny mohou skutečně ovlivňovat naši glykemii.

Autorka designových textilních doplňků pro diabetiky Romana Kolářová prozradí, co ji vedlo k tomu, že začala šít barevné pomůcky pro diabetiky i jak náročná samotná výroba je.

Bolesti břicha patří v dětském věku k nejčastějším potížím. MUDr. Jaroslav Škvor, CSc. popíše, kdy by se tyto zdravotní obtíže rozhodně neměly podceňovat, a vysvětlí možné příčiny bolestí.

Poradíme, jak účinně předcházet chřipce, i to, jak vypadá správná rozcvička.

A to zdaleka není vše! Přejeme vám příjemné čtení a nechte se u nás inspirovat – například skvělými tipy na zdravá jídla, která nás zahřejí nebo recepty na odlehčené moučníky.

Elektronickou verzi časopisu si můžete zakoupit za 25 Kč prostřednictvím obchodu Alza media.

Zdroj: časopis DIAstyl (obsah nového čísla)

 

1803

Diskuze k článku