Vyjeďte si na podzim do Luhačovic. Edukačně-motivační pobyt pro diabetiky II. typu má pestrý program!

Vyjeďte si na podzim do Luhačovic. Edukačně-motivační pobyt pro diabetiky II. typu má pestrý program!
Lázeňské město Luhačovice je krásné i na podzim. Vyrazte za informacemi i novými zážitky! Zdroj: Shutterstock

Diagnostikovali vám diabetes II. typu nedávno, nebo s ním žijete jen pár let, a tak byste se chtěli dozvědět o nemoci o trochu víc? Pak vyrazte na edukačně-motivační pobyt do Luhačovic v podzimním termínu! Pacientské organizace DiAktiv a DiaKar vás srdečně zvou.

V krásném lázeňském městě Luhačovice se odehraje v termínu 28. 9. až 1. 10. 2022 již IV. ročník edukačně-motivačního projektu pro diabetiky II. typu, jehož organizátory jsou pravidelně pacientské organizace DiAktiv a DiaKar. Cílen je zejména na lidi v produktivním věku, kteří jsou čerstvě diagnostikováni, nebo byli diagnostikováni v posledních pěti letech (není ale podmínkou).

Registrace účastníků pobytu/projektu proběhne ve středu 28. 9. 2022 v hotelu Harmonie v čase 13:00 až 14:30 hodin. 

Lázeňské město poctí návštěvou DIA odborníci

V rámci projektu IV. edukačně-motivačního projektu pro diabetiky II. typu se máte skutečně na co těšit! K dispozici bude diabetikům například tým odborníků tvořený nutričními terapeuty, psychologem, diabetologem a edukačními či diabetologickými sestrami. S těmito zdravotníky lze konzultovat individuální dotazy během pobytu. Současně se také dozvíte v rámci přednášek mnoho novinek ze světa diabetu a na konci projektu obdržíte certifikát o absolvování pobytu.

Luhačovice

Pozvánka na IV. edukačně-motivační projekt pro diabetiky II. typu | zdroj: užito se svolením autora - organizace DiaKar (ředitelka Ing. Mgr. Edita Šimáčková)

Neváhejte a jeďte se do lázní sebevzdělat a poznat nové přátele!

Kromě odborných informací získáte v Luhačovicích během edukačně-motivačního pobytu také mnoho nových přátel z DIA komunity! Dokonce si společně můžete zasportovat. V nabídce bude třeba nordic walking, plavání v bazénu či in-line bruslení. Chcete vědět, jak si již uplynulý podzimní pobyt užila jedna z účastnic? Začtěte se ZDE.

Chcete se přihlásit? Pak vyplňte PŘIHLÁŠKU a těšte se na dobrodružství!

Více informací o IV. edukačně-motivačním projektu pro diabetiky II. typu naleznete například na webových stránkách pacientské organizace DiAktiv.

Zdroj: DiAktiv, DiaKar

430