Volba lékárny není malichernost. Jako diabetik můžete při správném výběru ušetřit tisíce ročně

Volba lékárny není malichernost. Jako diabetik můžete při správném výběru ušetřit tisíce ročně
Diabetička Tereza využívá Kartu výhod Zdroj: Dr. Max

Jmenuji se Tereza a je to už 6 let, co se mým stálým společníkem stala nemoc diabetes. Nebudu zastírat – začátky byly náročné, ale naučila jsem se s ní žít a překonávat výzvy, které s sebou přináší. Naštěstí mám partnera, který mi pomáhá – na lékárnu Dr. Max se při každodenní péči o sebe můžu spolehnout. Ještě před šesti lety by mě nenapadlo přemýšlet nad tím, do které lékárny zajdu. Jaké tipy mám pro ostatní? Je to zkrátka jednoduché!

Až jako diabetička jsem zjistila, jak důležité je správně vybrat a jaké výhody to pro mě může mít. Zkrátka chodím do lékáren Dr. Max, protože s Kartou výhod mám až polovinu léků bez doplatku. A to opravdu pociťuji. Další velké plus jsou měsíční slevy a akční nabídky. Myslím, že většina diabetiků ví, o čem mluvím – když se můžete spolehnout na kvalitní péči bez další zbytečné finanční zátěže, je to obrovská úleva. Pokud si své léky na diabetes vyzvedávám s Kartou výhod Dr. Max, ušetřím 4 774 Kč za rok. To už není zanedbatelná položka.


Nezapomínejte na důležitost hydratace: Pitný režim ovlivňuje cukrovku víc, než jste si mysleli

Většina diabetiků – zvláště na počátku své diagnózy – pociťuje silnou žízeň. Jedná se vlastně o obrannou reakci těla na vyšší hladinu krevního ...

Díky Kartě výhod mi zbývá víc na zdravou stravu i cvičení

Náklady na léčbu diabetu a s ní spojených problémů mohou být vysoké, a tak vítám každou úsporu, kterou mi lékárna Dr. Max umožňuje. Díky tomu pak můžu investovat víc prostředků do dalších aspektů mého zdraví, jako jsou zdravá strava, cvičení či kvalitní kosmetika. V tomhle ohledu často spoléhám na vlastní značku Dr. Max. Ať si kupuji přípravky na kašel či proti bolesti, nebo sladidla, vitamíny, minerály, různé masti a čaje, dostávám lékárnou garantovanou kvalitu za férovou cenu.

Mezi tyto produkty patří také kosmetika a pomocníci, které speciálně my diabetici oceníme – například škrabky na nohy nebo hydratační krémy s ureou pro opravdu intenzivní péči o kůži. A když nemám zrovna cestu kolem lékárny, nakoupím na e-shopu www.drmax.cz, kde pro přihlášené klienty mají vybrané druhy dopravy zdarma při nákupu nad 250 Kč.

Tip na produkty, které používám

Krém na nohy pro intenzivní hydratační péči pro suchou, popraskanou a namáhanou pokožku chodidel Dr.Max Foot Cream 25% Urea 50 ml.

Organická forma hořčíku pro lepší vstřebávání v organismu obohacená o vitamin B6 Dr.Max Magnesium B6 Premium 100 mg 50 tablet.

569

Diskuze k článku