Víkendový horoskop (nejen) pro diabetiky: Blíženci pocítí nejistotu ohledně budoucnosti, Rybám pomůže silná intuice

Víkendový horoskop (nejen) pro diabetiky: Blíženci pocítí nejistotu ohledně budoucnosti, Rybám pomůže silná intuice
Co přinesou hvězdy do milostných vztahů? Zdroj: Shutterstock

Přichází víkend, který nabízí každému z nás příležitost k odpočinku i prozkoumávání nových možností. Hvězdy vám dobře napoví, jakou cestou se v těchto dnech vydat. Ať už toužíte po klidném odpočinku doma, spontánních dobrodružstvích, nebo hlubokém duchovním zážitku, vaše znamení zvěrokruhu vám nabízí inspiraci a podporu. Podívejte se, co pro vás hvězdy připravily, a jak můžete nejlépe využít energii tohoto víkendu.

Beran (21. března – 19. dubna)

Tento víkend se zaměřte na odpočinek a obnovu své energie, kterou jste v poslední době věnovali na špatná místa. Je vhodný čas pro relaxaci a reflektování nad vašimi cíli. Nechte svou kreativitu volně proudit a zkuste se propojit s přírodou, najdete tam důležité odpovědi.

Býk (20. dubna – 20. května)

Víkend pro vás bude plný příjemných a harmonických chvil s partnerem, které budou jako balzám na duši. Udělejte si čas na procházku venku nebo si užijte kvalitní čas s rodinou a blízkými. Buďte otevření novým zážitkům a podpořte svou kreativitu.

Blíženci (21. května – 20. června)

Může se objevit určitá nejistota ohledně budoucnosti, ale nebojte se, vaše schopnosti a přizpůsobivost vám pomohou překonat jakékoli výzvy, ať se to teď zdá jakkoliv nemožné. Mluvte o svých pocitech a ukažte, že máte ke druhému důvěru. Zároveň se vyhněte zbytečnému rozptylování.

Rak (21. června – 22. července)

Tento víkend bude zaměřen na domácí pohodu a rodinné vztahy. Udělejte si čas na vytvoření příjemné atmosféry doma a užijte si pohodové okamžiky s těmi, které máte rádi. Buďte otevření svým emocím a věnujte pozornost své intuici. Radí vám velmi dobře.

Vysoký krevní tlak v relativně mladém věku má vliv na výkonnost mozku

„Nemoci srdce a cév každoročně zabíjejí desetitisíce Čechů. Jednou z nejčastějších příčin rozvoje onemocnění srdce a cév je vysoký krevní tlak. ...

Lev (23. července – 22. srpna)

Bude to víkend plný kreativity a sebevyjádření. Nebojte se ukázat světu svou jedinečnost a využijte své schopnosti k tomu, abyste se přiblížili ke svým cílům. Buďte odvážní a nebojte se riskovat. Možná vás někteří budou od odvážných kroků zrazovat, ale tentokrát poslechněte sami sebe.

Panna (23. srpna – 22. září)

Tento víkend bude o seberozvoji a péči o sebe. Udělejte si čas na cvičení, meditaci nebo činnosti, které vám přinášejí radost a uklidňují vaši mysl. Může to být horká vana nebo dobré jídlo. Buďte pozorní k detailům a hledejte harmonii ve svém životě.

Váhy (23. září – 22. října)

Budete se věnovat vztahům a komunikaci s ostatními. Nebojte se nových zkušeností a buďte připraveni naslouchat potřebám druhých. Hledejte rovnováhu mezi dáváním a přijímáním. Možná v poslední době investujete až příliš energie špatným směrem.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Bude to víkend plný intenzity a emocí. Buďte otevření novým příležitostem a nebojte se prozkoumávat své vnitřní pudy a touhy. Mějte důvěru ve své schopnosti překonat jakékoli překážky, které se mohou objevit.

Život s makulárním edémem není snadný. Diabetikům pomohou speciální pomůcky i lepší organizace v domácnosti

Makulární edém je onemocnění, které postihuje až 30 % diabetiků. Vzhledem ke zvyšujícímu se počtu případů cukrovky v populaci se výrazně zvyšuje ...

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Tento víkend se zaměřte na učení a rozvoj. Buďte otevření novým myšlenkám a zkoumejte různé oblasti zájmu. Nechte svou zvědavost vést vaši cestu a nebojte se postavit novým výzvám. Velkou oporou vám bude tentokrát partner.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Bude to víkend plný pracovních záležitostí a produktivity. Zaměřte se na své cíle a udělejte konkrétní kroky k jejich dosažení. Buďte organizovaní a disciplinovaní, ale nezapomínejte udělat si čas na odpočinek a relaxaci – ačkoliv vám někdy přijde, že musíte být pořád v zápřahu.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Tento víkend buďte v blízkosti svých přátel, bude to pro vás velmi přínosné. Zdá se, že se vám splní tajné sny. Všechno bude dobré! Buďte otevření novým přátelstvím a podporujte ty, kteří jsou ve vašem životě důležití. Mějte důvěru ve své vize a buďte odhodlaní prosazovat pozitivní změny.

Ryby (19. února – 20. března)

Bude to víkend plný intuice a duchovního růstu. Dovolte svému nitru vést vaši cestu a buďte otevření inspiraci z nečekaných zdrojů. Buďte soucitní k sobě i k druhým a věnujte čas svým zájmům a tajným přáním. Nebude lepší čas na to, abyste si splnili vše, po čem toužíte.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

27397

Diskuze k článku