Vánoční turnaj v kuželkách

Ze Strakonic nám do reakce přišel krásný důkaz toho, že i v časově vypjatém předvánočním období se dá najít prostor pro společné setkávání a sport. Podívejme se, jak se místním diabetikům na třetím vánočním turnaji v kuželkách vedlo.

Vánoční turnaj v kuželkách

Ve čtvrtek 7. prosince se ve Strakonicích konal 3. ročník vánočního turnaje v kuželkách. Do soutěže se zapojilo 16 dvoučlenných družstev. Zúčastnili se také 2 družstva Svaz postižených civilizačními chorobami Volyně a 3 družstva reprezentovala Domov pro osoby se zdravotním posnižením Osek. A tady jsou výsledky:

1. místo vybojovali Blažena Petráňová a František Matěja,
2. místo paří Jaroslavě Vondráškové a Jiřímu Švarcovi,
3. místo obsadili Jana Tomášková a Jiří Tesař
a na 4.místě se umístili Vlasta Straková a Růžena Darebná.

Krásné perníkové medaile od Julie Chadimové předal úspěšným diabetikům sám starosta města Mgr. Břetislav Hrdlička a všichni vítězové obdrželi také drobné dárky od VZP. Na památku si perníkové medaile a malé dárečky od Svazu diabetiků odvezli také členové Domova pro osoby se zdravotním postižením Osek. Příjemně prožité odpoledne zpříjemnili hudbou muzikanti ze svazu diabetiků, pan Jiří Moc a členové Osečanky. Všichni odcházeli spokojeni, s dobrou náladou a těší se na další setkání.

Za pořádající Svaz diabetiků Strakonice, Marcela Štveráková

 

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x