-- reklama --

Vánoční horoskop pro všechna znamení: Berany zasáhne nečekaná zpráva, Ryby prožijí romantiku

Vánoční horoskop pro všechna znamení: Berany zasáhne nečekaná zpráva, Ryby prožijí romantiku
Magické vánoční období plní přání. Co si přejete vy? Zdroj: Unsplash

Do Vánoc zbývá už jen pár dnů, a tak se snažíme ještě ve spěchu připravit vše, co jsme dosud nestihli. Zkuste se ale zamyslet nad skutečným smyslem Vánoc – rozhodně nejsou o lesknoucím se nábytku, hromadách dárků či dvaceti druzích cukroví. Nalaďte se na pohodu a přečtěte si, co vám letošní vánoční svátky přinesou.

V době kolem Vánoc se dějí magické věci – a to nejen u vánočního stromečku. Pojďme se podívat, zda se nějaká kouzla a čáry budou dít i u vás. Na následujících řádcích se dozvíte, co si pro vás hvězdy na Vánoce přichystaly a na co byste si měli dát pozor.

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Je nejvyšší čas, abyste se zklidnili a naladili se na sváteční atmosféru. Na Štědrý den se k vám dostane zpráva, kterou jste ani v nejmenším nečekali. Do vašeho života zasáhne pozitivně, takže se nemusíte ničeho obávat. Díky ní budou letošní Vánoce ještě příjemnější.

Mocný minerál diabetiků: Zinek reguluje cukr, zlepšuje hojení ran a snižuje riziko komplikací u covidu-19

Zinek je velmi důležitým minerálem, který je nezbytný pro celou řadu funkcí organismu. Je zodpovědný za správný vývoj organismu – pokud chybí v ...

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Ještě před Vánoci ve vás začne hlodat semínko pochybností, zda je ve vašich vztazích vše v pořádku. Nesnažte se nic radikálně měnit – vše se s příchodem svátků vyřeší samo k vaší spokojenosti. Vánoce tak prožijete v radostné atmosféře.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Je načase, abyste si uvědomili, že práce opravdu není všechno. Zbavte se zbytečného stresu a obav a uvolněte se. Pod stromečkem na vás bude čekat dárek, který změní váš pohled na svět. Naučte se více naslouchat své intuici, bude se vám žít lépe.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

I když si o Vánocích možná myslíte své, stejně nakonec podlehnete jejich kouzlu a necháte se strhnout. Odhoďte všechny přetvářky a užijte si chvíle, které můžete strávit s rodinou a blízkými. Ty vám totiž nic nenahradí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Možná to bude vypadat jako opravdová magie, ale s příchodem Vánoc se ve vašem životě začnou dít skutečné změny – a samozřejmě k lepšímu. Pozor však dávejte na své zdraví, posilujte imunitu a dejte pozor na prochladnutí.

Zelený čaj: Potlačuje chuť k jídlu, snižuje hyperglykémii a ulevit může i při revmatoidní artritidě

Zelený čaj je čajem pravým. Pochází z listů rostliny Camellia sinesis a na rozdíl od černých čajů a čajů oolong prochází jen minimální oxidací, ...

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Poslední dny máte pocit, že vám nikdo s ničím nepomáhá. Chyba však může být i na vaší straně – neumíte si říct o pomoc. Požádejte své blízké o pomocnou ruku a řekněte jim na rovinu, co vám vadí. Uvidíte, jak se vše jako mávnutím kouzelného proutku změní k vaší spokojenosti.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Nyní přichází ten nejlepší čas na odpuštění. Hvězdy vám radí, abyste urovnali všechny spory a zapomněli na veškerá příkoří. Ne vždy totiž vše bylo tak, jak jste si mysleli. A kdy jindy by měl být lepší čas na usmíření než právě o Vánocích…

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Jestliže čekáte pod stromečkem nějaké zásadní překvapení, hvězdy vás tentokrát zklamou. Zato se ale můžete spolehnout na příjemně strávené chvíle s vašimi nejbližšími. Ti vám navíc budou motivací a pomohou vám posunout se na vaší životní cestě.

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Vánoce se zpočátku ponesou v chaotickém duchu a bude na vás, abyste vše vzali pod svá křídla a situaci doma uklidnili. Někdy je lepší počítat do deseti, než vyřknout něco, čeho byste později litovali. Pokud chcete mít opravdu klidné svátky, dívejte se na věci s nadhledem.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Vaše chování vás může dostat do nepříliš dobrého postavení. Je proto důležité, abyste drželi své emoce na uzdě a hromadící se energii využili na nejrůznější aktivity – prospěje vám procházka v přírodě, nebo pomoc těm, kteří ji potřebují.

Grapefruity na talíři diabetiků: Pomáhají při inzulinové rezistenci, vysokém tlaku i nadváze

Grepy, latinsky Citrus paradisi, jsou citrusy s vysokým obsahem zdraví prospěšných látek – obsahují vysoký obsah vitamínu C, dále vitamíny A, E, ...

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Letošní svátky pro vás budou nezapomenutelné. Prožijete krásné chvíle s blízkými a dozvíte se novinu, která ovlivní váš život v novém roce. Nebojte se více snít a naslouchat své intuici – možná vám magické období napoví ještě více…

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Vánoce se pro vás ponesou na vlnách romantiky. Užijete si opravdu pohodové chvíle, které vás nabijí energií. Nezapomeňte ale myslet i na své zdraví a kromě odpočinku zařaďte do svého svátečního programu také nějaký ten pohyb. Vyplatí se to.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

9496

Diskuze k článku