Vánoční horoskop na tento týden: Býci dosáhnou úspěchu, Střelce zlákají svátky v cizině

Vánoční horoskop na tento týden: Býci dosáhnou úspěchu, Střelce zlákají svátky v cizině
Vánoční hodování už ke konci roku zkrátka patří Zdroj: Pexels

Prožijte nadcházející vánoční týden s otevřeným srdcem a odhodláním. Máte příležitost zastavit se a porozumět sami sobě. Některým už teď končí pracovní zápřah – a pravděpodobně budou svůj uplynulý rok hodnotit. Skutečně na sebe budete pyšní? Máte v sobě odvahu a moc změnit vše, co chcete. Tak se na Vánoce odměňte za to, jak pracovití jste tento rok byli!

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Tento týden se připravte na vzrušující dobrodružství, milí Berani! Vaše odvaha a energie budou nezastavitelné. Můžete se chopit nových příležitostí jak v práci, tak ve vztazích. Jen si dejte pozor na impulzivní rozhodnutí – občas je dobré přemýšlet i o dlouhodobých důsledcích.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Tento týden se zaměřte na své cíle, milí Býci. Vaše trpělivost a houževnatost vám pomohou dosáhnout úspěchu. Přesto nezapomínejte na okolní krásy života – udělejte si čas na relaxaci a užívejte si radostí běžných dní.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Vaše komunikační dovednosti budou tento týden na vrcholu. Je ideální čas na navazování nových vztahů, ať už pracovních, nebo osobních. S vaším šarmem a vtipem si získáte srdce mnoha lidí. Buďte otevření novým možnostem a nebojte se sdílet své myšlenky.

Diabetikům zima nesvědčí. Před infarktem a mrtvicí vás může ochránit teplo

Při nízkých teplotách se zpomaluje průtok krve tělem, což může zvýšit riziko infarktu a mrtvice. U jedinců s cukrovkou je ale možnost těchto ...

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Tento týden se soustřeďte na své blízké. Vaše citlivost a péče budou pro ostatní cenné. Možná objevíte nové způsoby, jak projevit lásku a podporu. Sledujte své pocity a buďte otevření novým vztahům.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V tomto týdnu se zaměřte na své cíle a ambice. Vaše odhodlání vás povede k úspěchu. Buďte však také ohleduplní k ostatním a sdílejte své úspěchy. Společné radosti jsou dvojnásobné.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tento týden se soustřeďte na své zdraví a pohodu. Možná objevíte nové způsoby, jak péči o sebe začlenit do svého každodenního života. Buďte vnímaví k vlastním potřebám a nechte se unášet klidným tempem.

Pálí vás žáha? Srovnejte si trávení pomocí levných potravin

Kyseliny, které naše tělo produkuje během látkové výměny, jsou velmi agresivní a jejich nadbytek může vyvolat chemickou nerovnováhu organismu. ...

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Tento týden se zaměřte na rovnováhu ve svém životě. Vaše diplomacie a schopnost řešit konflikty vám pomohou udržet harmonii ve vztazích. Buďte však také ohleduplní k vlastním potřebám a nedávejte své pohodlí na druhou kolej.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Tento týden budete mít příležitost zkoumat nějaká dávná tajemství! Možná objevíte nové způsoby, jak rozvíjet svou intuici a vnímat věci kolem sebe s větší jasností. Buďte otevření novým myšlenkám a prožijte týden s otevřeným srdcem.

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

V tomto týdnu se zaměřte na své cestovatelské chutě. Možná objevíte nová místa nebo se pustíte do dobrodružství právě na Vánoce. Buďte otevření novým zážitkům a užívejte si různorodosti života.

Mandlová mouka: Perfektní surovina na vánoční cukroví pro diabetiky. Navíc snižuje cholesterol

Mandlová mouka se vyrábí mletím blanšírovaných mandlí, což je proces, který zbaví mandle hořké slupky. Díky tomu, že se vyrábí výhradně z mandlí, ...

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Tento týden se zaměřte na své profesní cíle. Vaše pracovní nasazení a disciplína vám pomohou dosáhnout úspěchu. Buďte však také vnímaví k potřebám svého těla a najděte rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

V tomto týdnu se soustřeďte na své blízké vztahy. Vaše originalita a schopnost přinášet nové myšlenky budou pro ostatní inspirací. Buďte otevření novým přátelstvím a společně prožívejte radosti ze sdílených zážitků.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Tento týden se zaměřte na svou intuici a kreativitu. Možná objevíte nové způsoby, jak vyjádřit své pocity a myšlenky. Buďte vnímaví k uměleckým impulsům a najděte radost ve vlastní tvůrčí činnosti.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

22582

Diskuze k článku