Už dnes večer! Online konference o komplexním přístupu k hubnutí zdarma

Už dnes večer! Online konference o komplexním přístupu k hubnutí zdarma
Co dělat, když se hubnutí stále nedaří? Zdroj: Pixabay

K příležitosti Světového dne obezity společnost STOB pořádá čtyřdenní online konferenci s tématem Komplexní přístup k hubnutí. Konference bude ONLINE a ZDARMA od 4. 3. do 7. 3. vždy od 18:30.

Každý den bude zasvěcen jednomu tématu – psychika, výživa, pohyb a dětská obezita a prevence. Všechny přednášky bude možné zhlédnout také ze záznamu.

  • Přihlášky a kompletní program se nachází na webu STOBu.
  • Vedle konference budou odborníci STOBu také nabízet měření složení těla či konzultace.

Na co se můžete těšit?

„Triky, jak „ošálit” při hubnutí naši psychiku, tipy na cviky, které tvarují postavu, a jak se motivovat k pohybu, praktické rady pro sestavení jídelníčku, na kterém si pochutnáte, a přitom budete hubnout, nebo rady, jak provázet děti při redukci váhy – to je jen střípek z bohatého programu čtyřdenní online konference, kterou připravila společnost STOB.

Akce je pořádaná u příležitosti Světového dne obezity, který připadá na 4. března. O své know how se podělí lektoři STOBu – odborníci na výživu, pohyb i psychiku. Věnovat se budou nejen tématu snižování hmotnosti dospělých, ale také dětské nadváze a obezitě. Vycházet přitom budou z více než 30letých zkušeností, které s hubnutím dospělých i dětí mají. Jejich pohled doplní například i lékař či zástupkyně Světové zdravotnické organizace.

Cukrovka a pečivo: Žitný chléb je správná volba. Má nízký GI a je zdravější než pšeničný

V Čechách bylo žito hlavní chlebovou obilovinou až do poloviny 20. století. Dnes má dominantní postavení pšenice, která je vhodná prakticky pro ...

Kde konferenci najdete?

Konferenci můžete sledovat z pohodlí domova ONLINE a ZDARMA od 4. 3. do 7. 3. vždy od 18:30. Všechny přednášky bude možné zhlédnout také ze záznamu. Přihlášky na konferenci a kompletní program najdete na webu STOBu. Po přihlášení vám bude zaslán odkaz ke sledování konference.

Kromě toho si v rámci akce můžete také domluvit měření složení těla nebo konzultaci s některým z odborníků STOBu (kontakty najdete na www.stob.cz – záložka odborníci STOBu) a zjistit, jaké máte rozložení svalů, tuků a vody v těle. Někteří specialisté nabízí své služby v rámci Světového dne obezity zdarma.

Zdroj: redakce, STOB

343

Diskuze k článku