Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Vodnáře čekají pracovní změny, Berany zastihnou vzrušující zprávy

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Vodnáře čekají pracovní změny, Berany zastihnou vzrušující zprávy
Věříte na horoskopy? Přečtěte si, jak se vám bude dařit v následujícím týdnu! Zdroj: Shutterstock

Co si pro vás hvězdy připravily na další týden od 3. 10. do 9. 10.? To se dozvíte v našem pravidelném týdenním horoskopu (nejen) pro diabetiky! Podívejte se, které znamení zvěrokruhu dostane příležitost vyniknout, a kdo naopak ze svých plánů bude muset slevit.

Zjistěte, co vás čeká s prvním říjnovým týdnem! Podzim už se plně přihlásil o pozornost, a přichází tak unikátní příležitost zabojovat o své místo na Slunci! Zejména zkraje měsíce, kdy bude úplněk v Beranu, který je prvním znamením zvěrokruhu.

Můj příběh: “Tchyně si myslí, že když má cukrovku, musíme jí vždy vyhovět.”

Naše tchyně Alena je v jádru zlatá ženská. Co jí ale zjistili cukrovku, šlo všechno od desíti k pěti. Najednou jako by se topila v sebelítosti, ...

Býk

Následující týden bude pro vás pracovně náročný. Ačkoliv jste si mysleli, že už jsou všechny krize zažehnány, budete řešit další věci, co váš kolega nezvládl. Dejte si pozor, ať při takovém pracovním zápřahu pořád dodržujete zásady zdravého stravování, a hlavně pravidelného. Lehce byste pak mohli bojovat s výkyvy cukru.

Blíženci

Někdo z vašich blízkých vás bude lákat na pořádnou party! Sice hned neřeknete ne, sami ale víte, že vaše priority by teď měly být trochu jinde. Oblastí, kde budete teď opravdu silní, je vzdělání. A to ať druhých, či sebe. Neváhejte se zapsat na kurz, který vás opravdu láká. Bude to skvělé dobrodružství!

Rak

Snažte se dovtípit pravdy, bude pro vás nesmírně důležitá. Jedině tak, že se podíváte na celou situaci s otevřenýma očima, můžete očekávat pozitivní vývoj jistých záležitostí – ať už osobních, nebo profesních. Dokonce by mohlo tento týden přijít oznámení o zvýšení vaší mzdy, což je něco, v co už jste pomalu ani nedoufali.

Lev

Pokud jste nezadaní, právě tento týden byste se mohli setkat se svou vysněnou drahou polovičkou. Nebude to někdo, kdo je na první pohled dokonalý, ale vzájemná přitažlivost bude nevídaně silná. Ti z vás, kteří již svého vyvoleného našli, by mohli naopak upevnit vztahy, které v poslední době nebyly příliš pevné.

Horoskop lásky (nejen) pro diabetiky: Se kterým znamením zažijete emocionální bouři a kdo při vás vždy bude stát?

Občas hledáme na druhého návod a snažíme se ho pochopit. S cukrovkou to může být ještě těžší. Jak nám k tomu pomůže láska a zvěrokruh? Podívejte ...

Panna

Zkuste trochu lépe přemýšlet o svých financích. Poslední dobou nezřízeně utrácíte vše, co máte na účtu a často na konci měsíce už jen zoufale čekáte na výplatu. Pokud ale přijde nějaký větší výdaj, nebudete mít z čeho brát a dostanete se do stresu. Mohli byste také získat možnost zajímavého přivýdělku.

Váhy

Pokud jste si našli nový koníček, bude vás tento týden opravdu bavit. Už dlouho vám chybí energie dokončit to, co máte v hlavě. Život na vás čekat nebude, nezapomínejte. Pokud se chcete mít dobře, budete se o to muset zasloužit. Nikdo jiný za vás potřebné kroky neudělá.

Štír

V rodině zavládne klid a pohoda, což už vám dlouho chybí. Nakonec zjistíte, že ne všechno se dá vyřešit hádkou nebo křikem, musíte také naslouchat druhým. Často jsou mnohem moudřejší, než vy si vůbec připouštíte. Nápomocní v práci by vám měli být kolegové, kteří budou kopat za jeden tým.

Střelec

Nezkoušejte, co váš vztah vydrží, mohli byste krutě narazit. Komunikujte vřele a vstřícně. Nový směr, po kterém už dlouho toužíte, je velmi blízko. Lákat vás budou zejména investice do nemovitostí, ačkoliv vaši blízcí budou mít pocit, že možná není tak úplně vhodná doba. Ve skutečnosti záleží jen na vás, jak si teď svůj život zařídíte.

Přátelství podle znamení zvěrokruhu: Kdo vám bude i při cukrovce největší oporou?

Podívejte se, které znamení platí pravděpodobně za to nejpřátelštější z celého zvěrokruhu! Máte takového člověka ve svém životě a můžete se na ...

Kozoroh

Vypadá to, že jste se zakoukali do někoho, kdo by vám mohl přinést akorát tak trable. Budete se ale snažit o velký posun ve vašem životě, který by mohl zahrnout i kroky směrem k přijetí určitého závazku. Ať už se jedná o svatbu, dítě nebo stěhování, tento týden vám hvězdy přejí a budou vám nápomocny.

Vodnář

Vaše pracovní oblast teď potřebuje několik změn. Naložili jste si toho tolik, že sotva stíháte a moc dobře tušíte, že takhle to zkrátka nejde. Dejte si chvíli čas na rozmyšlenou, nebo jen počkejte, jak to celé dopadne. Nakonec se to totiž vyřeší možná tak trochu samo.

Ryby

Podraz, který by na vás mohl chystat někdo z vašeho okolí, bude pro vás poslední kapkou. Nejlépe se budete cítit doma, kde pro vás bude hrát hlavní roli pohodlí a jakési bezpečí. Zkrátka vám bude dobře mezi blízkými a vůbec nebudete mít potřebu vyhledávat vetší společnost lidí.

Beran

Přijdou k vám nové vzrušující zprávy! Budou znamenat posun pro váš profesní výkon. Berani se mohou těšit na možné povýšení. Ve vztahu by se mohlo vše konečně uklidnit a přinést nové příležitosti ke společnému růstu. To je ostatně něco, po čem už dlouho toužíte. Nestát na místě a zažít něco nového!

Zdroj: Astrology, Horoscope

3711

Diskuze k článku