Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Váhy budou mít šťastnou ruku, Štíři se spolehnou na kolegy

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Váhy budou mít šťastnou ruku, Štíři se spolehnou na kolegy
Hvězdy mají jasno! Zdroj: Shutterstock

Na konci týdne nás už čeká první advent a magická vánoční atmosféra. Co je pro vás psáno ve hvězdách?

Beran

Příští týden budete konečně odhodlaní vykročit za novou pracovní nabídkou, kterou vám někdo z blízkých dá jako na zlatém podnose. Vaším nejtěžším úkolem bude uvědomit si, co vás ve skutečnosti drží zpátky a proč se tolik obáváte.

Býk

Ať už jste zamilovaní, nebo po své drahé polovičce zatím jen toužíte, tento týden vás čeká zajímavé setkání, které mnohé změní. Nedívejte se zpátky do minulosti, nemá vám už co nabídnout.

Blíženci

Vyslyšte volání své budoucnosti a vykročte vstříc kupředu tomu, po čem už jste dlouho toužili. Pomůže vám někdo z vašeho blízkého okolí, případně kolega, u kterého by vás to nikdy dříve nenapadlo. Věřte si!

Rak

V práci se toho kolem váš teď dost mění, vy však stále doufáte, že se vás to týkat nebude. Možná je ale právě tahle situace příležitostí ke změně, jak si konečně život uspořádat k vaší spokojenosti. Na chmury není čas.

Horoskop splněných přání (nejen) pro diabetiky: Komu se v roce 2023 rozhodně zadaří?

Beran Ať už budete toužit po čemkoliv, příští rok se vám bude opravdu dařit. Je jen na vás, jak šanci využijete a jak se k celé situaci ...

Lev

Pokud už máte dlouho na srdci něco, co před svým partnerem doposud tajíte, je vhodný čas, kdy to začít řešit. Tento týden vám hvězdy dopřejí dokonalé souznění a duchovní prostor, ve kterém můžete říct zkrátka cokoliv.

Panna

V práci vás čeká náročný týden, který bude odpovědí na vaše modlitby. Přáli jste si zjistit, kde jsou vaše možnosti a kam mají teď vést vaše kroky. Život vám dává odpovědi, ve které už jste ani nedoufali.

Váhy

Všechno dobře dopadne, pokud uvěříte, že to sami dokážete. Sice můžete tento týden bojovat s mírnou únavou, která vám ztíží plnění úkolů, alespoň si ale uvědomíte, že vaše tělo není bezedná studnice energie a je třeba s ním nakládat s úctou.

Štír

Největší oporou vám tento týden budou vaši kolegové, kteří vám dobře poradí v náročném úkolu. Možná si budete chvíli myslet, že jste tohle zkrátka neměli přijímat, že je to nad vaše síly. Ve skutečnosti se ale mýlíte.

Hádavý horoskop (nejen) pro diabetiky: Kdo vám vyčte první poslední a koho hádky rozčilují?

Ačkoliv bychom si všichni přáli život bez hádek a neporozumění, někdy je tomu právě naopak. Zatímco jedni si nechávají svá trápení pro sebe, ...

Střelec

Život tak rychle utíká, viďte? A vám teď zrovna doslova mezi prsty. Věnujte se své rodině a nedovolte, aby čas strávený v práci natolik ovlivňoval, jak se v životě cítíte. Některé chvíle nevrátíte.

Kozoroh

Nenechte si od druhých líbit neuctivé zacházení, to přeci nemáte zapotřebí. Naopak vnímejte svou sebehodnotu a nedovolte druhým, aby vás sráželi dolů. Už brzy jim ukážete, jak moc se ve vás mýlili.

Vodnář

Vypadá to, že v partnerském vztahu to stále tak trochu vře. Zkuste si promyslet, jaký je vlastně váš očekávaný výsledek. Protože pokud se hádáte bez záměru, je z toho jen velké dusno. Když už nastane hádka, ať je alespoň komunikačním nástrojem.

Ryby

Zjistíte, že už se nemůžete nadále spoléhat na druhé a je třeba za to trochu vzít. I vy máte k dispozici celý svět, který se vám nabízí. Nedovolte proto druhým, aby jejich neochota vám pomoci zničila vše, o čem sníte.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

24381

Diskuze k článku