Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Ryby zatouží po podpoře blízkých, Býkům pomůže meditace a čas pro sebe

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Ryby zatouží po podpoře blízkých, Býkům pomůže meditace a čas pro sebe
Co si pro vás hvězdy připravily pro tento týden? Zdroj: Pixabay

Tento týden přináší výzvy a příležitosti pro všechna znamení zvěrokruhu. Sledujte komunikaci, hledejte rovnováhu a důvěřujte své intuici. Zaměřte se na vztahy, plánování, zdraví a sebevyjádření. Buďte otevření novým zážitkům a připraveni na výzvy přicházejícího týdne. Co čeká právě vás?

Beran (21. března – 19. dubna)

Tento týden se soustřeďte na komunikaci. Možná budete mít několik důležitých konverzací, které vám pomohou vyřešit některé nejasnosti. Buďte otevření novým nápadům a mějte trpělivost s ostatními, kteří se možná budou snažit pochopit vaše myšlenkové pochody, tak snadno jim to ale nepůjde.

Býk (20. dubna – 20. května)

Je čas na reflexi a sebereflexi. Zkuste najít rovnováhu mezi svými osobními cíli a potřebami lidí kolem vás. Nepodceňujte sílu meditace a klidného času pro sebe. To vám pomůže získat jasnost ve vašich myšlenkách a cílech.

Blíženci (21. května – 20. června)

Tento týden se můžete cítit trochu rozptýlení, což vám může bránit v plném soustředění na své úkoly. Snažte se najít strategie, jak zvýšit svou produktivitu a soustředění. Možná budete potřebovat vyjasnit své priority a zaměřit se na ty nejdůležitější úkoly.

Rak (21. června – 22. července)

Vaše intuice bude tento týden silná. Důvěřujte svému vnitřnímu hlasu a nebojte se naslouchat svým emocím. Podaří se vám najít řešení některých dlouhodobých problémů, pokud se dokážete spojit se svou intuicí.

Můj příběh: Odmítla jsem prohrát boj s cukrovkou. Dnes jsem v remisi a bez léků

Paní Janě (52) diagnostikovali cukrovku před pěti lety. Do té doby neměla nejmenší potuchu o tom, že by se toto onemocnění mohlo týkat i jí. ...

Lev (23. července – 22. srpna)

Tento týden se zaměřte na mezilidské vztahy. Buďte otevření novým přátelstvím a pokuste se upevnit své stávající vztahy. Může se objevit několik příležitostí k sociálnímu propojení, které by mohly vést k novým a pozitivním zkušenostem.

Panna (23. srpna – 22. září)

Je čas na akci a plánování. Mějte své cíle pevně na paměti a udělejte kroky k jejich dosažení. Buďte si jisti, že vaše plány jsou dobře promyšlené a realistické. Můžete se cítit velmi produktivní, pokud se dokážete zaměřit na své úkoly.

Váhy (23. září – 22. října)

Tento týden se zaměřte na své zdraví a pohodu. Buďte pozorní k signálům, které vám posílá vaše tělo, a věnujte pozornost svému duševnímu zdraví. Možná budete potřebovat nějaký čas na odpočinek a obnovu, abyste zůstali plní energie.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Tento týden se můžete cítit velmi vášniví a odhodlaní dosáhnout svých cílů. Buďte obezřetní, abyste se neocitli v konfliktu s ostatními kvůli svým ambicím. Snažte se najít rovnováhu mezi svou vášní a ohleduplností vůči ostatním.

Lidský mozek se zvětšuje, může to mít vliv na nižší riziko demence

S přibývajícím věkem se mozek zdravých lidí mírně zmenšuje. U lidí s demencí se však v důsledku poškození a odumírání nervových buněk zmenšuje ...

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Je čas na sebevyjádření a kreativitu. Nebojte se sdílet své nápady a myšlenky s ostatními. Může se vám podařit objevit nové způsoby vyjádření svého umění nebo svého hlasu. Buďte otevření inspiraci a novým zážitkům.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Tento týden se zaměřte na své domácí prostředí a rodinné vztahy. Můžete se cítit více citliví na potřeby svých blízkých, a proto je důležité věnovat jim svůj čas a pozornost. Buďte otevření komunikaci a budujte pevné vztahy ve vašem domově.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Je čas na zapojení se do komunity a podporu těch, kteří jsou kolem vás. Možná budete mít příležitost zapojit se do dobrovolnické činnosti nebo podporovat nějakou charitativní akci. Buďte otevření novým lidem a zkušenostem, které vám mohou ukázat nové perspektivy.

Ryby (19. února – 20. března)

Tento týden se soustřeďte na svůj mentální a emocionální blahobyt. Možná budete potřebovat čas na odpočinek a obnovu energie, abyste se vyrovnali se stresem a emocemi. Buďte otevření sdílení svých pocitů s ostatními a hledejte podporu, pokud ji potřebujete.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

12432

Diskuze k článku