Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Ryby se zaměří na prokrastinaci, Blíženci si musí stanovit priority

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Ryby se zaměří na prokrastinaci, Blíženci si musí stanovit priority
Co si pro vás hvězdy přichystaly na druhý prázdninový týden? Zdroj: halayalex/Freepik

Co předpovídají hvězdy na druhý prázdninový týden? Od 8. do 14. července 2024 se máte rozhodně na co těšit. Všechna znamení mohou naplno těžit ze své kreativity a využít ji jak pro své vlastní potěšení, tak v práci. Zapomínat byste neměli ani na zasloužený odpočinek, a to ani tehdy, když už se vás prázdniny dávno netýkají. Nikdy přeci není pozdě zavzpomínat na dětství, odhodit starosti a naplno si užít báječné dny.

Beran (21. března – 19. dubna)

Tento týden byste se měli zaměřit především na volnočasové aktivity. Přečtěte si oblíbenou knížku, zahrajte si rodinné hry, nebo naplánujte setkání s rodinou či přáteli. Prožívat můžete emotivnější dny, kdy se vám budou vynořovat vzpomínky z minulosti. Pamatujte ale na to, že minulost vrátit nejde a budoucnost je daleko. Žijte proto přítomným okamžikem.

Býk (20. dubna – 20. května)

Hvězdy vás tento týden nabádají, abyste si udělali pořádek ve svých rodinných záležitostech. Měli byste si se svými nejbližšími vyložit karty na stůl a ujasnit si, co vlastně od svého života dál čekáte. Důležité také je zrevidovat si všechny smlouvy, které máte uzavřené. Pamatujte, že pořádek ve věcech znamená i pořádek v životě.

Blíženci (21. května – 20. června)

Nové pracovní příležitosti, povýšení či přiřazení k novému projektu, ve kterém se budete cítit jako ryba ve vodě. To jsou vyhlídky na příští týden. Opomíjet byste neměli ale ani svůj volný čas. Naplánujte si proto výlet s rodinou či přáteli a pusťte alespoň na chvíli z hlavy všechny povinnosti. Práce a kariéra jsou sice fajn, ale rozhodně nejsou vším – a určitě nejsou ani vaší prioritou, nebo snad ano?

Můj příběh: Syndromu bílého pláště mě zbavila až cukrovka. Pomohla mi odrazit se tak ode dna a začít znovu žít

Janě diagnostikovali diabetes 2. typu před dvěma lety. Tedy v době, kdy byla těsně po rozvodu, sáhla si ve svém životě na dno a měla pocit, že už ...

Rak (21. června – 22. července)

Tento týden byste měli být obzvláště obezřetní po finanční stránce. Ať už plánujete dovolenou, nebo chcete investovat větší částku do nábytku či zařízení domácnosti, důkladně si zrevidujte svůj rozpočet a nenechte se přesvědčit první výhodnou nabídkou, kterou dostanete. Někdy se vyplatí být trochu zdrženliví.

Lev (23. července – 22. srpna)

Sebereflexe – to je téma tohoto týdne. Vyhraďte si čas na to, abyste mohli zapřemýšlet sami nad sebou. Dost často v poslední době hodnotíte druhé a probíráte jejich životy. Je ale vaše jednání vždy správné? Chováte se k ostatním opravdu tak, jak si zaslouží? Ruku na srdce, milí Lvi, někdy by možná nebylo na škodu udělat krok zpátky a trochu ubrat.

Panna (23. srpna – 22. září)

Týden plný kreativity, skvělých nápadů a jedinečných příležitostí je tu, milé Panny. V kolotoči zábavy a radostných chvil ale nezapomínejte také na své zdraví. Vyhýbejte se především přemíře alkoholu a pozor si dejte i na grilované a tučné pokrmy. Pamatujte, že ‚všeho s mírou‘ by u vás mělo tento týden platit ve všech směrech.

Váhy (23. září – 22. října)

Jaké jsou vaše sny a plány do budoucna? Tento týden přímo vyzývá k tomu, abyste si je sepsali na papír a začali podnikat kroky k jejich dosažení. Měli byste už opravdu převzít zodpovědnost za svůj život a žít naplno. Při hledání řešení vám možná na mysli vytane někdo z vašich starých přátel, o kterých už jste dávno neslyšeli. Máte tak skvělou příležitost oprášit staré dobré vazby.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Nejen tento týden, ale i celý červenec se u vás ponese zejména na vlnách vaší kariéry a pracovních záležitostí. Měli byste si ujasnit, zda jste na své pozici skutečně spokojeni. Není na škodu položit si otázku, kde se vidíte za pár let. Bude to pořád to stejné místo? Nebo byste raději změnu? Pokud platí druhá možnost, pak není od věci začít jednat už teď.

Velký horoskop na červenec 2024 pro všechna znamení: Letní energie slibují osudová setkání, prosperitu i odpuštění

Beran (21. března – 19. dubna) Milí Berani, červenec je pro vás silným měsícem spojeným s osobním růstem a novými začátky, který vás vybízí, ...

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Optimismus. Přesně ten vás bude tento týden doprovázet na každém vašem kroku. Ve všem, do čeho se pustíte, budete sklízet úspěchy. Koneckonců se jen potvrdí, že s úsměvem a dobrou náladou jde jednoduše všechno lépe. Pokud chcete urovnat vztahy se svými blízkými, vyznat někomu lásku, nebo si udělat jasno v práci, máte teď tu nejlepší příležitost.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Pokud to dosud ve vašem vztahu skřípalo, s letní náladou se můžete dočkat pozitivního vývoje. Hoďte všechny žabomyší války za hlavu a začněte si užívat každého dne. Život je příliš krátký na to, abyste si dělali naschvály, nebo se dohadovali kvůli zcela nepodstatným věcem. Vezměte svou drahou polovičku na večeři a začněte znovu a naplno.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Tento týden byste se měli zaměřit na dvě témata – zdraví a komunikaci. Pamatujte, že pokud chcete s lidmi kolem sebe vycházet, měli byste jim říkat věci tak, jak jsou. Nikdo z nás nemá křišťálovou kouli, aby z ní věštil, co si doopravdy myslíte, nebo jak se cítíte. A s ohledem na vaše zdraví vám prospěje najet na zdravý jídelníček a pravidelný režim – vaše tělo to ocení.

Ryby (19. února – 20. března)

I když je léto a prázdniny, měli byste využít odpočinkovější dny k tomu, abyste se zamysleli nad tím, jak zvýšit svou produktivitu. Ruku na srdce, prokrastinace se občas týká i vás. Pokud to ale chcete v životě někam dotáhnout, měli byste mít pevně stanovený řád a dodržovat to, co si naplánujete. Práce sice neuteče, ale také ji za vás nikdo neudělá – a pokud ano, většinou se vám to nevyplatí.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

 

8010

Diskuze k článku