Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Ryby najdou odpověď ve svém vnitřním světě, Lvi dostanou příležitost rozvíjet kariéru

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Ryby najdou odpověď ve svém vnitřním světě, Lvi dostanou příležitost rozvíjet kariéru
Co nás čeká tento týden pod vlivem silného úplňku? Zdroj: Pixabay

Pro nadcházející týden vám hvězdy vzkazují, že odvaha přijmout nové výzvy se vám může maximálně vyplatit. Nevěříte? Tak se s námi podívejte na podrobný horoskop pro každé znamení zvěrokruhu, který vás jistě navede tím správným směrem k lásce, štěstí a úspěchu. Navíc nás ve středu čeká úplněk ve Štíru, a ten je jistě předzvěstí velkých změn!

Beran (21. března – 19. dubna)

V příštím týdnu se soustřeďte na komunikaci a vyjádření svých pocitů. Buďte otevření novým nápadům a nenechte se omezovat předsudky. Vaše schopnost komunikovat jasně a efektivně vám pomůže překonat překážky a dosáhnout svých cílů.

Býk (20. dubna – 20. května)

Příští týden se zaměřte na své zdraví a pohodu. Buďte pozorní k potřebám svého těla a mysli. Dovolte si čas na odpočinek a relaxaci. Možná objevíte nové způsoby, jak si užívat život plněji a zlepšit své pohybové a stravovací návyky.

Blíženci (21. května – 20. června)

V příštím týdnu se soustřeďte na své osobní vztahy. Buďte otevření novým lidem a novým zážitkům. Můžete objevit nová přátelství nebo posílit stávající vztahy. Buďte pozorní k potřebám svých blízkých a projevujte jim lásku a podporu.

Rak (21. června – 22. července)

Příští týden se zaměřte na svou kreativitu a intuici. Dovolte si projevit svou emocionální stránku a sledujte své nitro. Možná najdete inspiraci v umění nebo se zapojíte do tvůrčího projektu. Buďte otevření novým zážitkům a nebojte se projevit svou jedinečnost.

Cukrovka a vysoký tlak: Diabetici by měli volit středomořskou stravu. Jde o běžné a chutné potraviny

Regulace krevního tlaku je u osob žijících s cukrovkou stejně důležitá jako kontrola glykemie. Diabetikům s vysokým krevním tlakem hrozí ...

Lev (23. července – 22. srpna)

V příštím týdnu se soustřeďte na své pracovní a finanční záležitosti. Buďte cílevědomí a disciplinovaní ve svých snahách dosáhnout úspěchu. Můžete se setkat s novými příležitostmi k rozvoji kariéry, nebo snadno dojdete k finančnímu zlepšení. Buďte ostražití a využijte každou šanci, která se vám nabídne.

Panna (23. srpna – 22. září)

Příští týden se zaměřte na svůj duševní a emocionální rozvoj. Dovolte si čas na hlubokou sebereflexi. Možná budete mít tendenci přehlížet své vlastní potřeby ve prospěch ostatních, ale je důležité uvědomit si, že se musíte postarat nejprve o sebe. Hledejte rovnováhu mezi péčí o sebe a péčí o druhé.

Váhy (23. září – 22. října)

V příštím týdnu se soustřeďte na své vztahy s ostatními. Buďte otevření novým zážitkům a nebojte se poznávat nové lidi. Možná budete mít tendenci vyhýbat se konfliktům, ale je důležité řešit problémy a vyjadřovat své pocity. Komunikujte s ostatními otevřeně a uplatňujte diplomacii ve svých interakcích.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Příští týden se zaměřte na svůj osobní růst a transformaci. Buďte otevření změnám a novým zážitkům. Možná budete mít tendenci držet se svých starých návyků nebo myšlenek, ale je čas otevřít se novým perspektivám a přijmout nové výzvy. Dovolte si zkoumat hlubší úrovně svého bytí a rozvíjet se jako jedinečná osobnost.

Cukrovka a jogurt: Rozdíly mezi řeckým a islandským typem najdete snadno

Díky mikroorganismům mléčného kvašení dochází u jogurtů k přeměně mléčného cukru na kyselinu mléčnou, což zajišťuje lehkou stravitelnost ...

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

V příštím týdnu se soustřeďte na své cíle a ambice. Buďte odhodlaní a disciplinovaní ve svých snahách dosáhnout úspěchu. Možná budete mít tendenci zbytečně se rozptylovat nebo ztrácet motivaci, ale je důležité zůstat zaměření a pracovat tvrdě na dosažení svých cílů. Hledejte inspiraci ve svých vášních a nebojte se riskovat ve prospěch svých snů.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Příští týden se zaměřte na své vztahy s rodinou a domovem. Buďte pozorní k potřebám svých blízkých a věnujte jim čas a pozornost. Možná budete mít tendenci uzavírat se do sebe nebo vyhýbat se konfliktům, ale je důležité komunikovat otevřeně a uplatňovat empatii. Dovolte si projevit lásku a podporu svým blízkým.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

V příštím týdnu se soustřeďte na své komunikační dovednosti a niterné zájmy. Buďte otevření novým nápadům a způsobům myšlení. Možná budete mít tendenci přehlížet detaily nebo rozptylovat se, ale je důležité soustředit se na podstatné a vyjadřovat své myšlenky jasně a srozumitelně. Hledejte inspiraci ve svém okolí a buďte otevření novým příležitostem.

Ryby (19. února – 20. března)

Příští týden se zaměřte na svou intuici a duševní pohodu. Dovolte si čas na odpočinek a relaxaci. Možná budete mít tendenci přehlížet své vlastní potřeby ve prospěch ostatních, ale je důležité postarat se nejprve o sebe. Buďte otevření svým emocím a sledujte své nitro. Dovolte si projevit svou kreativitu a fantazii a hledejte inspiraci ve svém vnitřním světě.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

2866

Diskuze k článku