Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Pro Blížence bude klíčová komunikace, Raci se zaměří na osobní vztahy

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Pro Blížence bude klíčová komunikace, Raci se zaměří na osobní vztahy
Co hvězdy přináší se začátkem září? Zdroj: Pexels

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na následující týden! Kdo se může těšit na šťastné chvilky, a koho naopak potrápí okolí či práce? Ať už vás čekají menší, nebo větší karamboly, nemusíte se obávat. Celkově bude září velmi úspěšné. A vše nakonec dopadne dobře!

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Tato doba by mohla přinést nové možnosti a výzvy ve vašem pracovním i osobním životě. Buďte otevření změnám a novým příležitostem. Hledejte způsoby, jak lépe vyjádřit své nápady a postoje.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Tento týden se zaměřte na své finanční záležitosti. Buďte opatrní a plánujte své výdaje. Zvažte také možnosti investic, ale s opatrností. V osobních vztazích se snažte komunikovat o svých potřebách.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Komunikace bude v tomto týdnu klíčová i pro vás. Můžete se dostat do zajímavých diskusí, čeká vás také setkání s různými lidmi. Buďte otevření novým nápadům a perspektivám. Zaměřte se na udržení rovnováhy mezi prací a volným časem.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Tento týden se zaměřte na své osobní vztahy a domácí prostředí. Buďte pozorní ke svým blízkým a snažte se vytvořit harmonii ve svém domově. Možná budete mít příležitost řešit některé dlouhodobé situace, které vás tížily.

Závislosti na cukru se dá zbavit, ale bez abstinenčních příznaků se to nejspíš neobejde

Sladkostmi odměňujeme děti za dobré známky. Odměňujeme i sami sebe po náročném dni. Zvykli jsme si na „sladkou tečku“ po nedělním obědě. Při ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Energie tohoto týdne by vás mohla podpořit ve vašich kreativních snahách a projektech. Buďte sebevědomí a nebojte se vyjádřit své nápady. V pracovní sféře se můžete setkat s uznáním za svou práci.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pracovní povinnosti po vás budou primární. Zaměřte se na organizaci a plánování, abyste mohli úspěšně zvládnout své úkoly. Nezapomínejte však na péči o své zdraví a osobní pohodu.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Vaše mezilidské vztahy budou důležité. Snažte se najít kompromisy a řešení sporů a neshod. Tento týden může být vhodný pro setkání s novými lidmi a rozšíření okruhu vašich nejbližších.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Tento týden by mohl přinést možnost hlubšího sebepoznání a osobního růstu. Zaměřte se na své cíle a vášně. Možná budete chtít něco transformovat ve svém životě. Buďte otevření novým způsobům myšlení. Pomůže vizualizace.

Tom Hanks: I přes diabetes patří mezi hereckou elitu. Jedinou rolí si vydělal 40 miliónů dolarů

Je to už deset let, co Tom Hanks (67) přiznal, že má cukrovku druhého typu. Během svého vystoupení v pořadu Noční show Davida Lettermana v roce ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Tento týden se zaměřte na komunikaci a učení. Buďte otevření novým informacím a možnostem pro osobní rozvoj. Může se také objevit příležitost k cestování nebo objevování nových míst.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Vaše pracovní a profesní cíle by mohly být v popředí. Snažte se plánovat a postupovat směrem k dlouhodobým úspěchům. Možná budete muset překonat některé výzvy, ale vaše odhodlání vás povede kupředu.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Tento týden může přinést nové příležitosti ve vašich sociálních vztazích a společenských aktivitách. Buďte otevření setkáním s různými lidmi a zapojte se do skupinových aktivit. Snažte se také najít rovnováhu mezi individuálními a kolektivními potřebami.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Tento týden může být vhodný pro kreativitu a duchovní práci. Snažte se vnímat své pocity a intuici. Může se objevit také možnost pomoci druhým. Vyjádříte tak svou empatii. Buďte otevření inspiraci ze všech stran.

17439

Diskuze k článku