Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Kozorozi si obhájí svůj pohled na věc, Ryby čekají velké změny

Týdenní horoskop (nejen) pro diabetiky: Kozorozi si obhájí svůj pohled na věc, Ryby čekají velké změny
Hvězdy mají odpověď. Zdroj: Shutterstock

Jste připraveni vykročit do nového pracovního týdne? Podívejte se, co vám hvězdy přináší a na co se můžete zaměřit právě teď. Těšit se můžete na velkou motivaci, úspěch i dny plné příležitostí.

Tento týden bude skutečně významným, a to nejenom proto, že začne Světovým dnem diabetiků. Hvězdy přejí jednotlivým znamením zvěrokruhu, aby vystoupila ze své komfortní zóny a konečně začala vnímat velké dobro.

Inspirativní podcasty o diabetu: Relax, edukace i pocit, že v tom člověk není sám

U nás se podcasty rozšířily během pandemie koronaviru, kdy přibylo nejvíce nových tvůrců. Dnes je tato forma sdělení atraktivní i pro firmy, a ...

Beran

Vše vám začíná konečně dávat smysl. Jste klidní a svým způsobem odevzdaní, protože cítíte, že jdete tím správným směrem. Nezdráhejte se využít každou šanci k tomu, abyste svůj život proměnili v jedno velké dobrodružství. Pokud se přestanete bát a uděláte ten první krok, dokážete daleko víc, než když budete stále doma v koutě řešit, co si o vás druzí pomyslí.

Býk

Partner vám tento týden ukáže, že jiskra mezi vámi ještě nevychladla, a dokážete si tak užít i pořádnou romantiku. Takový impuls už potřebujete, protože pochybujete o všem, co se kolem vás děje. Jako byste si pořád mysleli, že si to zkrátka nezasloužíte. Pokud ale nepřijmete hojnost, kterou vám teď Vesmír nabízí, blokujete si nové možné začátky.

Blíženci

Přestaňte pochybovat a pusťte se s odvahou do všeho, co vás teď volá. Nikdy už nebude vhodnější čas, než je teď. Zkrátka si dovolte cítit to, o čem jste vždy snili, a prožívat sny, které jste považovali za možné jen pro vyvolené. Neomezujte se na přesvědčení, která si drží lidé kolem vás, protože ti už dávno ustrnuli ve svém životě tak, jak si ho nastavili. Můžete chtít cokoliv, a stejně tak to můžete dokázat. Nic není nemožné, věřte si.

Rak

Myslíte si, že už nemůže být lépe? Tak právě tento týden vás přesvědčí o opaku. Nastaví nové možné hranice všeho, co do teď stálo jen mimo vás. Pečujte o vaše partnerské vztahy, doufejte ve větší dobro. Život je krátký na to, abyste stále jen opakovali, že si něco nezasloužíte. Partner vám v těchto chvílích bude velkou oporou. Už dávno se totiž naučil vidět dobro i tam, kde vy teď jen slepě tápete.

Můj příběh: „Tajemné setkání v nemocnici mě zachránilo. Potkala jsem matčinu dávnou přítelkyni, která mi pomohla cukrovku zvládnout.“

Nově diagnostikovaným pomůže, pokud mají po svém boku oporu. Jindřiška ji našla tam, kde by ji nečekala.  Než mi diagnostikovali cukrovku, ...

Lev

Mluvte tento týden pravdu. A to i tehdy, když pochybujete, že ji ten druhý přijme a pochopí. Pokud chcete vyřešit neshody, kterých máte tento týden až nad hlavu, musíte začít nejprve u sebe. Hlavně v tom, jak vnímáte svět okolo vás a co si myslíte o sobě samých. Co vyzařujete, to k vám také přichází. Klidně začněte tím, že si každý den řeknete něco hezkého – a klidně před zrcadlem. Mluvit sami na sebe přímo do očí, když se vidíte, může být totiž velkým výstupem z komfortní zóny. A právě to teď potřebujete.

Panna

Vypadá to, že vydělávat peníze se vám daří skutečně skvěle, na druhou stranu vám kazí dobrou náladu partnerské vztahy, ve kterých to teď trochu skřípe. Ani s nejlepší možnou vůlí to ale tento týden nejspíš nevyřešíte. Zkrátka nenajdete ani shodu, ani kompromis. Nezapomeňte však, že ten nemusí být vždy dobrým výsledkem hádky. Naopak je to stav, kdy prohrávají oba, a řešení, které z toho vzešlo, pro ně musí být alespoň z části přijatelné.

Váhy

Negativní zkušenosti, které máte z posledních dní, ovlivňují to, jak se momentálně stavíte k tomu, co vás překvapilo. Mluvte o tom s partnerem na rovinu a vysvětlete mu váš postoj. Bude vám nápomocný v tom, aby vše dobře dopadlo a nemuseli jste se bát naplno projevit. Život je krátký na to, abyste se stále jen strachovali, že se něco pokazí. Hvězdy vám opravdu přejí.

Štír

Velké sny vás udrží motivované. Chcete toho dokázat tolik, ale zároveň vás drží určitá pohodlnost. Nejraději byste zkrátka seděli doma v teple a o nic víc se nesnažili. Na druhou stranu: Kdy, když ne teď? Život vám dá spoustu dalších příležitostí, o tom není pochyb. Nemusí už ale být tak lukrativní, jako jsou ty, které dostáváte teď. Věřte si, vždyť na to přece máte.

Můj příběh: „Cukrovka mi ukázala, jakého partnera mám vedle sebe a dala mi šanci na nový začátek.“

Diagnóza cukrovky může prověřit i partnerské vztahy. A ty takovou zkoušku nemusí vydržet. Vždy jsem si myslela, že Pavel je ten pravý. Nebyl ...

Střelec

Velké sny se neplní jen těm, kteří mají štěstí. Jsou to hlavně lidi, kteří nikdy nedovolí selhání. I když třicetkrát spadnou, po třicáté první se zvednou a jdou si pro to, co si vysnili. Inspirujte se od těch, kteří se nezaleknou prvního neúspěchu, ale vždy hledají cesty i možná řešení. Právě to vás posune dál. Nikoliv pláč nad rozlitým mlékem – pokud se něco nedaří, přijde zase chvíle, kdy bude dobře. Tak je to vždy a bude i nadále.

Kozoroh

Neposlouchejte druhé, když vám tento týden budou vnucovat názor, že děláte něco špatně. Raději si dejte něco dobrého k jídlu, odpočiňte si, znovu se nadechněte a běžte si pro to, co je pro vás tolik důležité. Ve skutečnosti nepotřebujete, aby druzí chválili vaši cestu. Lidé, kteří se vás teď ptají, proč to děláte, se vás jednou budou ptát, jak jste to dokázali. Svět patří vám. V rodině najdete tento týden podporu, na zlé jazyky nedávejte.

Vodnář

Vše bude zkrátka perfektní! Vaše práce, ve které vás oceňují, nové nabídky i velké dobro, které k vám přichází. Toužíte po vlastním podnikání nebo projektu? Směle do toho! Dařit se vám bude ve všem a nic už vám nebrání dosáhnout vašich snů. Utečte ze stereotypu, který vás celé roky svazoval, a vykročte kupředu. Nepřejete si moc. Vše, co si dokážete představit, dokážete také uskutečnit.

Ryby

Pokud cítíte, že se kolem vás teď něco mění, nejste daleko od pravdy. Ať už toužíte potkat velkou lásku, nebo jen zažít něco, co jste si nikdy dřív nedovolili, právě teď máte tu možnost. I v práci se vám bude dařit. Pokud chcete požádat o zvýšení mzdy, jděte do toho. Vaše vyjednávací schopnosti jsou na maximu.

Zdroj: astrology.com, horoscope.com

35743

Diskuze k článku