Tommy Lee: Sex, drogy, rock´n´roll… a diabetes

Tommy Lee je důkazem, že i štíhlé tělo pohybově aktivního bubeníka může postihnout diabetes druhého typu.

Tommy Lee: Sex, drogy, rock´n´roll… a diabetes

Sex, drogy a rock´n´roll – tohle rockerské pravidlo naplňuje Tommy Lee měrou vrchovatou. Tedy, on ho svým přístupem k životu dokonce několikanásobně překračuje. A to ve všech třech faktorech.

Manželky? Zatím čtyři

Jeho sexuální život je všeobecně dost známý a dokonce i obrazově zdokumentovaný. Tommy si v tomhle ohledu nic neodříká. Tak například počet jeho manželek se prozatím zastavil na čísle čtyři. První a nejméně známou byla modelka Elaine Starchuk, kterou v roce 1986 vystřídala herečka Heather Locklear a manželství jim vydrželo sedm let. Tomyho osudovou ženou však byla Pamela Anderson. Tu si vzal v únoru 1995, pouhé čtyři dny po jejich prvním setkání. Mají řadu společných věcí: dva syny (Brandon – 1996, Dylan – 1997), divokost a nespoutanost a pak už zmiňovanou video nahrávku svých sexuálních hrátek. Dvojice se několikrát rozešla a zase sešla, přestála i Tommyho pobyt ve vězení, ale nakonec si stejně dala sbohem. Letos v únoru pak Tommy oznámil zasnoubení s mladou zpěvačkou Sofií Toufou.

Režim diabetika a životní styl hudebníka nejdou dohromady

Drogy jsou v muzikantském životě temnou kapitolou. A u Tommyho to platí dvojnásob zvlášť proto, že trpí diabetem druhého typu. U tohoto „většinového“ typu (trpí jím asi 85% všech diabetiků) je nutný režim, který si s rozervaným muzikantským stylem života zrovna příliš netyká. Tommy se své diagnóze dlouho podivoval, neboť bývá častým jevem, že cukrovku tohoto typu mají lidé obézní nebo bez pohybu. Ani jedno však není jeho případ. Jeho tělo pouze nedokáže využívat inzulin.

Za bicí usedl ve čtyřech letech

Třetí pilíř muzikantského hesla, tedy rock´n´roll, je u Tommyho povýšen až do pozice glammetalu, který hrají s kapelou Mötley Crče. Vedle toho Tommy Lee založil i rapmetalovou sestavu Methods of Mayhem a několik dalších sólových projektů. S muzikou je Tommy od útlého dětství. Narodil se 3. října 1962 v Řecku jako Thomas Lee Bass a po roce se jeho rodina přestěhovala do Kalifornie. Tady od svých čtyř let seděl za bicí soupravou. S tou nakonec udělal díru do světa.

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x