-- reklama --

Tomicová ze ZOO: Cukrovka ji nikdy na kolena nesrazila, přesto má za sebou svůj nejtěžší rok

Tomicová ze ZOO: Cukrovka ji nikdy na kolena nesrazila, přesto má za sebou svůj nejtěžší rok
Veterinářka Anežka v ZOO s proutníkem Frantou Zdroj: se souhlasem FTV Prima

Pavla Tomicová je jednou z našich nejpopulárnějších hereček, momentálně ztvárňuje veterinářku v populárním seriálu ZOO. Nejen, že jí osud přichystal loni těžkou zkoušku, ale také musí brát ohled na cukrovku. Jak se jí to daří?

Pavla Tomicová je pověstná svým typickým smíchem, který si diváci pamatují ještě ze Snowboarďáků. Teď si zahrála roli veterinářky Anežky v seriálu ZOO, kde umí dokonce mluvit se zvířaty. Osud jí však loni přichystal pořádně těžkou zkoušku. Ona to však nejen překonala, ale také zvládla zhubnout – a ještě se na svět usmívat. Pokud bychom si z někoho chtěli brát příklad, je to právě Tomicová.

Eva Burešová stojí za svým partnerem Přemkem Forejtem v propagaci známého fast foodu. Co řekla?

Přemek Forejt se na chvíli vydal mimo dráhu profesionálního kuchaře a stal se reklamním mágem. Přijal totiž nabídku na propagaci celosvětově ...

Zrada od manžela

Když se na natáčení Slunečné potkala s Kristýnou Kociánovou, která ztvárnila Eriku, zatímco Pavla si zahrála prodavačku Álu, asi ji nenapadlo, že se dívá do očí budoucí milence svého muže. Leč stalo se. A nebyla ve Slunečné jediná, která se dostala do řečí. Denisa Nesvačilová se ve stejnou dobu dala dohromady s režisérem Petrem Kolečkem, který byl ale zadaný s modelkou Anetou Vignerovou, s níž má syna Jiříka. Ze Slunečné se tak stala rázem škatulata. Možná i proto to bylo tolik na očích, že se vše v podstatě dělo najednou, ačkoliv to spolu vlastně nesouviselo.

Tomicová ale nezahálela, a možná i kvůli stresu, zejména však vlastním úsilím výrazně zhubla, čehož si rázem všimli diváci ZOO, kteří viděli její proměnu takřka v přímém přenosu. Po letech manželství ji musela zrada sice nesmírně bolet, zvládla to však s grácií a je mnoha ženám, které si prošly tím stejným, příkladem.

Horoskop na tento týden (nejen) pro diabetiky: Štíři si splní sny, Váhy ale prozradí tajemství

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) Vaše sny jsou pro vás najednou tíživé. Tolik si přejete uspět, že tlačíte na pilu a sami sebe dostáváte do velké tenze, ...

Není to jednoduché, přiznává

Pavla už dříve shodila v rámci tréninku na StarDance 25 kilo, vidle jí do toho ale hodila pandemie, když se tolik nehýbala. Cukrovka ji však nutí být na sebe opatrná. Zjistili mi diabetes a donutili mě pravidelně jíst,” vzpomíná na dobu, kdy se dozvěděla svou diagnózu. „Stravovat se po menších dávkách není vždycky tak jednoduché, jak to vypadá.“

Obzvláště s životním stylem, který herci obvykle mají – nepravidelná strava, režim, natáčení v noci, vstávání brzy ráno… Přesto se snaží dbát na všechna pravidla, která jsou pro její život důležitá. Ačkoliv v posledních měsících rozhodně neprožívala lehké období, jistě pevně věří, že už bude jen lépe.

Zdroj: diastyl.cz, super.cz, seriál ZOO

3398

Diskuze k článku