Svaz diabetiků Vsetín zve: “Přijďte mezi nás.”

Vsetínský pobočný spolek Svazu diabetiků ČR svým členům už řadu let všestranně pomáhá. Společné cvičení, plavání, vycházky, výlety, ozdravné pobyty či sportovní klání pomáhají udržovat tolik nezbytný optimismus, vnitřní klid a pohodu.

Svaz diabetiků Vsetín zve: “Přijďte mezi nás.”

Nechybí ani pravidelné přednášky pozvaných odborníků, které pomáhají diabetikům udržovat a rozšiřovat přehled v oboru.

Sedm slunečných dní na přehradě

Loňský ozdravný pobyt strávili Vsetínští v pěkném prostředí Luhačovické přehrady v hotelu Adamantino v Pozlovicích. Sluníčkem prohřátých sedm dní využili k rannímu cvičení venku a dopoledním i odpoledním procházkám po okolí přehrady a Pozlovic. V podvečer pak s chutí využívali hotelový bazén k plavání i cvičení ve vodě. Kromě pohybových aktivit byly na programu i přednášky MUDr. Novákové a MUDr. Sivery. Pohodové večery plné povídání a písní v doprovodu houslí uzavíraly příjemné dny.

Veškerá činnost spolku je možná díky finanční podpoře Svazu diabetiků Praha, Zlínského kraje, Městského úřadu Vsetín a společnosti Vodovody a kanalizace Vsetín. Všem patří velké poděkování.

Z každoroční vycházky 2. ledna na Vsacký Cáb.

“Přijďte mezi nás”

Členka výboru, Erika Vránová, zve všechny diabetiky z okolí: “Neostýchejte se, přijďte mezi nás, získáte nové přátele. Scházíme se na Rybníkách, Pod Žamboškou č. 1579. Těšíme se na vás. ”

Z návštěvy masokombinátu Vahala ve Valašském Meziříčí.

Erika Vránová, SD Vsetín

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na