STOB klub: vlastními recepty ke štíhlé linii

STOB klub: vlastními recepty ke štíhlé linii

Vaříte rádi podle vlastních receptů, ale nejste si často jistí, kolik sacharidů vlastně zkonzumujete? Zaujal Vás nějaký recept, ale nechce se vám počítat, kolik cukrů obsahuje? Organizace STOB nabízí na svých stránkách jednoduché řešení.

Organizace STOB se na svých webových stránkách dlouhodobě věnuje propagaci zdravého životního stylu. V sekci recepty si navíc mohou uživatelé nechat jednoduše propočítat výživové hodnoty vlastního receptu a tedy i množství sacharidů – stačí pouze zadat užité ingredience a výsledný počet porcí. Je pouze nutné se na stránkách zdarma zaregistrovat a poté už mohou uživatelé vytvářet, ukládat či upravovat libovolný počet receptů a podle potřeby se k nim opakovaně vracet.

Program Sebekoučink

Pokud se chtějí návštěvníci stránek věnovat svému jídelníčku podrobněji, mohou využít program Sebekoučink, který pomáhá sestavit a dodržovat vyvážený jídelníček. Program je vhodný nejen pro ty, kteří chtějí redukovat svou hmotnost, ale také pro všechny osoby, které se zajímají o zdravý a výživově vyvážený jídelníček.

Zdroj: stobklub.cz

 

310

Zdroj fotografie: Shutterstock, není-li uvedeno

Zdroj informací: archivní číslo časopisu DIAstyl, není-li uveden jiný

Diskuze k článku