Stáhněte si ZDARMA průvodce diabetem

Stáhněte si ZDARMA průvodce diabetem

Slovníček diabetologických pojmů, kapitoly o diabetické dietě a inzulinu, jak působí na diabetiky alkohol, jak začít s inzulinem nebo jak si poradit s hypoglykemií - to vše najdete v edukačních příručkách, které si můžete zdarma stáhnout na stránkách www.dialiga.cz.

Autory textů jsou uznávaní odborníci v oboru – diabetolog as. MUDr. Jan Brož (FN Motol), předseda redakční rady DIAstylu, diabetoložka MUDr. Jana Urbanová (FN Královské Vinohrady), kardiolog MUDr. Richard Fojt (FN Královské Vinohrady), gastroenteroložka MUDr. Ivana Cibulková (FN Královské Vinohrady) a nutriční terapeutky Bc. Jaroslava Rožánková a Miroslava Pavlíková Peterková, DiS.

Usnadní život nejen v začátcích

Příručka obsahuje celkem 10 kapitol: Co je to diabetes mellitus?, Nebezpečí diabetu, Jak se léčí diabetes mellitus, Dieta a inzulin trochu jinak, Začínáme s inzulinem, Pokračujeme s inzulinem – dieta, Pokračujeme s inzulinem – měření glykemií, Ještě něco o hypoglykemii, Diabetes mellitus a kardiovaskulární onemocnění, Alkohol a diabetes mellitus. Všechny získáte v jednou souboru PDF po zadání vaší e-maiové adresy na stránkách www.dialiga.cz.

Vydání publikace podpořila společnost sanofi-aventis, s.r.o. a záštitu nad projektem převzalo Diacentrum.

1098

Zdroj fotografie: Shutterstock, není-li uvedeno

Zdroj informací: archivní číslo časopisu DIAstyl, není-li uveden jiný

Diskuze k článku