Soutěž o odšťavňovač Philips a další ceny

Dnes odstartovala soutěž s logem Vím, co jím v rámci Festivalu zdravého nakupování 2018. Vyhrát můžete spotřebiče značky Phlipis a mnoho dalších cen. Stačí zodpovědět soutěžní otázku na stránkách www.vimcojim.cz.

Soutěž o odšťavňovač Philips a další ceny

Soutěž probíhá od 15. 2. do 4. 3. 2018. Každý den bude na stránkách www.vimcojim.cz/magazin/souteze připravena 1 soutěžní otázka. Pokud správně zodpovíte, budete zařazeni do slosování o 5 denních výher. Zároveň se zařadíte do závěrečného slosování o 5 hlavních výher soutěže.

O co soutěžíme?

1. Cena: Odšťavňovač značky Philips FL, poukázka na nákup v obchodech Albert v hodnotě 200 Kč, láhev na pití značky Contigo, látková nákupní taška a balíček produktů s logem Vím, co jím v hodnotě 400 Kč.

2. Cena: Airfryer značky Philips FL, poukázka na nákup v obchodech Albert v hodnotě 200 Kč, láhev na pití značky Contigo, látková nákupní taška a balíček produktů s logem Vím, co jím v hodnotě 400 Kč.

3. Cena: Salátovač značky Philips, poukázka na nákup v obchodech Albert v hodnotě 200 Kč, láhev na pití značky Contigo, látková nákupní taška a balíček produktů s logem Vím, co jím v hodnotě 400 Kč.

4. Cena: Topinkovač značky Philips, poukázka na nákup v obchodech Albert v hodnotě 200 Kč, láhev na pití značky Contigo, látková nákupní taška a balíček produktů s logem Vím, co jím v hodnotě 400 Kč.

5. Cena: Tyčový mixer značky Philips, poukázka na nákup v obchodech Albert v hodnotě 200 Kč, láhev na pití značky Contigo, látková nákupní taška a balíček produktů s logem Vím, co jím v hodnotě 400 Kč.

Každý den navíc 5 soutěžících získá: látkovou nákupní tašku s logem Vím, co jím, látkový svačinový ubrousek s logem Albert a látkovou svačinovou kapsičku s logem Albert.

V průběhu konání soutěže může soutěžící odpovídat každý den na soutěžní otázku – tedy celkem 18x. A to je velká šance vyhrát jednu z 90 vylosovaných denních výher. Celkem je výher v soutěži 95. Pravidla soutěže najdete na www.vimcojim.cz.

Zdroj fotografie: Shutterstock, není-li uvedeno

Zdroj informací: archivní číslo časopisu DIAstyl, není-li uveden jiný